بهترین زودپزهای برقی بازار را بشناسید !!!

بهترین زودپزهای برقی بازار را بشناسید !!!

نوستالژی

مسلما همه ما لذت خوردن آبگوشت های خانه مادربزرگ را فراموش نکرده ایم.
آبگوشتی که مادربزرگ در زودپزهای سوت دار قدیمی بار می گذاشت و تمام خانواده با عشق دور سفره جمع شده و با خوشی و لذت به صرف آن مشغول می شدیم.
زودپز یکی از وسایلی است که از قدیم تا کنون انواع مختلف آن به بازار آماده است و توانسته کمک دست بانوان در آشپزخانه برای پخت سریع تر مواد غذایی باشد.
از زودپزهای روگازی قدیمی و سوت‌دار که بگذریم به انواع زودپزهای برقی و روگازی جدید می‌رسیم که هر کدام به نوعی طراحی شده‌اند.
به دلیل تنوع بالای زودپزهای برقی انتخاب برای کسانی که قصد خرید دارند کار سختی به نظر می‌رسد.
به همین دلیل ما در این مقاله به نکات قابل توجه هنگام خرید زودپز می‌پردازیم و چند مدل از بهترین‌های ناساالکتریک را به شما معرفی می‌کنیم.

استقلال برای بانوان

اشتغال امتیاز مهمی است که امروزه اکثر بانوان از آن برخوردار هستند. داشتن استقلال مالی و کار کردن باعث به وجود آمدن نشاط و اعتماد به‌نفس بالایی در خانم‌ها می‌شود.
البته کار کردن بیرون از خانه یک سری معایب نیز دارد، که کدبانوها علاوه بر کار بیرون و خستگی باید به کارهای منزل نیز رسیدگی کنند.
با پیشرفت روز افزون تکنولوژی هر روزه با نسل جدیدی از لوازم مانند: جاروبرقی، آبمیوه‌گیری، توستر و... روبرو می‌شویم.

غفلت نکنید

اگر کمی غفلت کنیم و نیازهای اساسی خود را مبنای اصلی خرید قرار ندهیم، ممکن است در دنیای پرزرق و برق لوازم خانگی گم شده و پول زیادی برای خرید لوازمی که گاه غیرضروری هستند خرج کنیم.
خرید مفید لوازم خانگی به خصوص آن قسمت که مربوط به آشپزخانه می‌باشد کامل مفید بوده و واقعا کمک حال بزرگی درآشپزخانه برای بانوان محسوب می‌شود.
مثلا نسل جدید زودپزهای برقی که وارد بازار شده است، یک نمونه بارز و روشن از وسایل ضروری برای هر خانه‌ای است.

چرا باید زودپز برقی بخریم؟

ما در اینجا به وصف یک زودپز برقی جدید می‌پردازیم که می‌تواند دست راست بانوانی باشد که بخاطر مشغله‌های زیاد تایم کم‌تری برای غذا درست کردن دارند.
زودپزهای برقی جدیدی که برخی برندها نظیر ناساالکتریک آن را تولید و عرضه کرده‌اند  دارای قابلیت‌های قابل توجهی مانند تایمر تاخیری / وارمینگ / منوی از پیش تنظیم شده / امنیت بالا و مزایای دیگر هستند.
 فکر کنید شما در محیط کار خود هستید و زودپزتان در خانه، بدون احتیاج به کوچکترین نظارتی مشغول درست کردن غذا برای ناهار است.
زودپزهای برقی ناساالکتریک از جمله بهترین‌ها و پیشرفته‌ترین‌های بازار هستند که قابلیت‌های جدید و جالبی را زمینه کار خود کرده‌اند.
این دستگاه‌ها دارای تایمر تاخیری هستند که شما می‌توانید مواد غذایی را داخل آن ریخته و با روشن کردن تایمر تاخیری زودپز را برای هر ساعتی که می‌خواهید تنظیم کنید.

من یک معلم هستم

معلمی هستید که هر روز ساعت 7 صبح باید از خانه بیرون بروید؟

از خواب بیدار شده مواد خورشت را برای نهار داخل زودپز ناساالکتریک خود ریخته و آن را برای 4 ساعت دیگر که ساعت 11 است تنظیم می‌کنید.
بعد از آن منوی پیش فرض را برای غذای مورد نظر خود تنظیم می‌کنید و با خیال راحت به مدرسه می‌روید.
ساعت 2 از محل کارتان به خانه می‌آیید و اول از همه به سراغ زودپزتان می‌روید تا سری به غذا بزنید.
با دیدن غذایی خوش رنگ و گرم از  انتخاب و خرید خود احساس رضایت می‌کنید و مشغول آماده کردن سفره نهار می‌شوید.

نه می‌سوزد و نه ته می‌گیرد، غذایتان را می‌گویم

قابلمه زودپزهای ناساالکتریک دارای لایه‌های تفلون  با روکش نچسب هستند که غذا به کف و کناره آنها نمی‌چسبد.
سوختن غذا نیز در زودپزها به حداقل رسیده است، زیرا با توجه به منوی پیش فرضی که از قبل برای اکثر غذاها پیش زمینه شده دما و تایمی مناسب برای هر نوع موادغذایی در نظر گرفته شده است.

غذا را گرم نگه می‌دارد

عملکرد وارمینگ به نحوی تعبیه شده است که به محض اتمام تایم کار زودپز سنسورهای وارمینگ وارد عمل شده و تا 2 ساعت  غذا را گرم نگه می‌دارند. به نحوی که هیچ‌گونه تغییری در طعم، رنگ و حتی میزان آب آن ایجاد نمی‌شود.

آیا زودپز برقی منفجر می‌شود؟

شاید طبق ذهنیتی که از زودپزهای قدیمی و غیربرقی دارید فکر کنید روشن کردن زودپز و رفتن به بیرون از خانه کار خطرناکی باشد اما نه اینطور نیست.
 زودپز را روشن کنید و با خیالی آسوده به کارهای خارج از منزل خود برسید.
زودپزهای ناساالکتریک که طبق آخرین تکنولوژی و ایمنی روز دنیا طراحی و وارد بازار شده‌اند دارای چند نکته ایمنی مهم هستند که میزان منفجر شدن دستگاه بر اثر فشار زیاد بخار را به صفر می‌رسانند.

نهایت امنیت و اطمینان خاطر

ترموستات مکانیکی:

در زودپزهای برند ناساالکتریک قسمتی به نام ترموستات وجود دارد که مخصوص وارمینگ می‌باشد. این ترموستات با توجه به دامنه حرارتی که برای آن تعیین شده، مانع می‌شود تا حرارت زودپز ازمیزانی بالاتر و از حدی پایین‌تر بیاید.

ترموفیوز:

 اگر در این زودپزها به هر دلیلی ترموستات نتوانست عمل کند ترموفیوز شروع به کار می‌کند و به صورت جایگزینی برای ترموستات عمل می‌کند و مانع بروز خطرات احتمالی مانند انفجار یا گرم شدن بیش از حد بدنه می‌شود.

شناور قفل:

این شناور مربوط به قسمت درب است و زمانی که بخار از داخل زودپز خالی نشود شناور وارد عمل شده وبه عمل خروج بخار کمک می‌کند.

صفحه منعطف زیرین:

این صفحه در زیر قسمت قابلمه زودپزها قرار دارد. اگر به هر دلیلی بخار داخلی خارج نشد این صفحه وارد عمل شده، خم می‌شود و قابلمه از درب فاصله می‌گیرد و فاصله ایجاد شده باعث خروج بخاراز دور درب به  بیرون می‌شود.
قطعات امنیتی که آن‌ها را به صورت مختصر شرح دادیم دلایل بالا بودن میزان ایمنی زودپزهای ناساالکتریک هستند.

عیب‌یاب هوشمند که فقط در زودپزهای ناساالکتریک وجود دارد

زمانی که مشکلی در سیستم و عملکرد دستگاه به وجود بیاید زودپز به طور هوشمند هشدار می‌دهد. اینجاست که می‌گوییم عیب‌یاب هوشمند وارد عمل می‌شود و مشکل داخلی را آلارم می‌کند.
نکات امنیتی که ذکر شد از جمله مزیت‌هایی است که در کم‌تر زودپزی به چشم می‌خورد و شما می‌توانید با اتکا به این امکانات، بهترین و مطمئن‌ترین انتخاب را انجام دهید.
بعضی از کدبانوها بر این باور هستند که درست کردن غذا در زودپزهای برقی طعم و لذت نوستالژی غذاهای درست شده در قابلمه را ندارد.
درست است این نظریه در مورد برخی از زودپزها صدق می‌کند که طعم و لذت غذا را تا حدودی تغییر می‌دهند.
 اما هستند برندهایی مانند ناساالکتریک که با در نظر گرفتن این مسئله دست به تولید زودپزهایی زده اند که حتی الامکان غذا را با حفظ اصالت خود درست می‌کنند.
زودپزهای ناساالکتریک نیز به دلیل ایزوله بودن محفظه، استفاده کم‌تر آب و پخت با بخار در زمره این زودپزها قرار گرفته اند.

بدون روغن ته‌دیگی طلایی برای مهمانی درست کنید

شما میزبان بزرگ‌ترها و خانواده همسرتان هستید و در فکر درست کردن ته‌چینی طلایی و برشته‌اید.
در آمدن ته دیگ یکی از الزام‌های ته‌چین است؛ ولی خب روغن زیادی که برای ته‌دیگ لازم است شما را برای درست کردن آن به شک می‌اندازد.
اما با این روش دیگر بدون روغن ته‌دیگ درست کنید!!!
مواد ته‌چین را آماده و به سراغ زودپز برند ناساالکتریک خود می‌روید، با ریختن فقط یک قاشق روغن در کف قابلمه، برنامه پخت برنج را انتخاب و مواد را داخل قابلمه می‌ریزید. بعد از پایان تایم و خاموش شدن دستگاه قابلمه را داخل سینی برگردانده و از دیدن یک ته‌دیگ طلایی که با استفاده از کم‌ترین روغن درست شده لذت می‌برید.
کار پختن غذا کاری هر روزه برای همه خانواده‌ها است چه خانم این کار را برعهده بگیرد و چه آقا فرقی نمی‌کند. به هر حال باید تایم مشخص و اصولا زیادی را به این کار اختصاص بدهید.
با توجه به این‌که ممکن است هر دو عضو خانواده شاغل باشند و کم‌تر کسی وقت می‌کند، در تایم استراحت و نهار غذایی مفصل درست کند.
در نتیجه این خانواده‌های شاغل و حتی کدبانوهایی که در بیرون کار نمی‌کنند، پیر و جوان می‌توانند با استفاده از بهترین‌های ناساالکتریک در زمان خود بیشترین صرفه‌جویی را بکنند.

خدمات پس از فروش و گارانتی


با اتکا به مسائل مربوطه که در رابطه با انتخاب یک زودپز کارآمد بازگو شد می‌توانید خریدی موفق را تجربه کنید که علاوه بر آپشن‌های ذکر شده دارای 18 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش نیز هستند.
خریداران می‌توانند بعد از خرید زودپزهای ناسالکتریک کارت گارانتی مهر و امضا شده را از نمایندگان دریافت کنند و در صورت نیاز از آن استفاده نمایند.

ارسال دیدگاه
Captcha
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.