استاندارد TÜV آلمان

ناسا الکتریک جهت حفظ سلامت مصرف کنندگان و محیط زیست اقدام به اخذ گواهینامه بین المللی و معتبر Technischer Überwachungs-Verein (TUV) کرده و خوشبختانه تمامی محصولات ناسا الکتریک از این استاندارد جهانی برخوردار می باشند. همواره ناسا الکتریک در کنار کیفیت محصول به سلامت مصرف کننده و محیط زیست اندیشیده و در این زمینه تمامی مجوزهای لازم را دارا می باشد.

بیشتر بدانید
543 روز گارانتی محصولات

در خرید لوازم خانگی و محصولات آشپزخانه بی شک یکی از مهم ترین شاخصه هایی که هر مصرف کننده مد نظر خواهد داشته موضوع مهم "گارانتی" است و ما جهت رفع نگرانی و احقاق حقوق مصرف کنندگان لوازم خانگی و آشپزخانه ناسا الکتریک، گارانتی 18 ماهه مقرر نموده ایم و تیم خدمات پس از فروش ناسا الکتریک در این زمینه تمام تلاش خود را دارد که مصرف کنندگان در این زمینه با اطمینان آسودگی خیال خرید کنند.

بیشتر بدانید
1820 روز تضمین خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش ناسا الکتریک این تعهد را نسبت به مصرف کنندگان خود دارد که در بازه پنج ساله پس از خرید لوازم خانگی و آشپزخانه ناسا الکتریک هر زمان نیاز به قطعه مصرفی یا لوازم مصرفی بود برای مصرف کنندگان خود تهیه نماید و خوشبختانه در طول بیش از 10 سال خدمت صادقانه، این موضوع برای مصرف کنندگان وفادار ناسا الکتریک اثبات گردیده است.

بیشتر بدانید
200 بەرهەمی بە چۆنیەتی بەرز سەبارەت بە ناسا ئیلێکتریک زۆرتر بزانن
نوێترین بەرهەمەکان دوایین بەرهەمەکانی داڕێژراو و بەرهەم‌هاتووی ناسا ئێلێکتڕیک

سەبارەت بە ناسا ئێلێکتڕیک

سەبارەت بە ناسائێلێکتڕیک زیاتر بزانن
تۆمار بوون لە خەبەرنامە دا

یەکەم کەس بن کە ئاگاداری هەواڵنامەی ئێمە دەبێت