لیست کالاهای چرخ خیاطی

چرخ خیاطی

چرخ خیاطی یک دستگاه محبوب و نام آشنا برای خانواده‌های ایرانی است، که علاوه بر استفاده‌ی خانگی بصورت صنعتی نیز مورد استفاده واقع می‌شود. چرخ خیاطی کار مهم دوخت و دوز انواع پارچه و لباس را انجام می‌دهد. کار خیاطی هنریست که متعلق به قشر خاصی از جامعه نیست و زنان و مردان هنرمند زیادی هستند که با هنر دستانشان به لباس‌ها روح می‌بخشند. انتخاب و خرید چرخ خیاطی به نوع کار شما بستگی دارد، هر چه کار حرفه‌ای تر چرخ خیاطی هم حرفه‌ای و صنعتی‌تر ولی اگر برای دوختن لباس خودتان و سایر استفاده‌های شخصی می‌خواهید چرخ خیاطی بخرید، یک چرخ خیاطی خانگی هم می‌تواند پاسخگوی نیاز شما باشد.

انواع چرخ خیاطی

چرخ خیاطی خانگی نسبت به چرخ خیاطی صنعتی دارای وزن کمتر و ابعاد کوچک‌تری است و البته قیمت تمام شده‌ی کمتری هم دارد. این نوع از چرخ خیاطی برای دوخت و دوز خانگی خانگی مناسب‌ترین گزینه هستند. ویژگی‌های چرخ خیاطی خوب شامل جنس بدنه، قابلیت‌های متنوع دوخت مانند گلدوزی، تیکه‌دوزی، پارچه‌های ضخیم و نازک، زیپ دوزی، دکمه و جا دکمه و پس دوزی، ملحفه دوزی و ...، قابلیت سوزن نخ کن، اهرم فشار برای دوختن پارچه‌های ضخیم، سیستم تنظیم فشار، نمایشگر، طرح حاشیه دوزی و دوخت معکوس و ...می‌شود. این ویژگی‌ها و قابلیت‌ها دوختن لباس را آسان خواهد کرد و هنگام خرید چرخ خیاطی با توجه به این موارد می‌توانید بهترین چرخ خیاطی را انتخاب کرده و بخرید.

در این صفحه از سایت ناسا الکتریک می‌توانید انواع چرخ خیاطی خانگی با کیفیت را مشاهده نمایید، که قابلیت‌های متنوعی داشته و از کیفیت مطلوبی بهره می‌برند. پیشنهاد می‌شود مشخصات فنی و جزئیات محصولات را با دقت مطالعه نمایید و در نهایت از خرید مطمئن و دقیق خود لذت ببرید.

عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.