لیست کالاهای همزن

همزن برقی

از آن دوران زمان زیادی می‌گذرد، که با قاشق و چنگال مواد را هم می‌زدند و باید تمام انرژی و وقت خود را صرف هم زدن مواد می‌کردند. از زمانی که همزن‌های برقی راه به آشپزخانه‌ها یافته‌اند، دیگر کسی با قاشق و چنگال و همزن‌های دستی قدیمی کار نمی‌کند. همزن‌ها برا هم زدن مواد مختلف با یکدیگر و مخلوط کردن انواع ماده تر و خشک با هم و هم زدن خامه و سفیده تخم مرغ و ورز دادن خمیر و ...مورد استفاده قرار می‌گیرند. بنابراین زمانی که بخواهید چند ماده ‌ی مختلف را با هم مخلوط کنید و یا سفیده‌ی تخم مرغ را به فوم تبدیل کنیم به همزنی قدرتمند نیاز پیدا می‌کنید. دو نوع همزن را در بین همزن‌های ناسا الکتریک می‌توان یافت که شامل همزن کاسه‌دار و دستی می‌شوند. این نوع همزن‌ها کارایی فوق العاده‌ای دارند و زمان و انرژی کمی از کاربر می‌گیرند.

بهترین همزن برقی

همزن کاسه دار همانطور که از نامش مشخص است، دارای یک کاسه است، ظرفیت کاسه هم در مدل‌های مختلف متفاوت هست که بسته به نوع کاربری فرق خواهد کرد. معمولاً برای کارهای حرفه‌ای و برای افرادی که بصورت حرفه‌ای کیک و شیرینی و ... درست می‌کنند، همزن برقی کاسه دار با ظرفیت بالا لازم است. اما برای مصارف خانگی همزن‌های 2 تا 3 لیتری هم می‌توانند پاسخگو باشند. بهترین همزن برقی، همزن کاسه داری است، که دارای سری‌ها و میله‌های متنوع همزن باشد و از همزن مفتولی و تخت و چنگک بهره ببرد. همچنین جنس میله‌ها و جنس کاسه و ظرفیتش و حتی قابلیت چرخش خودکار کاسه و توان مصرفی همزن و ... نیز اهمیت زیادی در تعیین بهترین همزن دارد.

انواع همزن کاسه دار و دستی

همزن کاسه دار چرخشی از سری همزن‌های بسیار با کیفیتی است که در این صفحه از محصولات ناسا الکتریک قرار دارد. این نوع همزن کاسه دار نه تنها از پایه و کاسه بهره می‌برد، قابلیت چرخش کاسه را نیز دارد و می‌تواند با چرخش سه بعدی کاسه به مخلوط شدن و هم زدن سریع و یکدست مواد داخل کاسه‌ی همزن کمک کند. همزن دستی یا تکی هم نوع دیگری از همزن‌های ناسا الکتریک هستند، که بصورت دستی کار می‌کنند و کاسه و پایه ندارند، برای کار کردن با این همزن، باید آن را با دست نگه داشت و داخل کاسه‌ی کاسه‌ی مواد به چرخش درآورد. در این صفحه شما می‌توانید انواع همزن‌های کاسه دار چرخشی و همزن برقی کاسه دار و همزن دستی را مشاهده نمایید.

عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.