لیست کالاهای مخلوط کن و آسیاب

مخلوط کن
یکی از لوازم خانگی برقی کاربردی که بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد مخلوط کن است. این روزها مخلوط کن به یک محصول حرفه‌ای در آشپزخانه‌ها تبدیل شده است. کاربرد مخلوط کن با دیگر لوازم برقی خانگی تفاوت دارد و به این جهت نباید آن را با همزن یا غذاساز اشتباه گرفت. آنچه که ساختار اصلی مخلوط کن را تشکیل می‌دهد، یک پارچ با ظرفیت 1.5 تا 2 لیتر و گاهاً بیشتر به همراه موتوری قدرتمند و تیغه‌های حرفه‌ای و قوی. در واقع اساس کار مخلوط کن با به چرخش درآمدن تیغه‌ها شروع می‌شود و بعد از چند ثانیه مواد داخل پارچ به قطعاتی بسیار ریز تبدیل خواهند شد و چرخش تیغه‌ها آنقدر ادامه پیدا می‌کند، تا مواد داخل بصورت یکدست و روان و غلیظ درآیند.
خرید بهترین مخلوط کن

کارآیی مخلوط کن گسترده است و به یکی دو مورد محدود نمی‌شود، مخلوط کن قابلیت تهیه‌ی انواع سس، سوپ، اسموتی و خردکردن سبزیجات و حتی خرد کردن یخ را دارد. جنس تیغه و نوع آن در تعیین قدرت مخلوط کن بسیار موثر است، هر چه تیغه‌های مخلوط کن قدرتمندتر باشند، مخلوط کن نیز در له کردن و یکدست کردن مواد مختلف قدرت بیشتری خواهد داشت.

بنابراین هنگام انتخاب مخلوط کن به جنس تیغه و نوع تیغه‌ها و تعداد پره‌های آن توجه کنید. بهتر است که تیغه‌ از جنس استیل ضد زنگ باشد، تا طعم و مزه‌ی مواد داخل پارچ را تغییر ندهد و همچنین به مرور زمان با افت کیفیت و زنگ زدگی احتمالی روبرو نشود. قدرت موتور و جنس پارچ و ظرفیت آن و آرگونومیکی طراحی مخلوط کن و داشتن درپوش محکم و دریچه‌ شکر ریز و ... از دیگر مشخصاتی است که لازم است هنگام خرید مخلوط کن به آنها توجه کرد.

در این صفحه از محصولات ناسا الکتریک انواع مخلوط کن از خانگی گرفته تا حرفه‌ای وجود دارد. مخلوط کن‌های ناسا الکتریک معمولاً دارای آسیاب هم هستند و به این دلیل با خرید مخلوط کن آسیاب ناسا الکتریک با یک تیر دو نشان می‌زنید. با مشاهده مشخصات فنی محصولات و مقایسه‌ بین آنها می‌توانید بهترین  مخلوط کن را انتخاب نمایید.

عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.