مدل چای ساز: NS-522
نوع چای ساز: چای ساز استند دار
محدوده‌ی توان مصرفی: 2200 وات
ولتاژ ورودی: 220-240v
فرکانس: 50/60hz
المنت:
ترموستات:
نوع ترموستات: پدالی و دیجیتالی
جنس کتری: شیشه پیرکس
ظرفیت کتری: 1.7 لیتر
دسته:
جنس دسته: پلاستیک ABS
درپوش:
جنس درپوش: استیل
فیلتر دهانه خروجی آب:
قابلیت چرخش 360 درجه:
ظرفیت قوری: 1.5 لیتر
جنس قوری: شیشه‌ پیرکس
بدنه مدرج:
صافی:
جنس صافی: استیل ضد زنگ
دستگیره:
جنس دستگیره: پلاستیک
درپوش:
جنس درپوش: استیل
قابلیت گرم نگهداشتن:
کنترل پنل لمسی:
قابلیت تنظیم دمای قوری:
جداسازی آسان قطعات:
استند:
جنس استند: استند طرح دار شیشه و استیل
پایه ضد لغزش:

چای ساز NS-522

  • دارای استند طرح دار
  • توان مصرفی 2200 وات
  • قوری شیشه‌ای با ظرفیت 1.5 لیتر
  • کتری شیشه‌ای مدرج و ظرفیت 1.7 لیتر
  • دارای قابلیت گرم نگهدارنده به مدت 60 دقیقه
  • دارای دکمه کلیدی جهت آسان باز نمودن درب کتری

 


چای ساز ناسا الکتریک NS-522

چای ساز NS-522 ناسا الکتریک محصولی ایده‌آل و کاربردی برای تهیه چای می‌باشد. چای ساز استند دار ناسا الکتریک به دلیل مجهز بودن به استند شیشه‌ای به عنوان یکی از زیباترین چای سازهای برقی شناخته می‌شود. این دستگاه برای آنهایی که زیبایی محصول را به هر چیز دیگری ترجیح می‌دهند، بهترین گزینه است. از ویژگی‌های متمایز کننده این دستگاه شیشه‌ای بودن بدنه کتری می‌باشد. سرعت بالای این دستگاه در تهیه چای را باید مدیون توان مصرفی بالای آن بود، که برابر 2200 وات می‌باشد. پر واضح است، که این چای ساز از یک استند یا صفحه و یک کتری و قوری و یک سبد چای تشکیل شده است.
 
کتری تعبیه شده برای این محصول از جنس شیشه بوده و دارای بدنه‌ای مدرج با ظرفیت خالص 1.7 لیتر می‌باشد. در کنار این مخزن آب، قوری شیشه‌ای 1.5 لیتری قرار می‌گیرد. ظرفیت بالای مخزن آب و قوری امکان استفاده جمعیت‌های بزرگ از این دستگاه را فراهم آورده است. کارآیی راحت چای ساز ناسا الکتریک NS-522 از آن محصولی کاربردی ساخته و برای روشن کردن آن کافی است، کلید روشن/خاموش را به سمت بالا فشار دهید، تا در عرض چند دقیقه آب داخل مخزن شروع به جوشیدن کند. این محصول قابلیت تنظیم دما از 70 تا 90 درجه سانتیگراد را دارد، که البته تنها مربوط به صفحه قوری می‌باشد. در واقع قوری از صفحه گرم نگهدارنده بهره می‌برد و به مدت 60 دقیقه چای را گرم نگه می‌دارد.
چای ساز ناسا الکتریک ns-522

مشخصات ظاهری

در نگاه اول متوجه یک استند به منظور نگهداری کتری و قوری خواهید شد، که شیشه‌ای بودن و طراحی خاص آن جلب توجه خواهد کرد. در واقع استند تعبیه شده برای این چای ساز از استیل و شیشه تهیه شده، به این صورت که قسمت پایینی آن استیل و بدنه بالایی آن شیشه سفید رنگی می‌باشد. صفحه شیشه‌ای این محصول طرح دار بوده و گل مشکی رنگ کناره صفحه به جذابیت ظاهری دستگاه افزوده است. در آن طرف صفحه برند Nasa Electric را داریم که در زمان روشن بودن دستگاه به رنگ آبی خوش زیبایی درمی‌آید. رنگی شدن این برند به منزله روشن بودن دستگاه است. کتری و قوری هر دو از جنس شیشه هستند و از طراحی ظریف و چشم نوازی بهره می‌برند، این همه زیبایی چاره‌ای جز قرار دادن آن در آشپزخانه را برای کاربر باقی نگذاشته.
 
ابعاد مناسب چای ساز NS-522 و مخصوصاً ارتفاع استانداردش امکان جاسازی این محصول در زیر کابینت را فراهم آورده است. محل اتصال کابل برق بر روی لبه پشتی نیز دسترسی راحتی داشته و می‌توان چای ساز را به نزدیک‌ترین پریز برق وصل نمود. دقت داشته باشید که کابل برق این دستگاه 70 سانتی‌متر بوده و برای جلوگیری از خراب شدن سیم، از کشیدن زیاد سیم به منظور رسیدن به پریز و تماس آن با آب خودداری نمایید.
مشخصات ظاهری چای ساز ناسا الکتریک ns-522

کتری چای ساز NS-522

چای ساز ناسا الکتریک NS-522 دارای یک کتری از جنس شیشه نشکن و مقاوم پیرکس می‌باشد. شیشه‌ای بودن کتری نیاز به نشانگر آب را از بین برده و میزان آب داخل کتری بدون برداشتن درپوش قابل مشاهده است. بدنه این کتری مدرج بوده و تا حداکثر ظرفیت آن که 1.7 لیتر است را نمایش می‌دهد. قسمت پایینی و بالایی بدنه کتری از جنس استیل بوده، که استحکام و مقاومت کتری را بسیار افزایش داده است. یک نوار LED اطراف کتری را محاصره نموده است و تنها زمانی که کتری روشن است، نوار ال ای دی به رنگ آبی درمی‌آید. دسته‌ای که به منظور بلند کردن و حمل کتری در نظر گرفته شده از جنس پلاستیک می‌باشد، که با ترکیب کردن پلاستیک شفاف و تیره طراحی شده است. یک کلید اهرمی بر بالای دسته کتری در نظر گرفته شده است، که برای آسان باز کردن درب یا درپوش کتری به کار می‌رود. درب کتری قابلیت جدا شدن ندارد و تنها با زاویه‌ای مناسب بوسیله کلید مخصوصش باز و بسته خواهد شد. روشن کردن کتری به سادگی فشار دادن یک کلید به سمت پایین است. در واقع کلیدی با عملکرد پدالی در کناره بدنه کتری در نظر گرفته شده است که با فشار دادنش به سمت پایین می‌توان کتری را روشن کرد.
 

قوری و مشخصات آن

چای ساز ناسا الکتریک NS-522 علاوه بر مخزن آب، از قوری و سبد چای نیز بهره می‌برد. قوری که برای این دستگاه در نظر گرفته شده از جنس شیشه بوده و نوع شیشه آن پیرکس می‌باشد. بدنه قوری مدرج بوده و کارآیی با آن را راحت‌تر کرده است. ظرفیتی که برای این قوری در نظر گرفته شده 1.5 لیتر می‌باشد و از ظرفیت بالای آن مشخص است که امکان پذیرایی از گروه‌ها و جمعیت‌های 7 نفره و بیشتر را دارد. نواری از جنس استیل قوری شیشه‌ای را فراگرفته، که اتفاقاً به دسته کتری هم متصل است. دسته‌ای که برای این کتری طراحی شده استحکام زیادی داشته، که بلند کردن و جابجا نمودن قوری را راحت نموده است. درپوشی که برای قوری در نظر گرفته شده به درپوش کتری بی شباهت نیست و این درپوش هم قابلیت جدا شدن از دهانه قوری را ندارد. جنس درپوش از استیل و پلاستیک بوده و تنها از طریق گیره‌ای که بر روی آن طراحی شده باز می‌شود. یک سبد یا صافی از جنس استیل ضد زنگ در داخل قوری تعبیه شده، که برای ریختن چای مورد استفاده قرار می‌گیرد. 
مشخصات کتری و قوری

مشخصات فنی

چای ساز NS-522 ناسا الکتریک دارای توان مصرفی 2200 وات است و قدرت و سرعت بالایی که در جوشاندن آب و تهیه کردن چای دارد وابسته به این توان بالا می‌باشد. در واقع برای این محصول دو نوع ترموستات در نظر گرفته شده است، ترموستات پدالی برای روشن و خاموش کردن کتری، ترموستات دیجیتالی برای روشن و خاموش کردن صفحه قوری. ترموستات پدالی بصورت اتوماتیک عمل کرده و بدون نیاز به تنظیمات دستی دما، بعد از رسیدن به دمای مشخصی خواهد شد. یعنی زمانی که آب به جوش آمد و به دمای جوش آب رسید، ترموستات بصورت خودکار خاموش می‌شود. ترموستات دیجیتالی عملکرد متفاوتی داشته و باید بعد از روشن کردن صفحه قوری، دمای صفحه را بر روی دمای مشخص تنظیم نمود، تا بعد از رسیدن به دمای مشخص ترموستات خاموش شود.
چای ساز ناسا الکتریک NS-522

قابلیت تنظیم دما و  گرم نگهدارنده

قابلیت تنظیم دما تنها ویژگی و امکانی است که این چای ساز از آن بهره می‌برد. در واقع با کمک کنترل پنلی که بر روی صفحه چاس ساز NS-522 طراحی شده، می‌توان صفحه گرم‌کن قوری را روشن و خاموش کرد و یا دمای آن را افزایش و کاهش داد. این دستگاه از دمای 70 تا 90 درجه سانتیگراد پشتیبانی می‌کند و شما می‌توانید برای رسیدن به چای خوش طعم دمای صفحه را بر روی 80 درجه سانتیگراد تنظیم کنید. گفتنی است که صفحه قوری از قابلیت گرم نگهدارنده بهره می‌برد، این قابلیت به مدت 60 دقیقه دمای قوری را ثابت نگه می‌دارد و مانع از سرد شدن چای می‌شود. البته قابلیت گرم نگهدارنده تنها برای صفحه قوری تعبیه شده و کتری از این خاصیت بی بهره است.

راهنمای استفاده

دفترچه راهنمای استفاده از چای ساز ناسا الکتریک مدل NS-522 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.