مدل چای ساز: NS-506
عرضه شده در رنگ‌های: چای ساز رو هم
نوع چای ساز: چای ساز رو هم
محدوده‌ی توان مصرفی: 2000 وات
ولتاژ ورودی: 220-240V
فرکانس: 50/60HZ
المنت:
جنس المنت: استیل
ترموستات:
نوع ترموستات: پدالی
جنس کتری: استیل
ظرفیت کتری: 1.7 لیتر
نشانگر میزان آب:
دسته:
جنس دسته: پلاستیک نسوز
درپوش:
جنس درپوش: استیل
فیلتر دهانه خروجی آب:
جنس فیلتر: استیل
قابلیت چرخش 360 درجه:
ظرفیت قوری: 0.7 لیتر
جنس قوری: استیل
جنس صافی:
دستگیره:
جنس دستگیره: پلاستیک نسوز
درپوش:
جنس درپوش: استیل
قابلیت گرم نگهداشتن:
جداسازی آسان قطعات:
سایر ویژگی‌ها: نقره‌ای
رنگ بدنه: نقره‌ای
جنس بدنه: استیل

چای ساز NS-506

  • طراحی بسیار زیبا
  • دارای بدنه کامل استیل
  • گرم نگه دارنده اتوماتیک
  • ظرفیت کتری 1.7 لیتر
  • ظرفیت قوری 0.7 لیتر
  • حداکثر توان 2000 وات

 

چای ساز ناسا الکتریک NS-506

چای ساز رو هم NS-506 مجموعه‌ای کاربردی و کامل است، که برای تهیه چایی در کمترین زمان و با بهترین عطر و طعم مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مدل از چای ساز برقی که از طراحی خاصی به نام رو هم بهره می‌برد، از یک کتری و قوری مجزا تشکیل شده که روی هم قرار می‌گیرند و ساختار کلی چای ساز را شکل می‌دهند. استیل بودن بدنه کتری و قوری در این مدل نشان از کیفیت بالا و استحکام محصول دارد. در واقع هم کتری و هم قوری در این چای ساز از جنس استیل بوده و همین امکان استفاده طولانی مدت بدون افت کیفیت را فراهم آورده است. بر روی دهانه کتری یعنی در قسمت خروجی آب یک فیلتر قرار گرفته است و آب بعد از عبور از صافی خارج می‌شود و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

چای ساز NS-506

مشخصات فنی چای ساز NS-506

چای ساز NS-506 دارای توان 2000 وات است، که توانایی جوشاندن آب در عرض چند دقیقه را دارد. توان مصرفی این دستگاه در حالت گرم نگهدارنده 162 وات است. دو ترموستات مجزا برای این چای ساز رو هم تعبیه شده است، در واقع ترموستاتی که برای جوشاندن آب مورد استفاده قرار می‌گیرد از نوع پدالی بوده و با فشار دادن دکمه پدالی کتری روشن شده و چراغ نشانگر مربوط به جوشاندن آب روشن می‌شود و به رنگ قرمز روشن خواهد شد. بعد از اینکه دما آب به نقطه جوش رسید، دکمه پدالی بصورت اتوماتیک خاموش شده و چراغ نشانگر در حالت گرم نگهدار قرار می‌گیرد و به رنگ سبز نمایش داده می‌شود. توان مصرفی چای ساز در حالت گرم نگهدار حدود 162 وات است.

چای ساز ناسا الکتریک NS-506 از سیستمهای امنیتی پیشرفته‌ای پشتیبانی می‌کند، که شامل محافظت در برابر اضافه جریان و خاموش شدن در صورت خالی شدن آب می‌شود. در واقع این چای ساز از روشن شدن کتری به هنگام خالی بودن جلوگیری می‌کند و لازم نیست نگران بی آب بودن چایی ساز باشید.

مشخصات ظاهری چای ساز NS-506

کتری یا همان مخزن آب در این چای ساز از جنس استیل ضد زنگ می‌باشد و دارای ظرفیت 1.7 لیتر است. همچنین قوری هم از جنس استیل بوده و ظرفیت 0.7 لیتری آن امکان تهیه چایی برای جمعیت‌های 5 نفره و بیشتر را نیز فراهم آورده است. دسته‌ای که برای نگهداری کتری و قوری در نظر گرفته شده است، از جنس پلاستیک با کیفیت بوده که در برابر حرارت و گرمای زیاد نیز همچنان کیفیت خود را حفظ کرده و گرم نمی‌شود. بنابراین به راحتی می‌توان قوری را با دسته بلند و جابجا کرد.

چای ساز رو هم ناسا الکتریک مدل NS-516 و NS-523 را نیز می‌توانید مشاهده نمایید.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از چای ساز ناسا الکتریک مدل NS-506 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.