مدل چای ساز: NS-503
نوع چای ساز: چای ساز استند دار
محدوده‌ی توان مصرفی: 2200 وات
ولتاژ ورودی: 220V-240V
فرکانس: 50hz
المنت:
ترموستات:
نوع ترموستات: پدالی و دیجیتالی
جنس کتری: استیل ضدزنگ
ظرفیت کتری: 2 لیتر
نشانگر میزان آب:
دسته:
جنس دسته: پلاستیک ABS
درپوش:
جنس درپوش: استیل
فیلتر دهانه خروجی آب:
جنس فیلتر: استیل ضد زنگ
قابلیت چرخش 360 درجه:
ظرفیت قوری: 1.5 لیتر
جنس قوری: شیشه‌ پیرکس
بدنه مدرج:
صافی:
جنس صافی: استیل ضد زنگ
دستگیره:
جنس دستگیره: پلاستیک
درپوش:
جنس درپوش: استیل
قابلیت گرم نگهداشتن:
کنترل پنل لمسی:
قابلیت تنظیم دمای قوری:
جداسازی آسان قطعات:
سایر ویژگی‌ها: تنظیم دما از 70 تا 90 سانتیگراد
استند:
جنس استند: شیشه و استیل
پایه ضد لغزش:

چای ساز NS-503

  • توان مصرفی 2200 وات
  • مخزن آب با ظرفیت 2 لیتر
  • قوری با ظرفیت 1.5 لیتر
  • مجهز به قابلیت گرم نگهدارنده
  • دارای قابلیت تنظیم دمای قوری
  • مجهز به سیستم خاموش کن خودکار
  • دارای دو ترموستات پدالی و دیجیتالی
 

چای ساز ناسا الکتریک NS-503

چای ساز ناسا الکتریک NS-503 یکی از دستگاه‌های محبوب و کاربردی است که برای تهیه چای در خانه یا محل کار استفاده می‌شود. این چای ساز با کیفیت از موتوری قدرتمند با توان 2200 وات بهره می‌برد و در عرض چند دقیقه آب داخل مخزن را به جوش می‌آورد. ترموستات به کار رفته در این چای ساز دوگانه بوده و برای کتری و قوری بصورت مجزا دو ترموستات جداگانه در نظر گرفته شده است، که کارآیی بالای چای ساز را به دنبال داشته است. کتری با ظرفیت 2 لیتر از جنس استیل ضد زنگ بوده و دارای نشانگر میزان آب هم می‌باشد. استیل بودن کتری از تشکیل لایه چربی و مواد معدنی و آهک موجود در آب جلوگیری کرده و در نتیجه چای با کیفیت و خوش رنگی را مهیا خواهد ساخت. کتری، قابلیت چرخش 360 درجه بر روی صفحه المنت را دارد.
چای ساز ناسا الکتریک NS-503
 
همچنین قوری این چای ساز از جنس شیشه پیرکس بوده و دارای ظرفیت 1.5 لیتر می‌باشد. این قوری دارای بدنه مدرجی بوده و از دستته پلاستیکی با طراحی آرگونومیکی بهره می‌برد. از ظرفیت کتری و قوری این چای ساز برمی‌آید که این دستگاه برای گروه‌های متوسط تا بزرگ مناسب است و می‌تواند از جمعیت‌های بالای 7 نفره و بالاتر هم پذیرایی کند.
 

کتری چای ساز ناسا الکتریک NS-503

چای ساز ناسا الکتریک NS-503 دارای کتری یا مخزن آبی از جنس استیل ضد زنگ است، که از مقاومت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. استیل بودن مخزن آب از تشکیل لایه چربی بر روی آب جلوگیری کرده و آهک و مواد معدنی موجود در آب جذب دیواره و کف کتری می‌شود.  بنابراین طبیعی است که چایی که با این کتری آماده می‌شود از کیفیت و طعم و مزه دلپذیری برخوردار باشد. یک فیلتر در محل خروجی آب داخل کتری به کار رفته، که این فیلتر نیز از جنس استیل بوده و کیفیت بسیار بالایی دارد.
 
بر روی کناره بدنه این کتری یک نشانگر میزان آب تعبیه شده است، این نشانگر از پلاستیک شفاف بوده و قابلیت نمایش دادن میزان آب داخل مخزن را دارد. دسته‌ای که برای بلند کردن و حمل نمودن کتری استفاده می‌شود، از جنس پلاستیک مقاوم بوده و از طراحی آرگونومیکی برخوردار است. این نوع طراحی متناسب با شکل و ساختار دست طراحی شده و هنگام استفاده آسیبی به دست وارد نخواهد کرد. دکمه‌ای بر بالای دسته کتری جاسازی شده است، که برای باز نمودن آسان درپوش به کار می‌رود، برای باز نمودن درپوش کافی است دکمه را به سمت پایین فشار دهید. روشن و خاموش نمودن کتری توسط کلید پدالی تعبیه شده در کناره آن اعمال می‌شود.
 
چای ساز ناسا الکتریک NS-503

مشخصات قوری

یک قوری با بدنه شیشه‌ای از دیگر متعلقات چای ساز NS-503 است. قوری از جنس پیرکس بوده و در مقابل حرارت و گرما مقاومت بالایی دارد. بدنه مدرج این قوری میزان چایی داخل قوری را به شما نمایش خواهد داد. ظرفیت این ظرف 1.5 لیتر بوده و قابلیت تهیه چایی برای 7 نفر و بیشتر را هم دارد. یک کمر فلزی بدنه شیشه‌ای قوری را محاصره کرده است، که از جنس استیل ضد زنگ می‌باشد. همچنین یک دسته خوش دست از جنس پلاستیک به منظور بلند کردن قوری در نظر گرفته شده است، این دسته استحکام بالایی دارد و می‌توان با خیال راحت از طریق دسته، قوری را جابجا نمود.
 
درپوشی از جنس استیل و پلاستیک بر روی قوری قرار گرفته است، این درپوش از طریق دکمه‌ای که بر روی دسته جاسازی شده باز وبسته خواهد شد. در داخل قوری، یک صافی از جنس استیل ضد زنگ قرار گرفته است، این صافی برای جداسازی چای خشک از آبِ جوش مورد استفاده قرار می‌گیرد. استیل بودن صافی از زنگ زدن آن جلوگیری کرده و بر اثر شستشوی مداوم و شسته شدن با انواع سفید کننده‌ها دچار افت کیفیت و تغییر رنگ نخواهد شد.
مشخصات قوری چای ساز NS-503

کنترل پنل و قابلیت تنظیم دما

بر روی استند چای ساز ناسا الکتریک NS-503 یک کنترل پنل و صفحه نمایش تعبیه شده است. نمایشگری از نوع LED که قابلیت نمایش دادن دمای صفحه نگهدارنده قوری را دارد، همچنین کنترل پنل این دستگاه نیز از سه عملکرد بهره می‌برد، که شامل عملکرد خاموش/روشن و دکمه افزایش و کاهش دما می‌شود. این کنترل پنل بصورت اختصاصی برای صفحه قوری طراحی شده است و تنظیمات مربوط به قوری را اعمال می‌کند. بعد از اینکه آب جوشیده شده را در قوری ریختید، نوبت آن است که صفحه قوری را روشن کرده و صفحه را بر روی مورد نظر تنظیم نمایید. سپس منتظر باشید تا دمای قوری به دمای اعمال شده برسد. این قوری از قابلیت تنظیم دما  از 70 تا 90 درجه سانتیگراد را دارد، که با کمک دکمه‌های تعبیه شده این دما افزایش و کاهش داده می‌شود. سینی گرم نگهدارنده، قابلیت این را دارد که دمای قوری را تا مدت زمان مشخصی حفظ کند و مانع از سرد شدن قوری گردد.
 

مشخصات فنی چای ساز NS-503

چای ساز ناسا الکتریک NS-503 دارای موتوری قدرتمند با توان 2200 وات است و قادر است در عرض چند دقیقه آب داخل مخرن را به جوش آورد. این موتور قدرتمند علاوه بر کاهش دادن مصرف انرژی در زمان شما نیز صرفه‌جویی به عمل می‌آورد. ترموستات از دیگر قطعات مهم در چای ساز می‌باشد، که قادر است دما را به حد مطلوب برساند و آن دما را حفظ کند. به همین دلیل برای مخزن آب یک ترموستات پدالی ر نظر گرفته شده است، این ترموستات از نوع پدالی می‌باشد و همانطور که از نامش پیداست بوسیله کلید پدالی روشن خواهد شد.
مشخصات چای ساز ns-503
در واقع ترموستات پدالی، ترموستاتی است که بصورت پیشفرض دما را تنظیم کرده است و نیازی به تنظیم دستی دما ندارد. این ترموستات برای نقطه جوش آب تنظیم شده است و قادر است دمای آب را به دمای جوش برساند و سپس بصورت خودکار خاموش شود. ترموستاتی که برای سینی قوری در نظر گرفته شده داستانش متفاوت است. ترموستات سینی قوری از نوع دیجیتالی بوده و باید دمای مورد نظر به صورت دستی اعمال گردد، در واقع ابتدا سینی قوری را روشن کرده و سپس دما را ر روی دمای مورد انتظار تنظیم می‌کنیم( 70 تا 90 درجه سانتیگراد) در این حالت ترموستات روشن شده و تا دمای سینی را به حد مورد نظر برساند روشن می‌ماند و بعد از اینکه دما به اندازه دلخواه رسید ترموستات خاموش خواهد شد.
 

سیستم ایمنی

یکی دیگر از ویژگی‌های مهمی که در چای ساز ناسا الکتریک ns-503 به کار رفته است، سیستم محافظت از کتری خالی می‌باشد. این سیستم بصورت هوشمندانه زمانی که آب کتری تمام می‌شود و با مخزن خالی از آب مواجه می‌گردد، بعد از چند ثانیه کتری را خاموش خواهد کرد و از بروز حوادث احتمالی نظیر سوخته شدن کتری و چای ساز جلوگیری می‌کند. ترموفیوز حرارتی در برابر اضافه جریان از دیگر ویژگی‌های این چای ساز برقی است. این سیستم ایمنی در برابر نوسانات اضافه برق از دستگاه محافظت خواهد کرد و اجازه نمی‌دهد چای ساز روشن شود. در واقع زمانی که جریان برق قطع و مجدداً وصل می‌شود، دستگاه با نوسانات برق و اضافه جریان روبرو می‌شود، در این حالت ترموفیوز مانع از وارد شدن جریان اضافه به چای ساز شده و از روشن شدن آن جلوگیری می‌کند و در نهایت مانع خطرات احتمالی ناشی از اضافه جریان می‌گردد.
 

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از چای ساز ناسا الکتریک مدل NS-503 دانلود
دیدگاه ها
دیدگاه های این محصول
فرزانه محسنی ۲۲ تیر ۱۴۰۱ (4)
من از گروه ناسا ممنونم بخاطر کیفیت و خدماتشون .۳ ساله چای سازم و از شما خریدم واقعا عالی کم صدا زودم اب و جوش میاره خیلی خیلی راضیم ممنونم.میخاستم کتدی برقیشم اگه موجود هست بخرم.
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.