مدل چای ساز: NS-507
نوع چای ساز: چای ساز استند دار
محدوده‌ی توان مصرفی: 2200 وات
ولتاژ ورودی: 220V-240V
فرکانس: 50hz
المنت:
ترموستات:
نوع ترموستات: پدالی و دیجیتالی
جنس کتری: استیل ضدزنگ
ظرفیت کتری: 1.7 لیتر
نشانگر میزان آب:
دسته:
جنس دسته: پلاستیک ABS
درپوش:
جنس درپوش: استیل
فیلتر دهانه خروجی آب:
جنس فیلتر: استیل ضد زنگ
قابلیت چرخش 360 درجه:
ظرفیت قوری: 1.2 لیتر
جنس قوری: شیشه‌ پیرکس
بدنه مدرج:
صافی:
جنس صافی: استیل ضد زنگ
دستگیره:
جنس دستگیره: پلاستیک
درپوش:
جنس درپوش: استیل
قابلیت گرم نگهداشتن:
کنترل پنل لمسی:
قابلیت تنظیم دمای قوری:
جداسازی آسان قطعات:
استند:
جنس استند: ترکیبی از استیل و شیشه
پایه ضد لغزش:

چای ساز NS-507

  • دارای توان مصرفی 2200 وات
  • قوری شیشه‌ای با ظرفیت 1.2 لیتر
  • ظرفیت مخزن آب حداکثر 1.7 لیتر
  • مجهز به قابلیت گرم نگهدارنده قوری
  • سیستم هوشند محافظت از کتری خالی
  • ترموفیوز حرارتی در برابر اضافه جریان

 


 

معرفی چای ساز ناسا الکتریک NS-507

چای ساز استند دار NS-507 یکی از محصولات خوش تراشی است که از کیفیت مطلوب و ظاهری بی نقص برخوردار است. چای ساز برقی ناسا الکتریک یک گزینه ایده‌آل برای تهیه چای می‌باشد و مزیت استفاده از آن به سرعت بالایی که در به جوش آوردن آب  دارد مربوط می‌گردد. این مجموعه کامل و بی نظیر از مخزن آب و قوری و سینی گرم نگهدارنده و اتصال مرکزی برای کتری ساخته شده است. موتور قدرتمندی که برای این محصول در نظر گرفته شده است دارای توان 2200 وات است و قابلیت به جوش آوردن سریع آب مخزن را دارد. بدنه کتری از جنس استیل ضد زنگ بوده و به این دلیل چایی که با این کتری آماده می‌شود، بسیار خوش رنگ و خوش طعم خواهد بود. ظرفیت مخزن آب در حالت حداکثر 1.7 لیتر بوده و این حجم از آب در مدت زمانی کوتاه به جوش خواهد آمد.
 
نشانگر میزان آب بر روی کناره کتری در نظر گرفته شده است، که شما را از وضعیت آب داخل کتری آگاه می‌سازد. این نشانگر از جنس پلاستیک شفاف بوده و دارای درجه بندی می‌باشد. کلید پدالی که به منظور روشن و خاموش کردن کتری در نظر گرفته شده است در پایین دسته نگهدارنده قرار گرفته، که اتفاقاً کارکردی بسیار راحت و سریع هم دارد. قوری این چای ساز نیز دارای بدنه مدرج می‌باشد و ظرفیت آن 1.2 لیتر است. سیستم هوشمند محافظت از کتری از ویژگی‌های امنیتی این چای ساز است، که از روشن ماندن کتری خالی از آب جلوگیری می‌کند. همچنین ترموفیوز حرارتی و سیستم قطع کن خودکار نیز در صورت حرارت بالا و اضافه جریان، باعث خاموش شدن خودکار چای ساز خواهند شد. از کنار هم قرار گرفتن این همه امکانات و ویژگی‌ها، چای سازی حرفه‌ای و با کیفیت تولید شده است، که ما آن را NS-507 می‌نامیم.
 

طراحی چای ساز NS-507

چای ساز  ناسا الکتریک 507 یکی از انواع چای سازهایی است که از یک کتری و قوری به همراه استند تشکیل شده است. این مجتمع بودن و یکپارچه بودن دستگاه باعث شده به راحتی از آن استفاده شود و بر روی کابینت قرار بگیرد و حتی جزو یکی از محصولات دکوراتیو آشپزخانه باشد. استندی که کتری و قوری بر روی آن گذاشته می‌شود، بصورت ترکیبی از استیل و شیشه بوده. به این صورت که قسمت پایینی از استیل و قسمت بالایی از شیشه ساخته شده و ترکیب رنگ مشکی و نقره‌ای جذابی را بوجود آورده است.
 
بر روی کناره‌های استند دو دستگیره بصورت مستطیل توخالی طراحی شده‌اند، که برای بلند کردن و حمل آسان چای ساز به کار می‌روند. سینی گرم نگهدارنده برای قوری و اتصال مرکزی برای کتری بر روی استند در نظر گرفته شده است و به راحتی می‌توان با قرار دادن کتری و قوری در کمترین زمان ممکن چای دلپذیر خود را تهیه نمود. پایه مخصوصی که در زیر این استند قرار گرفته دارای طراحی ضد لغزش می‌باشد و مانع از افتادن و لغزش احتمالی دستگاه خواهد شد. محل اتصال کابل برق نیز بر روی لبه پشتی استند قرار گرفته که به کمک کابل برق 70 سانتی متری به پریز برق وصل خواهد شد.
مشخصات ظاهری چای ساز استند دار

مشخصات کتری

چای ساز ناسا الکتریک NS-507 دارای مخزن آب یا کتری از جنس استیل ضد زنگ می‌باشد، این کتری با توجه به جنسی که دارد در تهیه چای خوش رنگ و خوش طعم نقش بسیار مهمی خواهد داشت. کتری یا همر مخزن دیگری که از جنس استیل ضد زنگ باشد، خاصیت گرفتن آهک و مواد معدنی موجود در آب را دارد. در واقع شما حتی اگر از آب تصفیه شده نیزبرای پر کردن کتری استفاده کنید، باز هم امکان دارد که آب حاوی املاح و مواد معدنی باشد. بنابراین جنس کتری تاثیر زیادی در کیفیت آب به جوش آمده خواهد داشت. کتری استیل این چای ساز آهک و مواد معدنی موجود در آب را بصورت لایه‌ای بر روی کف و جداره‌های خود جذب می‌کند. در نتیجه آب بالاترین کیفیت را خواهد داشت و طبیعتاً چایی نیز فاقد لایه چربی بوده و بهترین رنگ و طعم را پیدا می‌کند.
 
ظرفیت کتری در این چای ساز 2 لیتر بوده، که البته ظرفیت حداکثر آن 1.7 لیتر می‌باشد و بهتر است تنها از این حجم مخزن استفاده کنید؛ چرا که پر شدن مخزن بیشتر از حالت MAX باعث سرریز شدن آب جوشیده داخل کتری خواهد شد. نشانگر میزان آب داخل مخزن از جنس پلاستیک بوده ه بر روی کناره کتری جاسازی شده است. این نشانگر از جنس پلاستیک شفاف بوده و دارای درجه بندی می‌باشد و میزان اب داخل کتری را به شما نشان می‌دهد. دسته‌ای از جنس پلاستیک به رنگ مشکی برای این کتری در نظر گرفته شده است، که طراحی خاص آرگونومیکی دارد، این دسته به بلند کردن راحت کتری کمک می‌کند. بر روی دسته کتری یک کلید اهرمی قرار گرفته است، این کلید برای باز کردن درپوش کتری مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای روشن کردن کتری، کافی است کلید پدالی را به سمت پایین فشار دهید.
 

جنس قوری و ظرفیت آن

قوری یکی دیگر از قطعاتی است که به همراه چای ساز ناسا الکتریک NS-507 عرضه می‌شود. این قوری از جنس شیشه پیرکس بوده و مقاومت بسیار بالایی در برابر گرما و حرارت و شستشو داشته و در صورت استفاده درست می‌تواند سالهای زیاد مورد استفاده قرار گیرد. این قوری دارای بدنه مدرج بوده و ظرفیت آن در حالت حداکثر 1.2 لیتر می‌باشد. دسته‌ای از جنس پلاستیک مشکی رنگ بر روی بدنه قوری تعبیه شده است و برای بلند کردن قوری از آن استفاده می‌شود.
 
یک درپوش از جنس پلاستیک و استیل دهانه قوری را می‌پوشاند، که برای باز کردنش کافی است گیره تعبیه شده را به پایین فشار دهید تا درپوش قوری باز شود. داخل قوری یک صافی از جنس استیل ضد زنگ تعبیه شده است، این صافی دارای دسته نگهدارنده بوده، که شاید چندان هم از دسته استفاده نشود. این صافی به منظور تهیه چایی خوش رنگ و بدون تفاله چای استفاده می‌گردد.
مشخصات قوری چای ساز ناسا الکتریک ns-507

مشخصات فنی و ترموستات

در مورد مشخصات فنی چای ساز ناسا الکتریک NS-507 تنها می‌توان به توان مصرفی موتور و ترموستات و المنت گرم کننده آن اشاره کرد. این چای ساز دارای توان مصرفی 2200 وات می‌باشد، که قدرت و سرعت بالای این دستگاه از همین توان بالا نشات می‌گیرد. در این چای ساز وظیفه گرم کردن و به جوش آود قوری و کتری بر عهده ترموستات می‌باشد. ترموستاتی که برای کتری تعبیه شده است، از نوع پدالی بوده وبا همان کلید پدالی معروف روشن شده و بصورت اتوماتیک بعد از به جوش آمدن آب، خاموش خواهد شد. این ترموستات عملکرد خودکار داشته و در واقع با رسیدن کتری به دمای مشخص، خاموش خواهد شد. ترموستاتی که برای سینی گرم نگهدارنده قوری در نظر گرفته شده است، عملکرد متفاوتی دارد و روشن کردن و تنظیم نمودن دمای آن به صورت دستی انجام می‌شود.
مشخصات چای ساز ناسا الکتریک ns-507

قابلیت تنظیم دما و گرم نگهدارنده

قابلیت تنظیم دما یکی از ویژگی‌های مهم چای ساز ناسا الکتریک NS-507 است. این ویژگی امکان تنظیم نمودن دمای سینی گرم نگهدارنده قوری از 70 تا 90 درجه سانتیگراد را به کاربر می‌دهد. در واقع بر روی کنترل پنل این چای ساز دکمه‌های تنظیم گر برای روشن و خاموش کردن و دکمه افزایش و کاهش دما تعبیه شده است. این دکمه‌ها عملکرد لمسی داشته و تنظیمات مربوط به دمای سینی قوری را اعمال خواهند کرد. زمانی که دمای سینی به درجه دلخواه رسید، بصورت اتوماتیک حالت گرم نگهدارنده فعال خواهد شد و به مدت 60 دقیقه دما قوری را حفظ خواهد کرد و مانع از سرد شدن آن می‌شود. این خاصیت از جوشیدن شدن چای جلوگیری می‌کند و مانع از دست رفتن طعم و مزه اصلی چای می‌شود.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از چای ساز ناسا الکتریک مدل NS-507 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.