مدل چای ساز: NS-502
نوع چای ساز: چای ساز استند دار
محدوده‌ی توان مصرفی: 2000 وات
ولتاژ ورودی: 220-240V
فرکانس: 50/60HZ
ترموستات:
نوع ترموستات: پدالی و دیجیتالی
جنس کتری: استیل
ظرفیت کتری: 1.7 لیتر
نشانگر میزان آب:
دسته:
جنس دسته: پلاستیک نسوز
درپوش:
جنس درپوش: استیل
فیلتر دهانه خروجی آب:
جنس فیلتر: استیل
قابلیت چرخش 360 درجه:
ظرفیت قوری: 1.5 لیتر
جنس قوری: شیشه نشکن
بدنه مدرج:
صافی:
جنس صافی: استیل
دستگیره:
جنس دستگیره: پلاستیک نسوز
درپوش:
جنس درپوش: استیل
قابلیت گرم نگهداشتن:
قابلیت تنظیم دمای قوری:
جداسازی آسان قطعات:
استند:
جنس استند: شیشه
پایه ضد لغزش:

چای ساز NS-502

چای ساز ناسا الکتریک NS-502  

چای ساز ناسا الکتریک NS-502 یکی از چای سازهای استند داری است، که از یک کتری و قوری و پایه تشکیل شده و قابلیت تهیه چای را در کمترین زمان ممکن دارد. جذابیت ظاهری و سرعت بالا در تهیه چای از ویژگی‌های بارز این چای ساز می‌باشد، قوری شیشه‌ای بزرگ و کتری با کیفیت استیل از ویژگی‌های برجسته ظاهری این چای ساز می‌باشد.

چای ساز NS-502 دارای کتری با گنجایش 1.7 لیتر و قوری با گنجایش 1.5 لیتر است و صفحه ثابت آن دارای کلید روشن و خاموش و دم کردن چای می باشد . در صورتی که بدون آب این دستگاه را روشن کنید مدار ایمنی دستگاه، به صورت اتوماتیک برق آن را قطع می کند - در صورتی که می خواهید از این دستگاه برای دم کردن چای سبز استفاده کنید می توانید از درجه حرارت 80 درجه سانتیگراد استفاده کنید.برای دم کردن چای سیاه از درجه حرارت کمتر از 100 درجه استفاده نکنید زیرا کیفیت چای را پائین می آورد.

چای ساز ناسا الکتریک NS-502

مشخصات کتری چای ساز

این چای ساز دارای یک کتری مجزا از جنس استیل ضد زنگ می‌باشد و همین عامل برگ برنده این چای ساز نسبت به سایر چای سازها با کتری شیشه‌ای می‌باشد. در واقع جنس کتری نقش مهمی در کیفیت و مزه آب و در نهایت طعم و رنگ چایی دارد. همچنین ظرفیت این کتری 1.7 لیتر بوده که مشخصاً ظرفیت زیادی است و برای جمع‌‌ها و گروه‌های بزرگ هم مناسب خواهد بود. یکی دیگر از مشخصات این کتری، مجهز بودن به نشانگر آب است. در واقع یک نشانگر از جنس پلاستیک بر روی کناره بدنه تعبیه شده است، که شفاف بوده و میزان آب داخل کتری را نمایش می‌دهد. برای خاموش و روشن کردن کتری نیز یک کلید با عملکرد پدالی در نظر گرفته شده است.

مشخصات قوری چای ساز NS-502

چای ساز ناسا الکتریک NS-502 دارای قوری شیشه‌ای می‌باشد که رنگ واقعی چایِ داخل محفظه را نشان می‌دهد. شیشه به کار رفته در قوری از جنس پیرکس نشکن بوده که در مقابل حرارت و دمای بالا و خط و خراش برداشتن مقاومت بسیار زیادی دارد و بر اثر بارها و بار استفاده همچنان با کیفیت می‌ماند. بدنه این قوری مدرج بوده و دارای ظرفیت 1.2 لیتر می‌باشد. ظرفیت مناسب قوری از آن گزینه‌ای مناسب برای تهیه چای ساخته است.

قوری از جنس شیشه بوده و یک کمر فلزی اطراف آن را فراگرفته است، همچنین دسته نگهدارنده نیز از جنس پلاستیک بوده و به راحتی می‌توان از راه دسته، قوری را بلند کرد. طراحی خاص دسته متناسب با ساختار دست بوده و به همین دلیل بالا بردن قوری و استفاده از آن بسیار راحت خواهد بود.

تنظیمات چای ساز NS-502

در واقع دو کنترل پنل مجزا برای کتری و قوری در نظر گرفته شده است، کنترل پنل مربوط به کتری قابلیت تنظیم چایی ساز در دو حالت جوشاندن BOIL و گرم کردن HEAT را دارد. در واقع زمانی که دکمه BOIL را فشار دهید، دمای آب به 100 درجه سانتیگراد می‌رسد و آب داخل کتری به نقطه جوش می‌رسد. اما زمانی که دکمه HEAT را فشار دهید، می‌توانید با کمک ولوم چرخشی تعبیه شده دما را از 60 تا 90 درجه سانتیگراد تنظیم نمایید.

برنامه گرم نگهدارنده

زمانی که آب به نقطه جوش رسید، چایی ساز بصورت خودکار وارد حالت گرم نگهدار می‌شود، در این چای ساز امکان تنظیم دمای حالت گرم نگهدار نیز فراهم شده است. زمانی که نمایشگر KEEP WARM را نمایش داد، به این معنی است که دستگاه در حالت گرم نگهدار قرار گرفته است و اگر بصورت دستی دمای این حالت را تنظیم نکنید، دمای آن بصورت اتوماتیک در 90 درجه سانتیگراد قرار می‌گیرد و در صورت تنظیم دستی نیز می‌توان دما را از 40 تا 90 درجه سانتیگراد تنظیم کرد.

پیشنهاد می‌شود، چای ساز استند دار ناسا الکتریک NS-503 را نیز مشاهده نمایید.

 

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از چای ساز ناسا الکتریک مدل NS-502 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.