پنکه ایستاده استیل NS-1117

پنکه ایستاده مدل NS-1117، زیبا، ایمن، کم مصرف، دارای تنظیمات در حالت خواب

یک پنکه ایستاده با قابلیت تنظیم پایه بهترین وسیله برای تهویه و خنک‌سازی اتاق خواب شماست، یک هوای در گردش و دمای متعادل که در طول شب آرامش را به خانه‌تان می‌کشاند، پنکه ایستاده مدل NS-1117 همان وسیله‌ای است که با امکانات عالی و با حالت‌های مختلف تنظیم جریان و شدت پرتاب هوا می‌تواند توقع شما را از یک فن برآورده کند، پنکه ایستاده مدل NS-1117 یک پنکه پایه‌دار با قابلیت تنظیم ارتفاع و کنترل از راه دور است که گزینه مناسب شما در تهویه و خنک‌سازی خانه شماست. همچنین پنکه NS-1117 دارای عملکرد نوسانی بوده و می‌توان میزان چرخش پنکه را تا 180 درجه تنظیم کرد. 
 

مشخصات پنکه ایستاده مدل NS-1117

پنکه ایستاده مدل NS-1117 با حداکثر توان 70 وات یک پنکه کم مصرف و به‌صرفه اقتصادی است که با عملکردهای خوب و تنظیمات کنترلی بیشترین بازدهی را برای شما داشته و استفاده از آن را ساده و لذت‌بخش کرده است، پنکه ایستاده مدل NS-1117 دارای یک صفحه نمایشگر LED می‌باشد که از طریق آن کنترل حالت‌های پنکه و اطلاعات مربوط به آن در زمان واضح و مشخص بوده و همین امر کنترل پنکه را ساده‌تر می‌کند.
این فن زیبا با طراحی شیک و به روز مناسب برای استفاده در موقعیت‌های مناسبی همچون اتاق کار، اتاق پذیرایی و اتاق خواب بوده و با گارد محافظ قوی‌تر برای حفاظت و ایمنی بالاتر کارایی بالاتری را در موقعیت‌های مختلف خواهد داشت، اگر به دنبال طراحی شیک و ایمن می‌گردید و به دنبال یک فن با امکانات خوب می‌گردید، پنکه ایستاده مدل NS-1117 همان مدلی است که برای شما ساخته شده است.
 

امکانات بی‌نظیر در طراحی پنکه ایستاده مدل NS-1117

دارای کنترل از راه دور

 
برای کنترل این دستگاه خنک‌کننده خوب لازم نیست جا به جا شوید و دکمه‌های آن را فشار دهید، می‌توانید از کنترل از راه دور آن استفاده و تنظیمات‌تان را به راحتی انجام دهید، اگر در استراحت باشید این کنترل از راه دور بسیار لذت بخش خواهد بود.
 

حالت‌های مختلف سرعت

این پنکه با حالت‌های سرعتی مختلف از حالت معمولی، نیچرال و یا متوسط و همچنین تنظیمات در حالت خواب یک فن ایده‌آل برای همه زمان‌های شبانه روز است، علاوه بر اینکه فن این دستگاه با استفاده از موتور ساکت و کم صدا باعث می‌شود تا صدای مزاحم پنکه برای شما تبدیل به یک آوای آرامش‌بخش شود.
بهترین مارک پنکه
 

دارای تایمر کنترل شونده

این دستگاه دارای سیستم تایمر 8 ساعته می‌باشد و می‌توانید آن را به شکلی تنظیم کنید که پس از گذشت مدت زمان دلخواه شما به طور خودکار خاموش شود و نیازی به هیچ عملی از سوی شما نباشد، این تنظیمات در زمانی که شما در سرمای دم صبح به آن نیازی ندارید و در عین حال نمی‌خواهید خوابتان را فدای خاموش کردن پنکه نمایید به کمک شما می‌آید.
 

ارتفاع قابل تنظیم و حالت‌های چرخشی

اگر می‌خواهید کنترل بیشتری بر فضای اطرافتان داشته باشید و تهویه بهتری ایجاد کنید پنکه ایستاده مدل NS-1117  با تنظیمات ارتفاع  تا 140 سانتی‌متر و حالت‌های چرخشی این امکان را به شما می‌دهد، یک پنکه که تمامی خواسته‌های شما را از یک فن ایستاده برآورده می‌کند.
پنکه ایستاده ناساالکتریک مدل NS-1117 برای کسانی ساخته شده که به تکنولوژی و طراحی در کنار هم اهمیت داده و آن‌ها را  باهم می‌خواهند.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از پنکه ناسا الکتریک مدل NS-1117 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.