مدل پنکه: NS-1117
نوع پنکه: پنکه ایستاده
محدوده‌ی توان مصرفی: 70 وات
تعداد سرعت: 3 سطح سرعت
فیوز حرارتی:
تایمر: تایمر خاموشی اتوماتیک 8 ساعته
نوع وزش باد: نرمال، طبیعی و خواب
تغییر زاویه وزش باد:
حرکت نوسانی 180 درجه:
حرکت سرِ پنکه به بالا و پایین:
پایه تلسکوپی:
قابلیت تنظیم ارتفاع: از 120 تا 140 سانتی‌متر
رنگ بدنه: عرضه شده در دو رنگ نوک مدادی و نقره‌ای
جنس بدنه: پلاستیک با روکش کروم
تعداد پره: 4 پره
جنس پره: استیل
صفحه نمایش:
گارد محافظ:
چراغ نشانگر:
کنترل پنل لمسی:
لوازم جانبی همراه: ریموت کنترل، دفترچه راهنما

پنکه ایستاده NS-1117

  • دارای توان 70 وات 
  • قابلیت چرخش 180 درجه
  • تایمر خاموشی اتوماتیک 8 ساعته 
  • دارای سه سرعت کم، متوسط، زیاد
  • دارای سه حالت باد، نرمال، طبیعی و خواب
  • دارای پایه نگهدارنده تلسکوپی و ارتفاع قابل تنظیم

 


پنکه ایستاده ناسا الکتریک NS-1117


پنکه ناسا الکتریک NS-1117 یکی از پنکه‌های بالابلندی است که با توان 70 وات تولید و عرضه شده است. توان بالای این پنکه قدرت کافی برای به چرخش درآوردن پره‌های آن را فراهم آورده است. در این پنکه سعی شده تنها مولفه زیباشناسی محصول مورد توجه قرار نگیرد، بلکه هر دو پارامتر کیفیت و زیبایی با هم ترکیب شوند. پنکه ناسا الکتریک NS-1117 برخلاف سایر پنکه‌ها ( NS-1114 و NS-1116) از پره‌ها و گارد فلزی برخوردار است و این سنت شکنی را می‌توان از ویژگی‌های جالب انگیز این پنکه دانست. چرا که قدرت و سرعت باد در پره‌های فلزی بیشتر از پره‌های پلاستیکی است و این یعنی دیگر از گرمی هوا خبری نخواهد بود.

پنکه ناسا الکتریک NS-1117

بدنه این پنکه با روکش کروم پوشش داده شده است و حس یکرنگی با پره‌ها و شبکه محافظ را ایجاد می‌کند. بر روی بدنه این دستگاه کنترل پنلی با عملکرد لمسی تعبیه شده است، که انواع تنظیمات نظیر تغییر سرعت  باددهی پنکه، تنظیم حالت وزش باد و فعالسازی تایمر و روشن و خاموش شدن را دربر می‌گیرد. پایه تلسکوپی فلزی با قابلیت تنظیم ارتفاع از دیگر ویژگی‌های این پنکه است، که امکان تنظیم نمودن ارتفاع پنکه را متناسب با نیاز شما فراهم آورده است. این پنکه از عملکرد نوسانی نیز پشتیبانی می‌کند و امکان چرخش 180 درجه را دارد. همچنین تایمر خاموش کننده خودکار 8 ساعته بوده و تا این مدت زمان را پشتیبانی خواهد کرد. گفتنی است که پنکه ایستاده ناسا الکتریک NS-1117 در دو رنگ پرطرفدار کروم و برنز موجود می‌باشد.


مشخصات پره و گارد


پره‌ها از نظر تعداد و جنس بر روی کیفیت و قدرت وزش باد تاثیر گذار هستند، هر چه تعداد پره‌ها بیشتر قدرت باددهی بیشتری داشته و منطقه وسیع‌تری را پوشش خواهند داد. به همین جهت در این پنکه از 4 پره استفاده شده است، که از جنس فلز هم می‌باشند. فلزی بودن پره‌ها قدرت و سرعت باد را بسیار افزایش داده است. تنها ایرادی که به پره‌های فلزی وارد می‌شود مربوط به صدای آنهاست. در واقع این پنکه به دلیل پره‌های فلزی میزان صدای بالاتری نسبت به پره‌های پلاستیکی دارد، که با تعبیه کردن حالت‌های مختلف باد نظیر حالت ملایم یا حالت خواب این مشکل نیز برطرف شده است.
اطراف پره‌ها توسط شبکه محافظ 16 اینچی محاصره شده است، که به آن گارد می‌گویند. این شبکه از میله‌های باریک و نزدیک به هم با طراحی مشبک تشکیل شده و از عبور دست کودک و سایر اشیاء و اجسام دیگر جلوگیری می‌کند. جنس این شبکه محافظ هم از فلز بوده و گذشت زمان و سایر اتفاق‌های دیگر تاثیری بر روی کیفیت آن نخواهد داشت. این دو توری یا شبکه با کمک قلاب و بست‌هایی که بصورت دو طرفه برایش در نظر گرفته شده به هم متصل می‌شوند و برای جدا کردن آنها از هم نیروی زیادی لازم خواهد بود.

مشخصات پره و گارد NS-1117
کنترل پنل پنکه NS-1117


یکی از ویژگی‌های برجسته پنکه ناسا الکتریک NS-1117 مربوط به کنترل پنل آن می‌باشد. بر روی بدنه پنکه یک صفحه نمایش بزرگ با عملکرد لمسی طراحی شده است، که انواع تنظیمات مربوط به دستگاه از طریق آن اعمال می‌شود. کنترل پنلی کامل با کارکردی راحت و آسان همان چیزی است که کاربران از یک پنکه خوب انتظار دارند. البته به منظور اعمال سریع‌تر و راحت‌تر تنظیمات، یک ریموت کنترل از راه دور نیز برای این پنکه ایستاده در نظر گرفته شده است. بر روی کنترل پنل تنظیماتی نظیر روش/خاموش کردن، تنظیم سرعت باد دهی و تنظیم حالت باد دهی و تایمر قرار گرفته است. در مقابل هر کدام از این دکمه‌ها چراغ نشانگر مربوط به آن قرار داده شده است و زمانی که عملکرد مربوطه فعال باشد، چراغ نشانگر روشن خواهد شد.

پایه تلسکوپی با قابلیت تنظیم ارتفاع


پایه تاسکوپی در واقع پایه فلزی است که قابلیت تنظیم ارتفاع دارد. این پایه از جنس استیل ضد زنگ بوده و از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. مقاومت و جنس پایه از هر نظر تایید شده است؛ اما آنچه که در مورد پنکه بیشتر اهمیت دارد، مربوط به قابلیت تنظیم ارتفاع آن است. در واقع این پایه با کمک یک پیچ مشکی رنگ چرخشی تغییر ارتفاع می‌دهد و از طریق این پیچ ولومی می‌توان ارتفاع را ثابت کرد. پایه تلسکوپی، ارتفاع پنکه ناسا الکتریک NS-1117 را از 120 سانتی متر تا 140 سانتی متر تغییرخواهد داد. این پایه تلسکوپی بر روی میله ایستایی و پایه و متوازن کننده وزن قرار گرفته است و از بروز خطرات احتمالی نظیر افتادن پنکه و ... جلوگیری خواهد کرد.

پنکه ناسا الکتریک NS-1117
حرکت نوسانی و چرخش 180 درجه


می‌دانید که انواع وسایل سرمازا نظیر پنکه و کولر به قابلیتی به نام SWING یا همان حرکت نوسانی باد نیاز دارند. برای اینکه محیطی خنک شود و هوایی مطبوع در آن جریان داشته باشد، لازم است که پنکه از قابلیت حرکت از چپ به راست و برعکس بهره ببرد. در واقع با حرکات نوسانی سرِ پنکه چرخش 180 درجه باد ممکن می‌شود. این عامل باعث می‌گردد باد در همه فضای اتاق بپیچد و کل محیط به یک اندازه خنک شود. البته سرِ پنکه قابلیت ثابت نگه داشته شدن را هم دارد و برای اعمال آن کافی است دکمه SWING را فشار دهید.

در کل دکمه SWING که بر روی ریموت کنترل پنکه دیده می‌شود برای فعال کردن حرکت 180 درجه و ثابت نگه داشتن جهت باد به کار می‌رود. گفتنی است که پنکه NS-1117 از قابلیت تنظیم گردنِ پنکه به سمت بالا یا پایین هم برخوردار است، یعنی می‌توان به منظور تنظیم جهت وزش باد به سمت پایین، گردنِ پنکه را به سمت پایین خم نمود و یا برعکس به سمت بالا هدایت کرد. این عملکرد بصورت دستی انجام می‌شود و برای اعمال آن دکمه‌ای مخصوص طراحی نشده است.

پنکه ناسا الکتریک NS-1117
عملکرد تایمر TIMER


یکی از عملکردهای ویژه‌ای که در پنکه‌ ناسا الکتریک NS-1117 مشاهده می‌شود، عملکرد تایمر خاموش شدن خودکار می‌باشد. این عملکرد ویژه به منظور خاموش شدن خودکار پنکه به کار می‌رود. در واقع اگر بخواهید بعد از مدت زمانی مشخص پنکه خاموش شود، دکمه تایر را فشار می‌دهید و سپس زمان مورد نظر را تنظیم خواهید کرد. تایمر خاموشی خودکار تا 8 ساعت را پشتیبانی می‌کند و می‌توان زمان خاموش شدن پنکه را بر روی 8 ساعت بعدی تنظیم نمود. این عمکلرد بیشتر در وقت خواب کاربرد دارد، چرا که به هنگام خواب دمای بدن شما پایین آمده که به همراه بادِ پنکه، زمینه مریض شدن شما را فراهم خواهند کرد. پس به هنگام خواب حتماً عملکرد تایمر را فعال کنید. برای تنظیم زمان تایمر، کافی است دکمه تایمر را بصورت مکرر و ممتد فشار دهید، تا نمایشگر زمان مورد نظرتان را نمایش دهید.

مشخصات فنی پنکه ناسا الکتریک NS-1117
عملکرد تنظیم سرعت باد و حالت باد


قابلیت تنظیم سرعتِ باد از دیگر ویژگی‌های کاربردی پنکه ناسا الکتریک NS-1117 است. این قابلیت بر روی ریموت کنترل و بر روی صفحه نمایش نیز با عنوان SPEED تعریف شده است. سرعت وزش باد در سه حالت مختلف کم، متوسط و زیاد قابل تنظیم است. پنکه در سرعت پایین، کمترین میزان را صدا دارد و با افزایش سرعت وزش باد، صدای نیز افزایش پیدا خواهد کرد. با فشار دادن دکمه SPEED دست شما در انتخاب سرعت وزش باد، باز می‌شود و با فشار دادن پی در پی آن سرعت در یکی از سه حالت قرار خواهد گرفت. زمانی که چراغ نشانگر مربوط به سرعت مد نظر ( کم، متوسط، بالا ) روشن شد، پنکه با سرعت انتخابی شما کار خواهد کرد.


حالت باد MODE نیز در این پنکه قابلیت تنظیم دارد، به این صورت که می‌توان وزش باد را بر روی دو حالت نرمال یا خواب قرار داد. حالت نرمال در واقع باد با سرعت و قدرت معمولی در محیط می‌وزد ولی با فعال کردن حالت خواب، سرعت باد و صدای آن نیز کاهش پیدا خواهد کرد. با فعال کردن حالت خواب SLEEP ، در تمام طول شب خوابی راحت با هوایی دلپذیر و مطبوع را تجربه خواهید کرد. با فشار دادن دکمه MODE بر روی کنترل پنل به راحتی می‌توانید حالت باد را بر روی طبیعی Natural و یا SLEEP تنظیم نمود.


 

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از پنکه ایستاده ناسا الکتریک مدل NS-1117 دانلود
دیدگاه ها
دیدگاه های این محصول
زهره ولی زاده ۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ (5)
سلام و عرض ادب
ممنون از طراحی زیبا و عملکرد عالی این محصول
ادمین ناسا الکتریک ۸ اردیبهشت ۱۴۰۳
سلام دوست عزیز
خوشحالیم که راضی هستید
امیدواریم همیشه به خوشی استفاده کنید.
مهدی ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ (4)
سلام پنکه زیبایی طراحی شده ولی متاسفانه عملکردفنی أن مطلوب نیست اولا در توضیحات داده شده حالت nature را در شرایط طبیعی وضعیت حرکت پره ها توضیح داده نشده چون من که این پنکه را خریدم در وضعیت nature پره ها با دو سرعت کم و زیاد در واقع سرعت ترکیبی میچرخند که اشاره ای نشده لذا برای مشتری مشخص نیست که این اشکال است یا درست کارکردن پنکه است در وضعیت چرخان که اسم اشتباه برای آن به اسم osc در نظرگرفته شده زیرا که اسم osc. از اسیلاتور بمعنی نوسان ساز میاید نه چرخان بهتر این بود که همان اسم swing که اسم صحیح جاروب کردن و چرخان است استفاده میشد و ضمنا در این وضعیت هم از نظرفنی پنکه من اشکال داشت که ایجاد صدا میکرد و مورد آخر که به نظر در طراحی اشتباه در نظرگرفته شده رنگ لامپ های ال ای دی است که معمولا در شرایط نرمال روشن بودن وضعیت های پنکه برنگ سبز بایستی باشد که دراین پنکه قرمز میباشد که از نظرمشخصه فنی اشتباه است البته هدف از این ایرادت در جهت کمک به بهترشدن صنایع ایرانی است انشاالله همه عوامل این مجموعه که زحمت میکشند با کمی دقت محصول خوبی را به دست مشتری بدهند با تشکر
ادمین ۱۵ مرداد ۱۴۰۲
سلام و درود دوست عزیز
ممنون از نظر شما و لطفی که داشتید
مواردی که اشاره کردید در اسرع وقت بررسی خواهد شد، امکانش هست شماره تماسی از خودتون رو لطف کنید و یا با شماره 09023331257 تماس بگیرید
شاهرخ شاهزاده ۲۵ تیر ۱۴۰۲ (4)
سلام و عرض ادب بهتر نبود در کنار اطلاعات قشنگیکه نوشتید قیمت هم میزدید؟
ادمین ۲۵ تیر ۱۴۰۲
سلام و درود دوست عزیز، برای اطلاع از قیمت ها لطفا به سایت https://nasaelectric-shop.ir/ مراجعه کنید.
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.