پنکه ایستاده NS-1113

پنکه ناسا الکتریک مدل NS-1113  - پنکه پایه دار مناسب برای محل کار و منازل 

گرمای تابستان و هوای داغ تنها با یک خنک کننده خوب قابل تحمل می شود، گرما نه تنها عاملی آزاردهنده است و می تواند به لحاظ روحی فرد را دچار بحران نماید بلکه در سلامتی جسمی نیز عاملی به شدت تأثیرگذار است، به این دلیل تهیه یک خنک کننده خوب که بتواند جبران کننده این عامل سختی باشد بسیار مهم است، دستگاهی که بتواند صرفه اقتصادی بهتری برای خانواده در عین کارایی داشته باشد، ناسا الکتریک به همین منظور پنکه ناسا الکتریک مدل NS-1113  را آماده و به بازار عرضه کرده است، پنکه ای که می توانید به آن اعتماد کنید.
این دستگاه خنک کننده وسیله ای ایده آل با توان مصرفی 55 وات یک وسیله الکتریکی باصرفه اقتصادی ست که می تواند هوای اطراف شما را پاک و خنک نگه دارد، علاوه بر آن طراحی زیبا و مدرن پنکه ناسا الکتریک مدل NS-1113  را خواهید پسندید.
 

درباره پنکه ناسا الکتریک مدل NS-1113 

این پنکه 55 واتی دارای 5 پره بوده و همین امر موجب افزایش عملکرد آن به میزان 25 درصد گردیده است، و همچنین با امکانات جانبی همچون ریموت کنترل و تایمر یک انتخاب ایده آل برای خانواده هاست.
صفحه دیجیتالی تعبیه شده بر روی بدنه این محصول به شما کمک می کند تا تنظیمات دستگاه را انجام داده و یا بتوانید تنظیمات انجام شده را مشاهده کنید، این صفحه دیجیتالی می تواند کار با فن برقی شما را بسیار ساده تر و لذت بخش نماید.
همچنین دستگاه دارای ریموت کنترل بوده و کنترل عالی و ساده ای از دستگاه را به دست شما می دهد تا بدون جابه جایی از آن استفاده کنید، این ریموت کنترل علی الخصوص در زمان استراحت به کار شما می آید تا از دور آن را تنظیم نمایید.
دستگاه با سه حالت باد دهی در سطوح مختلف امکان بهترین استفاده را در هر لحظه خواهد داشت.
 

آنچه پنکه ناسا الکتریک مدل NS-1113  را دوست داشنتی تر می کند

یک پنکه گردان که بتواند با 360 درجه چرخش تمام فضای اتاقتان را کنترل کند حتماً شما را خوشحال خواهد کرد، علاوه با تنظیم ارتفاع در آن، موقعیت دلخواهتان را برای چرخش هوا تنظیم کنید و لذت ببرید، این پنکه پایه دار برقی امکان تغییر ارتفاع در پایه و تنظیم چرخش تا 360 درجه را داشته و با این امکانات گزینه ای عالی برای اتاق‌های کار و یا فضای منازل شماست.
معمولاً در انتهای شب هوا خنک‌تر شده و نیازی به روشن ماندن پنکه تا صبح نیست، ولی خاموش کردن یک پنکه در ابتدای شب هوا را گرم می کند و در طول شب زمانی که در خواب هستید خاموش کردن آن خوشایند نیست، شما مجبور هستید تا بیدار شده و پنکه را خاموش کنید، پنکه ناسا الکتریک مدل NS-1113  با وجود تایمر کار شما را راحت کرده، آن را روی زمان دلخواه تنظیم کنید و به استراحتتان بپردازید، فن شما پس از گذشت زمان مقرر خاموش شده و نیازی به این نیست تا شما آن را خاموش کنید.
 

یک وسیله کم مصرف

پنکه ناسا الکتریک مدل NS-1113 با مصرف 10 درصد انرژی کمتر به کمک اقتصاد شما می آید و در طولانی مدت باعث منافع اقتصادی خانواده خواهد بود، از پنکه خوب و بی‌نظیر ناسا 1113 استفاده کنید تا نه تنها هوای اطرافتان را دلپذیرتر کند بلکه با به جریان انداختن هوا باعث بهبود کیفی هوای اتاقتان باشد.
زمانی که شما در اداره و یا محل کارتان هستید و یا در اتاقتان مشغول انجام فعالیت های روزانه چیزی که بهترین و بالاترین کارایی را برای شما به وجود می آورد یک هوای دلپذیر متعادل و مطبوع است تا اتاقتان را به یک محل آرام و بدون تنش های عصبی ناشی از گرما تبدیل کند، یک پیشنهاد خوب برای خانم‌های خانه دار در آشپزخانه و یا کسانی که در محیط هایی مانند آن بالاجبار مجبور به تحمل گرما هستند و یا در حین شستشوی ظروف زیاد در آشپزخانه، این فن ها فوق العاده هستند.
 

محصولات مشابه

ناساالکتریک همچنین محصولات با کیفیت و عالی از این دست  تولید و به بازار عرضه نموده تا در یک سبد متنوع به انتخاب شما کمک کند، پنکه ناسا الکتریک مدل NS-1112  و پنکه ناسا الکتریک مدل NS-1115 در زمره این محصولات هستند که می توانید اطلاعات مربوط به آن‌ها را از طریق همین سایت دریافت نمایید.
این محصولات با استانداردهای بین‌المللی که  می توانید با اطمینان از کیفیت آن‌ها را خریداری کنید.
 
  

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از پنکه ناسا الکتریک مدل NS-1113 برای دانلود فایل راهنما بر روی دانلود کلیک کنید دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.