مدل پنکه: NS-1113
نوع پنکه: پنکه ایستاده
محدوده‌ی توان مصرفی: 55 وات
فیوز حرارتی:
تغییر زاویه وزش باد:
حرکت نوسانی 180 درجه:
حرکت سرِ پنکه به بالا و پایین:
پایه تلسکوپی:
تعداد پره: 5 پره
گارد محافظ:
چراغ نشانگر:

پنکه ایستاده NS-1113

پنکه ناسا الکتریک مدل NS-1113 

گرمای تابستان و هوای داغ تنها با یک خنک کننده خوب قابل تحمل می شود، گرما نه تنها عاملی آزاردهنده است و می تواند به لحاظ روحی فرد را دچار بحران نماید بلکه در سلامتی جسمی نیز عاملی به شدت تأثیرگذار است، به این دلیل تهیه یک خنک کننده خوب که بتواند جبران کننده این عامل سختی باشد بسیار مهم است، دستگاهی که بتواند صرفه اقتصادی بهتری برای خانواده در عین کارایی داشته باشد، ناسا الکتریک به همین منظور پنکه NS-1113 را آماده و به بازار عرضه کرده است، پنکه ای که می توانید به آن اعتماد کنید.
این دستگاه خنک کننده وسیله ای ایده آل با توان مصرفی 55 وات یک وسیله الکتریکی باصرفه اقتصادی ست که می تواند هوای اطراف شما را پاک و خنک نگه دارد، علاوه بر آن طراحی زیبا و مدرن پنکه ناسا الکتریک مدل NS-1113  را خواهید پسندید.
 
پنکه ناسا الکتریک مدل NS-1113

مشخصات پنکه ایستاده NS-1113

این پنکه 55 واتی دارای 5 پره بوده و همین امر موجب افزایش عملکرد آن به میزان 25 درصد گردیده است، و همچنین با امکانات جانبی همچون ریموت کنترل و تایمر یک انتخاب ایده آل برای خانواده هاست. صفحه دیجیتالی تعبیه شده بر روی بدنه این محصول به شما کمک می کند تا تنظیمات دستگاه را انجام داده و یا بتوانید تنظیمات انجام شده را مشاهده کنید، این صفحه دیجیتالی می تواند کار با فن برقی شما را بسیار ساده تر و لذت بخش نماید.
همچنین دستگاه دارای ریموت کنترل بوده و کنترل عالی و ساده ای از دستگاه را به دست شما می دهد تا بدون جابه جایی از آن استفاده کنید، این ریموت کنترل علی الخصوص در زمان استراحت به کار شما می آید تا از دور آن را تنظیم نمایید.

امکانات پنکه ناسا الکتریک

یک پنکه گردان که بتواند با 360 درجه چرخش تمام فضای اتاقتان را کنترل کند حتماً شما را خوشحال خواهد کرد، علاوه با تنظیم ارتفاع در آن، موقعیت دلخواهتان را برای چرخش هوا تنظیم کنید و لذت ببرید، این پنکه پایه دار برقی امکان تغییر ارتفاع در پایه و تنظیم چرخش تا 360 درجه را داشته و با این امکانات گزینه ای عالی برای اتاق‌های کار و یا فضای منازل شماست. دستگاه با سه حالت باد دهی در سطوح مختلف امکان بهترین استفاده را در هر لحظه خواهد داشت.
 
معمولاً در انتهای شب هوا خنک‌تر شده و نیازی به روشن ماندن پنکه تا صبح نیست، ولی خاموش کردن یک پنکه در ابتدای شب هوا را گرم می کند و در طول شب زمانی که در خواب هستید خاموش کردن آن خوشایند نیست، شما مجبور هستید تا بیدار شده و پنکه را خاموش کنید، پنکه ناسا الکتریک مدل NS-1113  با وجود تایمر کار شما را راحت کرده، آن را روی زمان دلخواه تنظیم کنید و به استراحتتان بپردازید، فن شما پس از گذشت زمان مقرر خاموش شده و نیازی به این نیست تا شما آن را خاموش کنید.

محصولات مشابه

پنکه ناسا الکتریک مدل NS-1112  و پنکه ناسا الکتریک مدل NS-1115 از دیگر محصولات خنک کننده ناسا الکتریک هستند، که در گروه پنکه‌های ایستاده قرار گرفته‌اند. این محصولات از امکانات و کیفیت ایده‌آل و مطلوبی برخوردارند و از بهترین دستگاه‌های خنک کننده به شمار می‌روند، که هم برای محیط کار و هم برای منزل مناسب می‌باشند.
 
 
 
  

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از پنکه ایستاده ناسا الکتریک مدل NS-1113 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.