پنکه ایستاده NS-1118

پنکه ایستاده ناسا الکتریک مدل NS-1118  

در روز های گرم سال داشتن وسایل سرمایشی از جمله پنکه، جزئی از واجبات است. در بعضی مواقع امکان استفاده از سایر وسایل سرمایشی مثل کولر وجود ندارد و بهترین گزینه پنکه می باشد، چون دستگاه سبکی است و هر وقت بخواهید، می توانید آن را جابه جا کنید. امروزه پنکه ها مدل های متنوعی دارند و پر طرفدارترین مدل آن، پنکه ایستاده است. پنکه ایستاده NS-1118 ناسا الکتریک یکی از بهترین مدل پنکه های موجود در بازار است که دارای توان مصرفی 60 وات، 3 سطح سرعت و قابلیت تنظیم ارتفاع حداکثر تا 1.3 متر می باشد. این پنکه بینظیر به دلیل عملکرد حرفه ای و طراحی شیکی که دارد بسیار محبوب و پر طرفدار است.

 

مشخصات ظاهری پنکه ایستاده مدل NS-1118

بدنه این پنکه از آلومینیوم بسیار باکیفیت می باشد و به همین دلیل وزن آن نسبتا سبک است و جابه جایی اش راحت و آسان است. همچنین روی بدنه پنکه مدل NS-1118 یک پنل با عملکرد لمسی و چراغ نشانگر تعبیه شده است و می توانید با کمک آن انواع تنظیمات دلخواه (سرعت،حالت وزش باد،روشن و خاموش کردن) را انجام بدهید. کارکرد این پنل بسیار راحت است و اگر روی کنترل پنل هر تنظیماتی انجام شود و هر گونه عملکردی را فعال کنید، چراغ نشانگر مربوط به آن روشن می شود. همچنین این دستگاه از عملکرد نوسان افقی زاویه باز با چرخش فوق العاده نیز پشتیبانی می کند. برای اعمال سریع تر و راحت تر همه ی این تنظیمات یک ریموت کنترل از راه دور هم به همراه پنکه ایستاده ناسا الکتریک مدل NS-1118 قرار گرفته است. جنس و تعداد پره های پنکه به صورت مستقیم بر روی کیفیت و قدرت باددهی تاثیر می گذارد. پنکه ایستاده مدل NS-1118، 7 پره شفاف از جنس AC دارد که سرعت و قدرت باد را بسیار افزایش داده است.

در اطراف پره های پنکه ناسا الکتریک یک شبکه محافظ (گارد) 16 اینچی قرار دارد که از عبور اشیاء، دست کودک و هرگونه اجسامی به داخل آن و پره ها جلوگیری می کند. جنس این گارد از فلز می باشد و با گذر زمان همچنان کیفیت خود را حفظ خواهد کرد. همچنین پایه پنکه مدل NS-1118 از جنس استیل ضد زنگ و بسیار مقاوم بوده و قابلیت تنظیم ارتفاع دارد. ارتفاع آن را با کمک پیچ ولومی که روی بدنه دستگاه قرار دارد، می توان آن را تا حداکثر 1.3 متر تغییر داد.

از دیگر ویژگی های خوب پنکه ناسا الکتریک مدل NS-1118، طراحی زیبا و خاصش است و با توجه به دو رنگ خاص و پرطرفدارش به راحتی می توانید آن را با وسایل محل مورد نظرتان ست کنید و زیبایی آنجا را دوچندان کنید.

 

مشخصات فنی پنکه ایستاده ناسا الکتریک مدل NS-1118

- عملکرد SWING: یکی دیگر از ویژگی های مثبت بهترین پنکه ایستاده ناسا الکتریک توان مصرفی آن است که برابر با 60 وات می باشد و قدرت توان کافی برای به حرکت در آوردن پره ها را دارد. همچنین این دستگاه حرکت نوسانی باد (SWING) دارد و باعث می شود باد در همه ی فضای اتاق بپیچد. دکمه SWING برای فعال کردن حرکت نوسانی و یا ثابت نگه داشتن پنکه کاربرد دارد.

- عملکرد SPEED: این قابلیت تنظیم سرعت باد در سه حالت (کم،متوسط و زیاد) است. با افزایش سرعت باد صدای پنکه افزایش می یابد. در حالت باد MODE می  توانید وزش باد را بر روی حالت خواب یا نرمال قرار دهید و تنظیم کنید. در حالت نرمال، قدرت وزش باد معمولی است اما در حالت خواب قدرت و صدای زش باد پنکه کاهش پیدا می کند. اگر می خواهید درطول شب خوابی دلپذیر داشته باشید، پنکه را روی حالت SLEEP قرار دهید.

- عملکرد TIMER: این عملکرد بیشتر در هنگام خواب و استراحت کاربرد دارد و برای خاموش شدن خودکار پنکه می باشد. برای تنظیم آن فقط کافی است دکمه تایمر را بزنید. تایمر خاموشی خودکار پنکه NS-1118 ناسا الکتریک تا 7.5 ساعت را پشتیبانی می کند و می توانید زمان آن را به دلخواه تنظیم کنید.

 

 

ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.