مدل پنکه: NS-1115
نوع پنکه: پنکه ایستاده
محدوده‌ی توان مصرفی: 60 وات
تعداد سرعت: 3 سطح سرعت
فیوز حرارتی:
تایمر: تایمر خاموشی اتوماتیک 7.5 ساعته
نوع وزش باد: نرمال، طبیعی، خواب
تغییر زاویه وزش باد:
حرکت نوسانی 180 درجه:
حرکت سرِ پنکه به بالا و پایین:
پایه تلسکوپی:
تعداد و حالت‌های چرخش : به سمت راست و چپ و بالا و پایین
رنگ بدنه: مشکی
جنس بدنه: پلاستیک مقاوم
تعداد پره: 5 پره
جنس پره: پلاستیک
صفحه نمایش:
گارد محافظ:
چراغ نشانگر:

پنکه ایستاده NS-1115

معرفی پنکه ناسا الکتریک NS-1115 

پنکه NS-1115 ناسا الکتریک از پنکه‌هایی می‌باشد که با توان 60 وات، بسامد 50 هرتز و 220 ولت کار کرده و هوای مطبوع و خنکی را در روزهای گرم برای شما فراهم می‌کند. دو محافظ فلزی به اندازه 16 اینچ، 5 پره پلاستیکی جهت افزایش عملکرد به میزان 25% می‌باشد، پنکه را محافظت نموده و این پره‌ها با قدرت بالایی اقدام به پخش هوا به صورت گسترده می‌نمایند. پره‌های پنکه NS-1115 ناساالکتریک از جنس پلیمرهای شفاف و باکیفیت بوده که مقاومت بالایی نیز داشته و امکان ترک برداشتن آن‌ها در حد صفر می‌باشد.

پوشش محافظ پنکه به صورت شبکه‌ای میله‌ای طراحی شده است که از برخورد اجسام و اعضاء در هنگام چرخش پره‌های پنکه با پره خودداری نماید. سرعت باددهی پنکه NS-1115 قابل تنظیم بوده و با سه سرعت حداقل، متوسط و حداکثر شروع به کار می‌کند. سرعت مناسب پنکه با فشردن پشت سر هم کلید تنظیم می‌گردد. علاوه بر تنظیم سرعت باد پنکه می‌توانید حالت باد پنکه را نیز تنظیم نمایید. این پنکه در سه حالت باد طبیعی، کوهستان و خواب طراحی شده است که می‌توانید با دکمه‌های موجود بر روی پایه پنکه یا بر روی ریموت هر کدام را که مناسب شما می‌باشد، انتخاب نمایید.

پنکه ناسا الکتریک NS-1115

امکانات پنکه ناسا الکتریک NS-1115

پنکه NS-1115 دارای عملکرد نوسانی بوده و می‌توان میزان چرخش پنکه را تا 180 درجه تنظیم کرد. ارتفاع این پنکه نیز قابل تنظیم بوده و با تغییر اندازه لوله تلسکوپی پنکه ارتفاع پنکه تغییر می‌کند. کنترل این پنکه به صورت دستی و ریموتی بوده و از راه دور می‌توان پنکهNS-1115  را کنترل کرد.

از ویژگی‌های بارز دیگر این پنکه می‌توان به وجود تایمر 7 و نیم ساعته در آن اشاره کرد. این تایمر می‌تواند زمان خاموش شدن پنکه را به طور خودکار تعیین نماید. یعنی شما می‌توانید زمان خاموش شدن پنکه را از نیم تا 7 و نیم ساعت تنظیم نمایید. این تنظیمات برای مواقع خواب بسیار کاربردی بوده و می‌توانید بدون بیدار شدن از خواب زمان خاموش شدن پنکه را تنظیم و از سرد شدن بیش از حد هوا و یا مصرف بی‌رویه برق جلوگیری کنید. موتور پنکه قدرت و توان بالایی داشته و بدون ایجاد لرزش و سرو صدای اضافی، محیط و فضا را خنک و مطبوع می‌کند. در بدنه این موتور از اتصالات مسی استفاده شده که سبب بالا رفتن قدرت موتور پنکه می‌شود.

اجزای تشکیل دهنده پنکه ناسا الکتریک

لوله تلسکوپی که وظیفه تنظیم ارتفاع و نگه‌داشتن قسمت سر پنکه را بر عهده دارد، پایه مربع پنکه، پره‌های پنکه، صفحه نمایشگر بر روی بدنه پنکه که وظیفه تنظیمات را بر عهده دارد، ریموت و یا کنترل پنکه برای تغییر تنظیمات از راه دور، محافظ پره‌های پنکه، از قسمت‌های قابل مشاهده پنکه می‌باشد.

پنکه ناسا الکتریک NS-1115

نحوه کار با پنکه ناسا الکتریک NS-1115

پس از اتصال کردن دستگاه به منبع برق 220 ولت می‌توان با استفاده از دکمه ON موجود بر روی صفحه رنگی نمایشگر پنکه و یا دکمه ON موجود بر روی ریموت اقدام به روشن کردن پنکه نمود. با فشار پشت سر هم بر روی دکمه ON می‌توان سرعت پنکه را تنظیم نمود. با استفاده از دکمه SWING میزان درجه چرخش پنکه را و با استفاده از دکمه TIMERمی‌توان ساعت خاموش شدن خودکار پنکه را از نیم تا 7 و نیم ساعت تنظیم کرد. دکمه OFF موجود بر روی بدنه پنکه و یا ریموت مسئول خاموش کردن پنکه می‌باشد.

 

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از پنکه ناسا الکتریک مدل NS-1115 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.