مدل پنکه: NS-1114
نوع پنکه: پنکه ایستاده
محدوده‌ی توان مصرفی: 60 وات
تعداد سرعت: 6 سطح سرعت
فیوز حرارتی:
تایمر: تایمر خاموشی اتوماتیک 7.5 ساعته
نوع وزش باد: نرمال، طبیعی، خواب
تغییر زاویه وزش باد:
حرکت نوسانی 180 درجه:
حرکت سرِ پنکه به بالا و پایین:
پایه تلسکوپی:
قابلیت تنظیم ارتفاع: از 120 تا 140 سانتی‌متر
تعداد و حالت‌های چرخش : به سمت راست و چپ و بالا و پایین
قابلیت برنامه پذیری:
رنگ بدنه: مشکی
جنس بدنه: پلاستیک مقاوم
تعداد پره: 5 پره
جنس پره: پلاستیک
صفحه نمایش:
گارد محافظ:

پنکه ایستاده NS-1114

  •  دارای توان 60 وات
  • دارای صفحه نمایشگر LED
  •  پنج پره پلاستیکی جهت افزایش عملکرد
  • قابلیت چرخش 180 درجه و عملکرد نوسانی
  • مجهز به تایمر خاموشی اتوماتیک 7.5 ساعته
  • پایه نگهدارنده تلسکوپی با قابلیبت تنظیم ارتفاع

معرفی پنکه ناسا الکتریک NS-1114


پنکه ناسا الکتریک NS-1114 از محصولات سرمایشی است که علاوه بر کیفیت عالی، طراحی زیبایی هم دارد. مجهز بودن به پایه، این پنکه را در گروه پنکه‌های ایستاده قرار داده است. پنکه NS-1114 ناسا الکتریک دارای 5 پره از جنس پلاستیک با کیفیت بوده که جهت تولید و وزش باد تعبیه شده‌اند. این پره‌ها زمانی که شروع به تولید باد می‌کنند، با سرعت بسیار بالایی در حال چرخش هستند، بنابراین برای افزایش ایمنی دستگاه و آسودگی خاطر کاربران، یک شبکه محافظ برای پره‌ها در نظر گرفته شده است. این شبکه با نام گارد در مشخصات فنی پنکه معرفی می‌شود.

پنکه 16 اینچی 1114 هم دارای گارد یا شبکه‌ای با میله‌های نزدیک به هم می‌باشد، که امکان عبور اجسام مختلف و دست زندن به پره‌ها را غیر ممکن کرده است. سرِ پنکه بصورت اتوماتیک به سمت چپ و راست حرکت می‌کند  و این چرخش 180 درجه منطقه وزش باد را افزایش خواهد داد. سرعت وزش باد و قابلیت تنظیم آن از دیگر ویژگی‌های این پنکه حرفه‌ای هستند، که امکان تنظیم سرعت در سه سطح کم، متوسط و زیاد را می‌دهد. تایمر خاموش شدن خودکار نیز در این پنکه حضور داشته که تا 7.5 ساعت قابلیت برنامه‌پذیری دارد. به همراه پنکه ناسا الکتریک NS-1114 یک ریموت کنترل نیز عرضه می‌شود، که امکان تنظیم نمودن دستگاه از راه دور را فراهم می‌آورد.
پنکه ناسا الکتریک ns-1114

مشخصات ظاهری پنکه ایستاده NS-1114


پنکه ناسا الکتریک NS-1114 یکی از انواع پنکه‌های ایستاده است، که دارای یک پایه‌ تلسکوپی و پره‌ها و شبکه محافظ می‌باشد. از همان ابتدا باید بگویم که با یک محصول خوش تراش روبرو هستید و قرار است مشخصات ظاهری پنکه‌ای را مشاهده نمایید، که جلوه‌ی خاصی به دکوراسیون منزل خواهد داد. بدنه مشکی رنگی که برای این پنکه در نظر گرفته شده به لوکس بودن آن کمک کرده و پنکه را از حالت ساده و مینیمالیستی درآورده است. یک پایه دایره‌ای شکل پلاستیکی، پایه تلسکوپی و کل مجموعه را نگهداری خواهد کرد. این پنکه 16 اینچی بوده و پایه تلسکوپی آن قابلیت تنظیم ارتفاع را دارد. می‌توان متناسب با نیاز خود ارتفاع پنکه را تنظیم نمایید و آن را در کوتاه‌تر و یا بلند‌تر از حالت نرمال قرار داد.


مشخصات پره‌ها و گارد محافظ


مهمترین ویژگی پنکه مربوط به پره‌ها و جنس و تعداد آنها می‌باشد. پنکه ناسا الکتریک NS-1114 از 5 پره پلاستیکی بهره می‌برد. تعداد پره‌های بیشتر باعث جابجایی سریع‌تر و گسترده‌تر هوا خواهد شد، که خوشبختانه این پنکه هم دارای 5 پره بوده و نسبت به پنکه‌های 3 پره کارکرد بالاتری دارد. پره‌های پلاستیکی تنها باعث کاهش دادن وزن پنکه نمی‌شوند، بلکه میزان صدای کمتری داشته و از این رو محبوبیت بالایی دارند. از مشخصات گارد و شبکه محافظ برمی‌آید که این پنکه 16 اینچی باشد؛ چرا که شبکه محافظ 16 اینچی اطراف پره‌‎ها را محاصره نموده‌اند. در واقع شبکه محافظ بصورت میله‌های نزدیک به هم طراحی شده است و از این رو مانع از عبور اشیاء و اجسام مختلف به داخل محفظه می‌شود و از برخورد دست کودکان و اجسام به پره‌های مختلف جلوگیری خواهد کرد.

پنکه ایستاده ناسا الکتریک NS-1114
کنترل پنل و کارآیی آن


بر روی بدنه پنکه NS-1114 یک کنترل پنل ساده و کاربردی قرار گرفته است. این کنترل پنل از کاربردهای TIMER، MODE، OSC.، OFF و دکمه بزرگ ON/SPEED پشتیبانی می‌کند. که امکان تنظیم جهت وزش باد و میزان باددهی و فعال کردن تایمر و ... را فراهم آورده است. گفتنی است که کنترل پنل تعریف شده عملکرد دکمه‌ای دارد و با یک فشار کوتاه می‌توان عملکردهای مختلف را تنظیم نمود. بر روی بدنه آیکون‌های متعدد مربوط به سرعت باد و تایمر درج شده است، که سرعت باد طبیعی، باد نرمال و باد خواب و حالت استندبای و همچنین تایمر 0.5 ساعت و 1 ساعت و 2 ساعت و 4 ساعت را نمایش داده است. 


عملکرد تایمر TIMER


عملکرد تایمر TIMER در واقع به معنای خاموش شدن خودکار بعد از مدت زمانی مشخص است. انواع وسایل سرمازا از کولر گرفته تا پنکه ایستاده باید حتماً قابلیت خاموش شدن خودکار داشته باشند. چرا که اگر چند ساعت بی وقفه روشن باشند، محیط را بسیار سرد خواهند کرد و حال و هوای زمستان را برایتان تداعی می‌کنند. به این دلیل لازم است که پنکه‌ها بعد از مدتی مشخص خاموش شوند. تایمر در این پنکه تا 7.5 ساعت را پشتیبانی می‌کند و می‌توانید زمان خاموش شدن پنکه را از 0.5 تا 7.5 ساعت تنظیم نمایید، تا پس از اتمام زمان دستگاه بصورت خودکار خاموش شود.

مشخصات فنی پنکه ناسا الکتریک NS-1114

MODE ( نرمال، طبیعی و خواب)


عملکرد MODE در واقع برای فعالسازی حالت‌های وزش باد تعبیه شده است. حالت نرمال، طبیعی و خواب سه حالتی هستند که می‌توان با فشار دادن ممتد و کوتاه دکمه MODE یکی از حالت‌ها را فعال نمود. حالت خواب، یکی از حالت‌های پرطرفدار است، که هم وزش باد بسیار ملایمی دارد و هم اینکه میزان صدای بسیار کمی دارد و این دو عامل باعث فراهم آمدن خوابی راحت برایتان می‌شوند. اگر در طول شب، پنکه با همان سرعت و حالت نرمال کار کند احساس زندگی در یخچال را به شما القا خواهد کرد. پس حتماً هنگام خواب تایمر و حالت خواب را فراموش نکنید.

عملکرد OSC. برای چرخش نوسانی


عملکرد OSC. که مخفف OSCILLATION می‌باشد و به معنای نوسان و چرخش است یکی دیگر از قابلیت‌های این پنکه می‌باشد. به منظور چرخش سرِ پنکه به سمت چپ و راست تعبیه شده است و با فشار دادن این دکمه می‌توان باعث چرخش 180 درجه پنکه شد. با فشردن مجدد این کلید می‌توان جهت وزش باد را ثابت کرد، تا وزش باد تنها در یک جهت باشد. البته امکان تغییر و تنظیم و حرکت دادن سرِ پنکه به سمت بالا و پایین نیز وجود دارد، که بصورت دستی اعمال خواهد شد.

 

عملکرد ON/SPEED


این عملکرد به منظور تعیین و تنظیم سرعت پنکه مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از این دکمه می‌توان حجم باد تولید شده توسط پره‌ها را در چند سطح مختلف تنظیم نمود. در واقع در پنکه ناسا الکتریک 6 سطح سرعت مختلف برای پنکه در نظر گرفته شده است، که از کم شروع شده و به زیاد می‌رسد. با فشار دادن پی در پی این دکمه، می‌توان سرعت را بر روی درجه‌های مختلف تنظیم کرد.

مشخصات فنی پنکه NS-1114


پنکه ناسا الکتریک NS-1114 دارای توان مصرفی 60 وات می‌باشد. این دستگاه قابلیت باد دهی در سرعتهای مختلف را دارد و در چند سطح مختلف می‌توان سرعت وزش باد را تنظیم نمود. در نهایت این تنظیمات و عملکردهای مختلفی که برای این پنکه در نظر گرفته شده از آن محصولی با کیفیت و همه چیز تمام ساخته است.

 

 

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده پنکه ایستاده ناسا الکتریک مدل NS-1114 دانلود
دیدگاه ها
دیدگاه های این محصول
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.