این محصول را از کجا بخرم؟

با انتخاب استان خود میتوانید نزدیک ترین نمایندگی های فروش ناسا را در اطراف خود پیدا کنید.

پنکه ایستاده NS-1115

ویژگی های فنی پنکه NS-1115ناسا الکتریک

پنکه NS-1115ناسا الکتریک از پنکه هایی می باشد که با توان 55 وات، بسامد 50 هرتز و 220 ولت کار کرده و هوای مطبوع و خنکی را در روزهای گرم برای شما فراهم می کند.

دو محافظ فلزی به اندازه ی 16 اینچ، 5 پره ی پنکه را محافظت نموده و این پره ها با قدرت بالایی اقدام به پخش هوا به صورت گسترده می نمایند.

پره های پنکه NS-1115ناسا الکتریک از جنس پلیمرهای شفاف و باکیفیت بوده که مقاومت بالایی نیز داشته و امکان ترک برداشتن آن ها در حد صفر می باشد.

پوشش محافظ پنکه به صورت شبکه ای میله ای طراحی شده است که از برخورد اجسام و اعضاء در هنگام چرخش پره های پنکه با پره خودداری نماید. سرعت باد دهی پنکه NS-1115قابل تنظیم بوده و با سه سرعت حداقل، متوسط و حداکثر شروع به کار می کند. سرعت مناسب پنکه با فشردن پشت سر هم کلید تنظیم می گردد. علاوه بر تنظیم سرعت باد پنکه می توانید حالت باد پنکه را نیز تنظیم نمایید. این پنکه در سه حالت باد طبیعی، کوهستان و خواب طراحی شده است که می توانید با دکمه های موجود بر روی پایه ی پنکه یا بر روی ریموت هر کدام را که مناسب شما می باشد، انتخاب نمایید.

 

مزیت های پنکه NS-1115

پنکه NS-1115دارای عملکرد نوسانی بوده و می توان میزان چرخش پنکه را تا 180 درجه تنظیم کرد. ارتفاع این پنکه نیز قابل تنظیم بوده و با تغییر اندازه لوله تلسکوپی پنکه ارتفاع پنکه تغییر می کند. کنترل این پنکه به صورت دستی و ریموتی بوده و از راه دور می توان پنکه NS-1115  را کنترل کرد. 

از ویژگی های بارز دیگر این پنکه می توان به وجود تایمر 7 و نیم ساعته در آن اشاره کرد. این تایمر می تواند زمان خاموش شدن پنکه را به طور خودکار تعیین نماید. یعنی شما می توانید زمان خاموش شدن پنکه را از نیم تا 7 و نیم ساعت تنظیم نمایید. این تنظیمات برای مواقع خواب بسیار کاربردی بوده و می توانید بدون بیدار شدن از خواب زمان خاموش شدن پنکه را تنظیم و از سرد شدن بیش از حد هوا و یا مصرف بی رویه ی برق جلوگیری کنید. موتور پنکه قدرت و توان بالایی داشته و بدون ایجاد لرزش و سرو صدای اضافی، محیط و فضا را خنک و مطبوع می کند. در بدنه ی این موتور از اتصالات مسی استفاده شده که سبب بالا رفتن قدرت موتور پنکه می شود.

اجزای تشکیل دهنده پنکه NS-1115

لوله ی تلسکوپی که وظیفه تنظیم ارتفاع و نگه داشتن قسمت سر پنکه را بر عهده دارد، پایه ی مربع پنکه، پره های پنکه، صفحه ی نمایشگر بر روی بدنه ی پنکه که وظیفه ی تنظیمات را بر عهده دارد، ریموت و یا کنترل پنکه برای تغییر تنظیمات از راه دور، محافظ پره های پنکه، از قسمت های قابل مشاهده ی پنکه می باشد.

نحوه ی کار با پنکه NS-1115

پس از اتصال کردن دستگاه به منبع برق 220 ولت می توان با استفاده از دکمه ی ONموجود بر روی صفحه ی رنگی نمایشگر پنکه و یا دکمه ی ONموجود بر روی ریموت اقدام به روشن کردن پنکه نمود. با فشار پشت سر هم بر روی دکمه ی ONمی توان سرعت پنکه را تنظیم نمود. با استفاده از دکمه ی SWINGمیزان درجه ی چرخش پنکه را و با استفاده از دکمه ی TIMERمی توان ساعت خاموش شدن خودکار پنکه را از نیم تا 7 و نیم ساعت تنظیم کرد. دکمه ی OFFموجود بر روی بدنه ی پنکه و یا ریموت مسئول خاموش کردن پنکه می باشد.

این پنکه دارای دفترچه راهنمای محصول، ضمانت نامه یا گارانتی نامه به همراه خدمات پس از فروش می باشد.

این پنکه با قابلیت بالایی که در مطبوع کردن هوای محیط دارد، به شما کمک می کند تا تابستان های گرمتان را به راحتی پشت سر بگذارید. قیمت این پنکه با توجه به کیفیت بالایی که دارد، بسیار مناسب می باشد.  

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از پنکه ناسا الکتریک مدل NS-1115 برای دانلود فایل راهنما بر روی دانلود کلیک کنید دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.