مدل مخلوط کن: NS-910
نوع مخلوط کن: مخلوط کن و آسیاب
کارکرد: دو کاره
کاربرد: مخلوط کن_آسیاب
محدوده‌ی توان مصرفی: 850 وات
قابلیت تنظیم سرعت:
تعداد سرعت: 2 سرعت
عملکرد پالس:
ظرفیت پارچ مخلوط کن: 1.5 لیتر
جنس پارچ مخلوط کن: شیشه
پارچ مدرج:
جنس تیغه: استیل ضد زنگ
نوع تیغه: 6 پره
قابلیت خرد کردن یخ:
آسیاب:
ظرفیت ظرف آسیاب: 500 میلی لیتر
جنس ظرف آسیاب: شیشه
جنس تیغه: استیل ضد زنگ
نوع تیغه: دو پره
پایه ضد لغزش:

مخلوط کن و آسیاب NS-910

مخلوط کن و آسیاب ناسا الکتریک NS-910

مخلوط کن و آسیاب ناسا الکتریک NS-910 از مخلوط کن های قدرتمندی است که از دو عملکرد مختلف پشتیبانی می‌کند. این دستگاه دو کاره بوده و علاوه بر مخلوط کردن مواد مختلف از آسیاب نیز بهره می‌برد. مخلوط کن ناسا الکتریک برای تهیه انواع نوشیدنی، اسموتی و ... به کار می‌رود و با آسیاب نیز می‌توان انواع دانه‌ها و سبزیجات خشک و مغزیجات و ... را پودر و آسیاب کرد. این محصول دارای حداکثر توان مصرفی 850 وات بوده و از این جهت برای مخلوط کردن مواد غذایی مختلف قدرت کافی را دارد. گفتنی است که این مخلوط کن از قابلیت خرد کردن یخ نیز بهره می‌برد و امکان تهیه انواع نوشیدنی‌های خنک را فراهم آورده است.

مخلوط کن و آسیاب ناسا الکتریک NS-910

این مخلوط کن مجهز به بدنه از جنس استیل می باشد ، که علاوه بر استحکام و مقاومت بالا ، زیبایی و جلوه خاصی به دستگاه بخشیده است. یک پیچ ولومی برای تنظیم و تعیین سرعت بر روی بدنه دستگاه تعبیه شده، که با پیچاندن آن می‌توان سرعت را در حالت 1 یا 2 قرار داد. همچنین این مخلوط کن و آسیاب از عملکرد پالس نیز پشتیبانی می‌کند، که برای چند لحظه سرعت دستگاه را افزایش داده و از حداکثر قدرت موتور بهره می‌برد.

مخلوط کن

مخلوط کن این دستگاه از جنس شیشه بوده و دارای ظرفیت 1.5 لیتر می‌باشد. در واقع بدنه پارچ مدرج بوده و همین در تعین اندازه دقیق موادی که قرار است با هم مخلوط کنید، به شما کمک خواهد کرد. درپوشی که بر روی پارچ مخلوط کن قرار داده شده از جنس پلاستیک بوده، که مانع از نشستن گرد و غبار بر روی مواد داخل پارچ شده و یا اینکه از پاشیده شدن محتویات به بیرون خودداری می‌کند. دسته‌ای ارگونومیکی برای پارچ در نظر گرفته شده، که به حمل و جابجایی پارچ کمک می‌کند.

تیغه‌های به کار رفته در این مخلوط کن از جنس استیل ضد زنگ بوده و از نوع 6 پره می‌باشند. د رواقع 6 پره بودن تیغه‌ها کمک بزرگی به مخلوط کردن سریع‌تر و یکنواخت‌تر محتویات داخل پارچ خواهد کرد. ضد زنگ بودن تیغه‌ها نیز از دیگر ویژگی‌های مهم این مخلوط کن می‌باشد، که بر اثر بارها و بار استفاده باعث افت کیفیت و زنگ زدن و فرسودگی تیغه‌ها نخواهد شد.

مخلوط کن و آسیاب ناسا الکتریک NS-910

آسیاب

یکی از کاربردهای مخلوط کن ناسا الکتریک، آسیاب می‌باشد. ظرف آسیابی که به همراه این مخلوط کن عرضه می‌شود دارای ظرفیت نیم لیتر بوده و از جنس پلاستیک شفاف است. تیغه‌هایی که در آسیاب حضور دارند از جنس استیل ضد زنگ هستند و قدت برندگی فوق العاده‌ای دارند. تیغه‌های استیل نه تنها سریع کند نمی‌شوند، بلکه بر اثر استفاده طولانی مدت هم اگر کند شوند قابلیت تیز شدن مجدد و مثل روز اول شدن را دارند. نحوه کار آسیاب به صورت فشاری است. یعنی زمانی که دستگاه را بر روی بدنه قرار می‌دهید، برای روشن شدن باید محفظه آن را به سمت پایین بفشارید، این مزیت باعث می‌شود تا به میزان نیاز مواد غذایتان را آسیاب کنید.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از مخلوط کن و آسیاب ناسا الکتریک مدل NS-910 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.