مخلوط کن-آسیاب NS-923

مخلوط‌کن آسیاب ناساالکتریک مدل NS-923 از جدیدترین محصولات خانگی دوکاره می‌باشد که کاربردی مناسب برای مخلوط کردن و آسیاب کردن انواع مواد غذایی دارد.
بهترین مخلوطکن-آسیاب
 

ویژگی‌های فنی مخلوط‌کن/آسیاب NS-923

این مخلوط کن آسیاب دوکاره که با قدرت موتور 850 وات طراحی شده است از پر طرفدارترین محصولات پرکاربرد در آشپزخانه منازل مدرن و امروزی می‌باشد.
جنس بدنه این دستگاه پلاستیک باکالیت باکیفیت بوده و تیغه‌های تعبیه شده در آن از جنس استیل مرغوب ضدزنگ ساخته شده‌اند. تنظیمات سرعت در این دستگاه 2 سرعته می‌باشد.

کاربرد مخلوط کن/آسیاب NS-923

این محصول دوکاره به منظور خرد کردن و مخلوط کردن مواد غذایی مختلف، تهیه نوشیدنی‌های خنک و خوش طعم با امکان خرد کردن یخ و آسیاب کردن مواد غذایی خشکباری به تولید رسیده است.

ویژگی‌های مخلوط کن/آسیاب NS-923

در تولید این محصول باکیفیت دوکاره به منظور افزایش طول عمر دستگاه از بدنه پلاستیکی مرغوب استفاده شده است که زیبایی و استحکام را به صورت همزمان در طراحی دستگاه به وجود آورده است و به راحتی قابل تمیز کردن ‌می‌باشد. این مدل از دستگاه دوکاره دارای یک پنل با ولوم کنترلی می‌باشد که امکان خاموش و روشن کردن و تنظیم سرعت دستگاه با چرخش ولوم را به راحتی فراهم می کند.
هنگام روشن کردن دستگاه نور آبی رنگی در اطراف ولوم چرخشی روشن می شود که نشان دهنده عملکرد مناسب دستگاه می‌باشد.
بر روی پنل مخلوط کن آسیاب ناساالکتریک مدل NS-923 سه دکمه تعبیه شده است که عملکردهای خرد کردن یخ، تهیه اسموتی و عملکرد ضربه‌ای یا پالس می‌باشد.
دکمه پالس نقش مهمی در افزایش قدرت دستگاه برای ضربه زدن دارد. پارچ مخلوط کن این محصول بی نظیر از جنس شیشه نشکن و به صورت مدرج ساخته شده است که دارای ظرفیت 1/5 لیتری می‌باشد و امکان مشاهده مخلوط کردن انواع مواد غذایی را برای مصرف کنندگان فراهم می‌کند.

بهترین مخلوط کن-آسیاب

برای جلوگیری از بیرون ریختن مواد غذایی از داخل پارچ مخلوط کن درب پلاستیکی به زیبایی بر روی پارچ تعبیه شده است.
جنس تیغه‌های استفاده شده در این محصول دوکاره ضد زنگ می‌باشد که موجب افزایش طول عمر دستگاه شده و تاثیر بسزایی در نحوه خرد کردن یخ، سبزیجات و مخلوط کردن انواع ‌میوه‌ها به شیوه مطلوب دارد.
تیغه‌های به کار گرفته شده در این محصول باکیفیت قابل جدا شدن می‌باشد و امکان شستشوی راحت را برایتان فراهم ‌می‌کند.
مخلوط کن/آسیاب 923 دارای یک آسیاب 0/5 لیتری ‌می‌باشد که با استفاده از مخزن شیشه‌ای و تیغه استیل که قابلیت جدا شدن را دارد طراحی شده است.
وجود پایه‌های ضد لرزش برای این مدل از مخلوط کن آن را در زمره انواع مخلوط کن آسیاب باکیفیت قرار می‌دهد.

ایمنی مناسب مخلوط کن/آسیاب NS-923

برای کسب اطمینان مصرف کنندگان از ایمنی دستگاه به هنگام کار سیستم قفل ایمنی و پایه‌های ضد لرزش برای جلوگیری از حرکت دستگاه به هنگام کار در ساخت آن رعایت شده است.

بهترین مخلوط کن/آسیاب

با تنوع تولید انواع مخلوط کن آسیاب دوکاره با برندهای مختلف می‌توان ‌ویژگی‌های مختلفی را در هر دستگاه مشاهده کرد. به هر میزان که قدرت موتور دستگاه بیشتر باشد مخلوط کن آسیاب کارکردی مطلوب‌تر و دوام بیشتری خواهد داشت.
بهترین انواع مدل‌های مخلوط کن آسیاب از جنس مواد مرغوب و درجه یک برای قطعات ساخته شده‌اند و به راحتی می‌توان قطعات دستگاه را تمیز کرد و جنس استیل به کار رفته در آن‌ها ضد زنگ و مرغوب است که در مدل مخلوط کن/آسیاب 923 به راحتی می‌توان این ویژگی‌ها را مشاهده نمود.
انواع خوب از مخلوط کن آسیاب دارای قطعاتی هستند که به سادگی قابل جدا شدن و تمیز کردن است و دارای دوام بالا هستند.

خرید مخلوط کن/آسیاب

خرید بهترین مدل از تنوع موجود در برندهای تولید کننده این دستگاه دوکاره مشکل است اما به هر میزان که ‌ویژگی‌های متمایز برای استفاده از مخلوط‌کن آسیاب بیشتر باشد و کاربری بیشتری برای تنوع مواد غذایی داشته باشد مناسب‌تر است.

بهترین خردکن آسیاب
 قیمت مخلوط کن/آسیاب

در تعیین قیمت مخلوط‌کن آسیاب یکی از عوامل بسیار مهم کیفیت ساخت وسیله و ایمنی مناسب برای دستگاه است. جنس بدنه مرغوب و قطعات باکیفیت در نهایت قیمت فروش بالاتری را به همراه خواهند داشت.
 

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از مخلوط کن-آسیاب ناسا الکتریک مدل NS-923 برای دانلود فایل راهنما بر روی دانلود کلیک کنید دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.