مدل مخلوط کن: NS-1966
نوع مخلوط کن: مخلوط کن و آسیاب
کارکرد: دو کاره
محدوده‌ی توان مصرفی: 300 تا 800 وات
قابلیت تنظیم سرعت:
تعداد سرعت: 2 سرعت
عملکرد پالس:
ظرفیت پارچ مخلوط کن: 1.5 لیتر
جنس پارچ مخلوط کن: شیشه‌ی نشکن
پارچ مدرج:
جنس تیغه: استیل ضد زنگ با روکش تیتانیوم
نوع تیغه: 4 پره
قابلیت خرد کردن یخ:
آسیاب:
ظرفیت ظرف آسیاب: 0.5 لیتر
جنس ظرف آسیاب: شیشه‌ی نشکن
جنس تیغه: استیل ضد زنگ با روکش تیتانیوم
نوع تیغه: دو پر
جنس بدنه: استیل ضد زنگ
درپوش:
جنس درپوش: پلاستیک
پایه ضد لغزش:

مخلوط کن و آسیاب NS-1966

مخلوط کن و آسیاب ناسا الکتریک NS-1966

مخلوط کن و آسیاب ناسا الکتریک مدل NS-1966 یکی از مخلوط کن‌های حرفه‌ای است که همراه یک آسیاب عرضه می‌شود. این مخلوط کن دو کاره بوده و علاوه بر مخلوط کردن مواد مختلف، قابلیت آسیاب کردن و خرد کردن را نیز دارد. بدنه‌ای که برای این محصول در نظر گرفته شده از جنس استیل ضد زنگ بوده و در کنار مقاومت بالا، زیبایی خاصی هم به محصول بخشیده است. موتوری که در این مخلوط کن استفاده شده قابلیت محافظت در برابر گرما و دمای بیش از حد را دارد، این ویژگی باعث شده تا در صورت وارد آمدن گرمای زیاد به موتور، آسیبی به مخلوط کن وارد نشود. بنابراین پر بی راه نیست که به این محصول لقب بهترین مخلوط کن را نسبت داد.

پارچ مخلوط کن از جنس شیشه است و ظرفیت آن 1.5 لیتر می‌باشد، مشخص است که چنین مخلوط کنی نیاز گروه و جمع‌های متوسط را به راحتی مرتفع می‌سازد و برای مصارف خانگی میزان مطلوبی است. تیغه‌ی این مخلوط کن 4 پره است، که کار مخلوط کردن را سریع‌تر انجام می‌دهد و کیفیت بهتری به مخلوط می‌بخشد. جنس تیغه‌ها هم از استیل ضد زنگ بوده، که ماندگاری و استحکام محصول را افزایش می‌دهند. مخلوط کن و آسیاب NS-1966 دارای 2 تنظیم سرعت بوده و عملکرد پالس هم دارد، بسته به نیاز و میزان سختی مواد می‌توان سرعت مناسب را انتخاب کرد.

مشخصات ظاهری مخلوط کن NS-1966

مخلوط کن  NS-1966 ناسا الکتریک مخلوط کنی دو کاره است و با یک عدد آسیاب عرضه می‌شود. بدنه‌ یا همان پایه‌ی اصلی دستگاه از استیل ضد زنگ ساخته شده و از کیفیت مطلوبی برخوردار است. بدنه‌ی استیل این مخلوط کن در برابر خط و خراش برداشتن مقاومت زیادی دارد و استحکام و ماندگاری دستگاه را افزایش داده است. از ویژگی‌های ظاهری این مخلوط کن تنها می‌توان به دکمه‌ی انتخابگر چرخان اشاره کرد، که برای تنظیم نمودن سرعت و اعمال عمکلرد پالس به کار می‌رود. مخلوط کن و آسیاب ناسا الکتریک NS-1966 دارای چراغ نشانگر LED است و زمانی که مخلوط کن روشن باشد، اطراف این پیچ ولومی با نور آبی رنگ LED روشن می‌شود و جلوه‌ی خاصی به محصول می‌بخشد.

پارچ شیشه‌ای، مقاوم و نشکن

مخلوط کن ناسا الکتریک NS-1966 دارای پارچ شیشه‌ای نشکن بوده، که کیفیت مطلوبی داشته و از استحکام و ماندگاری بالایی برخوردار است. بدنه‌ی پارچ مدرج بوده و دارای یک دسته‌ی نگهدارنده شیشه‌ای می‌باشد. این دسته طراحی آرگونومیکی داشته و بوسیله‌ی آن به راحتی می‌توان پارچ را بلند کرد. ظرفیت پارچ این مخلوط کن 1.5 لیتر می‌باشد و این میزان برای مصارف خانگی بسیار مطلوب است. تقریباً 6 لیوان گنجایش دارد، از این رو برای جمع‌های 5 نفره می‌تواند بسیار مناسب باشد و بدون نیاز به روشن کردن دوباره، مخلوط مورد نیاز را تهیه نماید.

درپوشی که بر بالای این پارچ تعبیه شده است، از جنس پلاستیک می‌باشد. این درپوش مانع از پاشیدن محتویات و مواد داخل پارچ می‌شود و از کثیف شدن مکان مورد استفاده جلوگیری می‌کند.

مخلوط کن و آسیاب ناسا الکتریک NS-1966

تیغه‌های استیل؛ چرخش سریع مواد

مخلوط کن از یک پایه و پارچ و تیغه‌ تشکیل شده است، تیغه‌ها کار اصلی مخلوط کردن را انجام می‌دهند و با چرخش و حرکت تیغه‌هاست که مواد داخل پارچ به حرکت درمی‌آیند و به سمت بالا و پایین انتقال داده می‌شوند. نوع تیغه‌های داخل پارچ 4 لایه بوده و این نوع تیغه مخلوطی یکدست و با کیفیت را برایتان آماده می‌نماید. کارایی این تیغه‌ها باعث مخلوط شدن بهتر مواد داخل پارچ خواهد شد، به این صورت که مواد داخل پارچ را مرتباً به سمت بالا انتقال می‌دهند و باعث عملکرد بهتر مخلوط کن خواهند شد.

نوع و جنس تیغه‌ها در چگونگی مخلوط کردن و کیفیت مخلوط تاثیرگذار است. بهترین جنس تیغه‌ای که در انواع لوازم برقی آشپزخانه استفاده می‌شود، استیل ضد زنگ است. مخلوط کن ناسا الکتریک NS-1966 نیز دارای تیغه‌هایی از جنس استیل ضد زنگ می‌باشد. این تیغه‌ها قابلیت شستشو را داشته و بر اثر برخورد با مایعات دچار فرسودگی و زنگ زدگی نخواهند شد.

تنظیم سرعت و عملکرد پالس

از دیگر ویژگی‌های برجسته‌ی مخلوط کن و آسیاب ناسا الکتریک NS-1966 قابلیت تنظیم سرعت در 2 سرعت است. د رواقع تنظیم سرعت در این مخلوط کن از طریق پیچ ولومی تعبیه شده بر روی بدنه اعمال می‌شود. کافی است دکمه‌ی چرخشی را به سمت سرعت انتخابی خود بچرخانید، تا دستگاه با سرعت مورد نظر شما شروع به کار کند. می‌توان این مخلوط کن را در 2 سرعت متفاوت تنظیم کرد.

مخلوط کن و آسیاب ناسا الکتریک NS-1966

عملکرد پالس Pulse نیز از دیگر قابلیت‌های مخلوط کن حرفه‌ای NS-1966 است، که با چرخش پیچ ولومی و نگه داشتن آن در کنار عملکرد پالس فعال می‌شود. این عملکرد بصورت لحظه‌ای عمل کرده و فقط برای چند لحظه از حداکثر قدرت و سرعت موتور استفاده می‌کند و در این حالت سخت‌ترین مواد را نیز شکسته ومخلوط می‌نماید. پیشنهاد می‌گردد که برای ماندگاری بیشتر محصول از مخلوط کردن مواد غذایی خشک شده، مواد غذایی چسبنده و تکه‌های بزرگ و سخت خودداری نمایید.

 

راهنمای استفاده

دفترچه راهنمای استفاده از مخلوط کن ناسا الکتریک مدل NS-1966 دانلود
دیدگاه ها
دیدگاه های این محصول
محمد مرادی ۵ بهمن ۱۴۰۰ (5)
ناسا الکتریک همیشه اجناس خوبی تولید می کنه و قطعات جانبیش هم راحت پیدا میشه
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.