مدل مخلوط کن: NS-909
نوع مخلوط کن: مخلوط کن و آسیاب
کارکرد: دو کاره
کاربرد: مخلوط کن_آسیاب
محدوده‌ی توان مصرفی: 850 وات
قابلیت تنظیم سرعت:
تعداد سرعت: 2 سرعت
عملکرد پالس:
ظرفیت پارچ مخلوط کن: 1.5 لیتر
جنس پارچ مخلوط کن: شیشه
پارچ مدرج:
جنس تیغه: استیل ضد زنگ
نوع تیغه: 6 پره
قابلیت خرد کردن یخ:
عملکرد SMOOTHIE:
دریچه شکر ریز:
آسیاب:
ظرفیت ظرف آسیاب: 500 میلی لیتر
جنس ظرف آسیاب: شیشه
جنس تیغه: استیل ضد زنگ
نوع تیغه: دو پره
پایه ضد لغزش:

مخلوط کن و آسیاب NS-909

مخلوط کن و آسیاب ناسا الکتریک NS-909

مخلوط کن و آسیاب ناسا الکتریک NS-909 یکی از دستگاه‌های کاربردی و حرفه‌ای برای تهیه انواع آبمیوه و اسموتی و نوشیدنی است، که در زمانی کوتاه آبمیوه و نوشیدنی خالص و طبیعی را برایتان مهیا می‌سازد. آسیابی که به همراه این دستگاه عرضه می‌گردد نیز برای خرد کردن مواد مختلف نظیر خشکبار، سبزیجات خشک شده و انواع دانه‌ها و ... به کار می‌رود. بدنه مخلوط کن و آسیاب ناسا الکتریک از استیل ساخته شده است و به همین دلیل کیفیت بسیار بالایی دارد. این دستگاه دارای توان مصرفی 850 وات بوده و از این رو می‌توان انتظار کارآیی بالا را از آن داشت.

مخلوط کن و آسیاب ناسا الکتریک NS-909

بر روی بدنه یک صفحه نمایش دیجیتالی تعبیه شده است، که شما را از وضعیت مخلوط کن آگاه می‌سازد. پارچ مخلوط کن از جنس شیشه بوده و دارای ظرفیت 1.5 لیتر می‌باشد. از عملکردهای تعبیه شده در این دستگاه، می‌توان عملکرد پالس، عملکرد خرد کردن یخ، عملکرد تهیه اسموتی و تایمر و ... اشاره کرد.

نوع و جنس تیغه‌ها

مخلوط کن-آسیاب ناسا الکتریک NS-909 دارای تیغه های از جنس استیل ضد زنگ می باشد که به گونه ای طراحی شده تا مخلوط کردن میوه ها، خرد کردن سبزیجات و خرد کردن یخ به بهترین نحو صورت گیرد. نوع تیغه‌های به کار رفته در این مخلوط کن از نوع 6 پره بوده و به دلیل قرارگیری پره‌ها در جهت‌های مختلف رو به پایین و بالا، خرد کردن و مخلوط کردن مواد با سرعت و دقت بالاتری صورت می‌گیرد. تیغه ها قابل جدا شدن از بدنه بوده و می توان به راحتی آن ها را شستشو نمود. همچنین همراه این مخلوط کن یک آسیاب با محفظه شیشه ای و تیغه استیل جدا شونده وجود دارد که می توان مواد غذایی سخت و خشک را توسط آن خرد و آسیاب نمود.

 

مشخصات فنی مخلوط کن و آسیاب NS-909

مخلوط کن ناسا الکتریک دارای موتوری قدرتمند با توان 850 وات می‌باشد و از قابلیت تنظیم سرعت نیز بهره می‌برد. در واقع بر روی بدنه این مخلوط کن 7 دکمه با عملکردهای متنوع تعبیه شده‌اند، که هر کدام کارآیی خاصی دارند. کلید SPEED به منظور تعیین و تنظیم سرعت به کار رفته و با فشار دادن آن می‌توان سرعت دلخواه را به دستگاه داد. البته این مخلوط کن از دو سطح سرعت پشتیبانی می‌کند. همچنین کلید TIMER نیز برای زمان دادن و بنرامه دادن به مخلوط کن آسیاب به کار رفته و می‌توان زمان روشن کردن دستگاه را به ساعت مشخصی واگذار کرد.

این دستگاه مجهز به سیستم قفل ایمنی بوده که موجب افزایش ایمنی در زمان کار با دستگاه خواهد شد. همچنین مخلوط کن-خردکن ناسا الکتریک مدل NS-909 مجهز به پایه های ضد لرزش می باشد که در زیر دستگاه تعبیه شده است و از لرزش و سر خوردن آن هنگام کار جلوگیری می نماید. تمامی قطعات دستگاه قابل جدا شدن از هم بوده و می توان همه آن ها را غیر از موتور شستشو داد.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از مخلوط کن و آسیاب ناسا الکتریک مدل NS-909 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.