مدل آون توستر: NS-2036
محدوده‌ی توان مصرفی: 1500وات
ولتاژ ورودی: 220-240V
فرکانس: 50/60HZ
ترموستات:
المنت:
جنس المنت: المنت حرارتی استیل
تعداد المنت: دو المنت در بالا و پایین
ظرفیت : 36 لیتر
پخت سریع:
کانوکشن:
قابلیت یخ زادیی:
صفحه نمایش:
قابلیت تنظیم درجه حرارت:
تایمر:
سیستم گرمایشی از بالا و پایین:
جوجه گردان ساعت گرد و پاد ساعت گرد:
گریل مخصوص کباب کردن:
چراغ داخلی:

آون توستر NS-2036

آون توستر ناسا الکتریک مدل NS-2036

آون توستر ناسا الکتریک مدل NS-2036 با توان 1500وات با طراحی زیبا زینت بخش آشپزخانه شما خواهد شد. بدنه این محصول از جنس آلومینیوم محکم و درب شیشه ای از جنس پیرکس مقاوم در برابر ضربه می باشد و شما را قادر می سازد تا در منزل انواع غذاهای گوشتی، ماهی، پیتزا، شیرینی، سبزیجات، نان و ... را به طور سالم پخته و گریل نمایید. آون توستر ناسا الکتریک مدل NS-2036 محفظه ای با ظرفیت 36 لیتر همراه با جوجه گردان و سینی مخصوص دارد که می توان انواع مواد غذایی را گریل و کباب نمایید.

آون توستر ناسا الکتریک مدل   NS-2036

عملکرد کانوکشن به شما کمک می کند تا با گردش هوای گرم درون محفظه فرآیند پخت بهتر و سریع تر انجام گردد، در محفظه داخلی چهار المنت حرارتی از جنس استیل به صورت دو المنت در بالا و دو المنت در پایین قرار گرفته اند و با داشتن چراغ داخلی از طریق درب شیشه ای دستگاه نیز می توان بر مراحل پخت غذا نظارت داشت درب آون توستر ناسا الکتریک مدل NS-2036به سهولت تا زاویه 90 درجه باز می شود.

آون توستر ناسا الکتریک مدل NS-2036 مجهز به پنل کنترل دیجیتال می باشد که صفحه ی نمایشگر نشان دهنده تعیین زمان و میزان درجه حرارت و همچنین نوع عملکرد دستگاه می باشد که شامل دکمه فر، دکمه پیتزا و دکمه تست است.

 

اگر دکمه فر یک بار فشار داده شود Backدستگاه از پیش برنامه ریزی شده برای کار به صورت فقط فر به مدت 30 دقیقه در درجه حرارت 150 درجه سانتیگراد شروع به کار خواهد نمود. چنانچه دکمه دوبار فشار داده شود Broilدستگاه از پیش برنامه ریزی شده برای کار به صورت فقط سرخ کن به مدت 30 دقیقه در درجه حرارت 350 درجه سانتیگراد شروع به کار خواهد نمود. چنانچه دکمه سه بار فشار داده شود Rotisserieدستگاه از پیش برنامه ریزی شده برای کار به صورت فقط جوجه گردان به مدت 30 دقیقه شروع به کار خواهد نمود.

 

دکمه پیتزا دارای درجه حرارت ثابت و فقط می توان زمان را افزایش داد.

دکمه تست که دارای سه تنظیم برای افزایش میزان تست شدن نان می باشد. قبل از استفاده دکمه Clockرا فشار داده و ساعت آن را تنظیم کنید. از کلید timer &temp.buttonبرای تنظیم ساعت و درجه حرارت استفاده نمایید و با فشار دادن دکمه stop/cancelفعالیت آون توستر ناسا الکتریک مدلNS-2036متوقف و با دوبار فشار دادن تمامی برنامه ها ابطال می گردد و با فشار دادن دکمه startفعالیت دستگاه شروع شده و طبق برنامه داده شده کار آغاز می گردد.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از آون توستر ناسا الکتریک مدل NS-2036 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.