مدل آون توستر: NS-2043
محدوده‌ی توان مصرفی: 2200 وات
ولتاژ ورودی: 220-240V
فرکانس: 50-60HZ
المنت:
جنس المنت: استیل ضد زنگ
تعداد المنت: 4 عدد
ظرفیت : 43 لیتر
سیستم پخت یکنواخت:
کانوکشن:
قابلیت یخ زادیی:
قابلیت گرم نگه داشتن:
قابلیت تنظیم درجه حرارت:
حداکثر زمان پخت: 60 دقیقه
تایمر:
سیستم گرمایشی از بالا و پایین:
جوجه گردان ساعت گرد و پاد ساعت گرد:
قفسه:
چراغ داخلی:
جنس درب: شیشه

آون توستر NS-2043

آون توستر ناسا الکتریک NS-2043

آون توستر ناسا الکتریک مدل NS-2043 با توان 2200 وات و و ظرفیت 43 لیتر امکان پخت و پز سریع و راحت را به شما می‌دهد. با کمک این آون توستر می‌توانید حجم زیادی از مواد غذایی را صرف مدت زمانی کوتاه بپزید، مواد غذایی که با آون توستر پخته می‌شوند، شامل انواع غذاهای گوشتی، سبزیجات، نان و ... پخت کوتاه مدت و گرم کردن مجدد غذا و ... می‌شود. یکی از عملکردهای خاص این آون توستر قابلیت پخت کانوکشن CONVECTION است که با توزیع هوای گرم به پخت یکنواخت و سریع غذا کمک می‌کند. المنت‌هایی که در این آون توستر به کار رفته‌اند از جنس استیل ضد زنگ بوده و دو المنت در بالا و دو المنت در پایین محفظه‌ی داخلی واقع شده‌اند تا امکان پخت یکنواخت و سریع را فراهم آورند. 

پنل تنظیمی که برای این دستگاه در نظر گرفته شده شامل چهار دکمه‌ی چرخشی است، که شامل تنظیم مدت زمان پخت، تنظیم درجه حرارت پخت، دکمه تنظیم کننده گرمای المنت و دکمه‌ی انتخاب عملکرد می‌شود. دربِ شیشه‌ای که بر روی آون توستر قرار گرفته است وضعیت غذای درون قفسه را به شما اطلاع می‌دهد. دستگیره‌ای که بر روی درب قرار گرفته از جنس استیل مقاوم بوده و باز و بسته کردن درب را بسیار راحت می‌کند و همچنین ظاهری شکیل به دستگاه می‌بخشد. قطعه‌ی جوجه گردانی که به همراه این آون توستر عرضه می‌شود امکان پخت جوجه بصورت کامل و کباب شده را فراهم می‌آورد. در واقع سینی مخصوص پخت و سیخ مخصوص جوجه گردان از متعلقات کاربردی این آون توستر هستند که کاربری آون توستر را از ساده به حرفه‌ای تغییر داده‌اند. 

طراحی آون توستر ناسا الکتریک

آون توستر یک وسیله‌ی کوچک و جمع و جور برای درست کردن غذاست و به عنوان یک فر برقی هم استفاده می‌شود. در واقع آون توستر با کمک المنت‌های حرارتی که دارد هوایی گرم را در داخل قفسه‌ها به جریان می‌اندازد و برای انواع پخت و پز و گرم کردن و پخت‌های کوتاه مدت و حتی درست کردن کیک، پیتزا، پیراشکی و ... استفاده می‌شود. این آون توستر دارای بدنه‌ای با کیفیت و مستحکم است و از جنس آلومینیوم می‌باشد. در طراحی این آون توستر از رنگ مشکی استفاده شده است. فضای داخلی که شامل دو قفسه می‌شود فلزی بوده و از کیفیت مناسبی برخوردار است، فلزی بودن قفسه‌ی داخلی به تمیز کردن راحت آن کمک می‌کند. سینی پخت و سینی جوجه گردان داخل قفسه‌ی آون توستر جای می‌گیرند و با کمک شیارهایی که در دیواره‌ی داخلی وجود دارد، می‌توان ارتفاع سینی‌ پخت را تنظیم کرد. دربِ آون توستر از جنس شیشه بوده و علاوه بر مشاهده کردن میزان پخت مواد غذایی داخل قفسه و مشاهده‌ی روند پخت غذا به جذابیت ظاهری دستگاه هم کمک کرده است.

 

 تنظیم عملکرد آون توستر

پنل تنظیماتی که برای این آون توستر در نظر گرفته شده است، شامل چهار دکمه‌ی چرخشی می‌باشد. این دکمه‌های چرخشی قابل تنظیم برای مدت زمان پخت یا تایمر، درجه حرارت پخت، انتخاب نوع عملکرد و تنظیم گرمای المنت به کار می‌روند. شما با توجه به نوع و حجم مواد غذایی می‌توانید مدت زمان پخت و دمای لازم را تنظیم کنید. دکمه‌ی انتخاب نوع عملکرد امکان انتخاب عملکرد آون توستر را در 4 وضعیت خاموش، جوجه گردان، فن هوای گرم و جوجه گردان با فن هوای گرم را فراهم می‌آورد. دکمه‌ی تنظیم گرمای المنت نیز المنت را در 4 حالت مختلف المنت بالا، المنت پایین، هر دو المنت با هم و خاموش قرار می‌دهد. به کمک دکمه چرخشی تایمر می‌توانید مدت زمان پخت را تا 60 دقیقه تنظیم کنید.

همچنین با خرید آون توستر ناسا الکتریک NS-2043 سینی مخصوص پخت، سیخ جوجه گردان نیز عرضه می‌شود.

راهنمای استفاده

راهنمای استفاده از آون توستر ناسا الکتریک مدل NS-2043 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.