مدل آون توستر: NS-2039
محدوده‌ی توان مصرفی: 1800 وات
ولتاژ ورودی: 220-240V
فرکانس: 50/60HZ
ترموستات:
المنت:
جنس المنت: استیل
تعداد المنت: 4 عدد
ظرفیت : 42 لیتر
سیستم پخت یکنواخت:
پخت سریع:
کانوکشن:
قابلیت یخ زادیی:
قابلیت گرم نگه داشتن:
قابلیت تنظیم درجه حرارت:
حداکثر درجه حرارت: 230 درجه
تایمر:
سیستم گرمایشی از بالا و پایین:
جوجه گردان ساعت گرد و پاد ساعت گرد:
سیستم گردش هوای گرم:
گریل مخصوص کباب کردن:
خاموش شدن خودکار:
قفسه:
تعداد قفسه: 2 قفسه
چراغ داخلی:

آون توستر NS-2039

معرفی آون توستر ناسا الکتریک NS-2039

آون توستر ناسا الکتریک مدل NS-2039 با توان 1800 وات و طراحی زیبا و منحصر بفرد زینت بخش آشپزخانه شما خواهد بود. بدنه این دستگاه از جنس ورق آلومینیوم و درب آن پیرکس مقاوم در برابر ضربه و حرارت می باشد و شما را قادر می سازد تا در منزل انواع غذاهای گوشتی، ماهی، پیتزا، شیرینی، سبزیجات، نان و ... را به طور سالم پخته و گریل نمایید. این دستگاه محفظه ای با ظرفیت 42 لیتر همراه با جوجه گردان دارد و به کمک سینی مخصوص و قفسه سیمی آن می توانید با جایگذاری در 6 وضعیت انواع مواد غذایی را گریل و کباب نمایید. عملکرد کانوکشن به شما کمک می کند تا با گردش هوای گرم درون محفظه فرآیند پخت بهتر و سریع تر انجام گردد.

آون توستر ناسا الکتریک NS-2039

در محفظه داخلی چهار المنت حرارتی از جنس استیل به صورت دو المنت در بالا و دو المنت در پایین قرار گرفته اند و با داشتن چراغ داخلی از طریق درب شیشه ای دستگاه نیز می توان بر مراحل پخت غذا نظارت داشت. درب این محصول به سهولت تا زاویه 90 درجه باز می شود. آون توستر ناسا الکتریک مدل NS-2039 مجهز به سه ولوم چرخشی روی پنل می باشد که شامل کلید گردان کنترل دما قابل تنظیم از 30 تا 230 درجه سانتی گراد می باشد که می توان با توجه به نوع پخت و مواد غذایی دمای دلخواه را تنظیم نمود.

آون توستر ناسا الکتریک NS-2039

 کلید انتخاب عملکرد پخت در 6 وضعیت مختلف قابل تنظیم است که شامل المنت های بالا و پایین و عملکرد خنک کننده، المنت های بالا و کانوکشن، المنت های بالا و چرخ گردان، المنت های بالا و پایین، کانوکشن و چرخ گردان و المنت پایینی می باشد. این دستگاه مجهز به کلید گردان تایمر زنگدار است که می توان متناسب با غذای مورد پخت و با چرخاندن آن در جهت عقربه های ساعت بر حسب دقیقه تنظیم نمایید.

آون توستر ناسا الکتریک NS-2039

آون توستر ناسا الکتریک مدل NS-2039 مجهز به یک چراغ نمایشگر می باشد که بر روی پنل تعبیه شده است، که در پایان مدت زمان منتخب، دستگاه به طور خودکار خاموش و زنگ دستگاه به صدا در می آید. آون توستر ناسا الکتریک مدل NS-2039 در دو رنگ مشکی و نقره ای عرضه می گردد.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از آون توستر ناسا الکتریک مدل NS-2039 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.