مدل آون توستر: NS-2020
محدوده‌ی توان مصرفی: 1500وات
ترموستات:
المنت:
جنس المنت: المنت حرارتی استیل
تعداد المنت: دو المنت در بالا و پایین
ظرفیت : 30 لیتر
کانوکشن:
قابلیت یخ زادیی:
قابلیت گرم نگه داشتن:
حداکثر درجه حرارت: 230 درجه سانتی گراد
حداکثر زمان پخت: 60 دقیقه
جوجه گردان ساعت گرد و پاد ساعت گرد:
خاموش شدن خودکار:
قفسه:
تعداد قفسه: 2 عدد
چراغ داخلی:

آون توستر NS-2020

آون توستر ناسا الکتریک مدل   NS-2020

آون توستر ناسا الکتریک 0NS-202با توان 1500وات با طراحی زیبا زینت بخش آشپزخانه شما خواهد شد. بدنه این محصول ازجنس استیل مرغوب می باشد و شما را قادر می سازد تا در منزل انواع غذاهای گوشتی، ماهی، پیتزا، شیرینی، سبزیجات، نان و ... را به طور سالم پخته و گریل نمایید. این دستگاه محفظه ای با ظرفیت 30 لیتر همراه با جوجه گردان دارد که قابلیت تست کردن 12 قطعه نان و یک پیتزای 12 اینچی را داراست همچنین دارای سینی های مختلف جهت پختن غذاهای متنوع می باشد.

آون توستر ناسا الکتریک مدل   NS-2020

 در محفظه داخلی چهار المنت حرارتی از جنس استیل به صورت دو المنت در بالا و دو المنت در پایین قرار گرفته اند و از طریق درب شیشه ای دستگاه نیز می توان بر مراحل پخت غذا نظارت داشت درب آون توستر ناسا الکتریک NS-2020 به سهولت تا زاویه 90 درجه باز می شود.

آون توستر ناسا الکتریک NS-2020 مجهز به سه ولوم چرخشی روی پنل می باشد که شامل کلید گردان کنترل دما قابل تنظیم از 70 تا 230 درجه سانتی گراد می باشد که می توان با توجه به نوع پخت و مواد غذایی دمای دلخواه را تنظیم نمود، کلید انتخاب عملکرد پخت در 6 وضعیت مختلف قابل تنظیم است که شامل المنت های حرارتی پایین، المنت های حرارتی بالا، المنت های بالایی و پایینی، دیفروزت (تسریع در روند آب شدن غذاهای یخ زده)، المنت های بالایی و پایینی همسو با فن دستگاه، المنت های بالایی همسو با فن دستگاه می باشد.

آون توستر ناسا الکتریک مدل   NS-2020

این دستگاه مجهز به کلید گردان تایمر زنگدار است که می توان متناسب با غذای مورد پخت و با چرخاندن آن در جهت عقربه های ساعت بر حسب دقیقه ( تا 60 دقیقه)، تنظیم نمایید. آون توستر ناسا الکتریک مدل NS-2020 مجهز به یک چراغ نمایشگر می باشد که بر روی پنل تعبیه شده است، که در پایان مدت زمان منتخب، دستگاه به طور خودکار خاموش و زنگ دستگاه به صدا در می آید. 

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از آون توستر ناسا الکتریک مدل NS-2020 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.