چرخ گوشت NS-317

چرخ گوشت ناساالکتریک مدل NS-317  با ظاهری شیک زینت بخش آشپزخانه‌های شما خواهد بود. به عنوان نمونه‌ای قوی قادر است سبزیجات را خرد کند و انواع گوشت را چرخ نماید.

موتور توربو تعبیه شده در این دستگاه کم صداست ضمن این که توان مصرفی چرخ گوشت به 2400 وات می‌رسد. وجود صفحات فلزی مختلف به شما این امکان را می‌دهد که گوشت‌ها را در سه اندازه درشت، کوچک و یا متوسط چرخ نمایید. بدنه این دستگاه از جنس پلاستیک فشرده است ضمن این که قسمت کنترل پنل با رنگ کروم قابل مشاهده می‌باشد ترکیب دو رنگ مشکی و خاکستری جلوه‌ای خاص به چرخ گوشت ناسا‌الکتریک NS-317 بخشیده است. دیگر قسمت‌ها از جمله تیغه‌ها، سینی نگهدارنده و شبکه‌ها از جنس استیل هستند بنابراین مدت‌ها بدون این که شاهد خراب شدن و یا زنگ زدنشان باشید می‌توانید از آن‌ها استفاده نمایید. وجود سه دکمه چرخ گوشت ناساالکتریک با طراحی LED باز هم این چرخ گوشت خانگی را زیباتر کرده و آن را در زمره شیک‌ترین تولیدات ناسا‌الکتریک جای داده، کافی است چراغ‌های مربوطه روشن شوند تا شاهد ظاهر متفاوت چرخ گوشت قدرتمند ناسا 317 باشید.

 

 

زمانی که به دستگاه نگاه می‌کنید وجود دکمه بزرگ روشن/خاموش جلب توجه می‌کند، کافی است این دکمه را فشار دهید تا دستگاه با کمترین صدا کارش را آغاز نماید. از شایع‌ترین اتفاقاتی که ممکن است بار‌ها حین کار با دستگاه چرخ گوشت با آن مواجه شده باشید گیر کردن قطعه‌ای گوشت است به طوری که دستگاه قفل می‌شود یا بسیار کند حرکتش را ادامه می‌دهد در چنین مواقعی فشردن دکمه دور معکوس (REV)، دستگاه را به حالت قبل باز می‌گرداند و غضروف یا گوشت‌هایی که مانع از حرکت دستگاه شده بودند را بیرون می‌آورد. در این مدل چرخ گوشت nasa شاهد دکمه‌ای جهت تولیدات گوجه فرنگی هستیم قابلیتی که در دیگر نمونه‌ها به چشم نمی‌خورد. زمانی که قطعات گوشت را درون سینی نگهدارنده‌ای که ضدزنگ و استیل است قرار می دهید با کمک گوشت کوب موادغذایی را به داخل محفظه برش هدایت نمایید تا فرآیند چرخ سریع‌تر صورت بگیرد.

 

چرخ گوشت ناسا الکتریک


تدارک خوشمزه‌ترین سوسیس‌ها و کباب‌ها با حضور دو قطعه کباب‌ساز و سوسیس‌ساز در چرخ گوشت شیک ناساالکتریک به سادگی ممکن است. آنچه باعث می‌شود در لیزترین سطوح هم این دستگاه کماکان بر جای خود ثابت بماند وجود پایه‌های ضدلغزش است، به لطف وجود چنین پایه‌هایی این دستگاه کاملاً ایمن شناخته می‌شود و استفاده از آن را مطمئن می‌دانند. احتمال سوختن چرخ گوشت ناساالکتریک مدل NS-317 بسیار ضعیف است چرا که با قطع شدن ناگهانی برق یا زمانی که جریان الکتریسیته نوسان می‌کند ناساالکتریک NS-317 اتوماتیک خاموش می‌گردد، حتی مواقعی که در اثر استفاده بیش از حد این دستگاه داغ می‌شود باز هم شاهد قطع جریان برق و خاموش شدنش خواهیم بود، وجود ترموستات این قابلیت را رقم زده است. بنابراین اگر زمانی به ناگهان دستگاه از کار ایستاد و جریان برقش قطع شد بدانید که بیش از توانش از آن کار کشیده‌اید، پریز را از برق جدا کنید و اجازه دهید دستگاه چند دقیقه استراحت کند مجدداً از آن استفاده نمایید. سیم چرخ گوشت در محلی مخصوص قرار می‌گیرد بنابراین دست و پاگیر نیست به علاوه برای لوازم جانبی چرخ گوشت هم قسمتی خاص در نظر گرفته شده است با این کار ضمن این که ظاهری شیک رقم می‌خورد فضای کمتری هم درگیر می‌شود. این طور بگوییم در این دستگاه همه چیز سر جای خود قرار دارد به طوری که کمترین فضا اشغال می‌شود و زیباترین چرخ گوشت در اختیار شما قرار می‌گیرد. وجود دو شبکه توری این دستگاه را قوی‌تر کرده است، این را اضافه کنیم که چرخ گوشت nasaelectric مدل NS-317 یک سرعته است بنابراین سرعت را می‌توان در تنها یک حالت تنظیم کرد. اگر از گوشت‌هایی با اندازه‌های مناسب استفاده کنید، اگر غضروف و استخوان‌ها را در چرخ گوشت ناسا الکتریک مدل 317 نگذارید و استفاده از گوشت‌های یخ زده را به صفر برسانید این دستگاه سال‌های متمادی برای شما کار خواهد کرد. به راحتی قابل شستشو است، برای شستن قطعات چرخ گوشت می‌توانید از آب داغ و مایع استفاده کنید، پیشنهاد می‌شود شستن را بلافاصله پس از هربار استفاده از دستگاه انجام دهید این گونه بر طول عمر دستگاهتان می‌افزایید.
 

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از چرخ گوشت ناسا الکتریک مدل NS-317 برای دانلود فایل راهنما بر روی دانلود کلیک کنید دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.