مدل چرخ گوشت: NS-311
کاربرد: چرخ کردن گوشت
محدوده‌ی توان مصرفی: 2000 وات
قابلیت تنظیم سرعت:
تعداد سرعت: دو سطح
دور معکوس REV:
رنگ بدنه: مشکی و نقره‌ای
جنس بدنه: استیل و پلاستیک
نمایشگر:
جنس اتصال دهنده: فلزی
جنس سینی: فلزی
جنس تیغه: استیل ضد زنگ
تعداد صفحه مشبک: 3 عدد
جنس صفحه مشبک: استیل ضد زنگ
اندازه صفحه مشبک: ریز، متوسط، درشت
سوسیس ساز:
جنس قیف سوسیس ساز: پلاستیک
کبه ساز:
جنس قیف کبه ساز: پلاستیک
کباب ساز:
جنس قیف کباب ساز: پلاستیک
اهرم فشار دهنده:

چرخ گوشت NS-311

چرخ گوشت ناسا الکتریک NS-311

چرخ گوشت ناسا الکتریک مدل NS-311 یکی از بهترین چرخ گوشت‌های خانگی است که از موتوری قدرتمند بهره می‌برد و قادر است حجم زیادی از گوشت را مدت زمانی کوتاه چرخ کند. این چرخ گوشت از قابلیت تنظیم سرعت برخوردار است و می‌توان گوشت را با دو سرعت متفاوت کم و زیاد چرخ کرد. این چرخ گوشت علاوه بر چرخ کردن گوشت می‌توان مرغ و پیاز و ماهی و سبزی را نیز با آن چرخ نمود. بدنه‌ی این دستگاه بصورت ترکیبی از پلاستیک و استیل ضد زنگ ساخته شده است و کیفیت بسیار بالایی دارد. این چرخ گوشت با موتوری قدرتمند که برایش در نظر گرفته شده است در هر بار استفاده حجم زیادی از مواد را چرخ نمایید.
 
سیستم خاموشی خودکار یکی از ویژگی‌های امنیتی این چرخ گوشت است، که به لطف آن دیگر خبری از خراب شدن و سوختگی موتور نخواهد بود. در واقع این سیستم بصورت پیش فرض تا دمای مشخصی را پشتیبانی می‌کند و اگر دمای موتور از حد مجاز بالاتر رفت بصورت اتوماتیک چرخ گوشت را خاموش خواهد کرد و اجازه نمی‌دهد روشن بماند.
 
چرخ گوشت ناسا الکتریک NS-311 از لوازم جانبی و قطعات جانبی متنوعی بهره می‌برد، این قطعات با کاربرد خاصی که دارند می‌توانند گوشت را به اشکال مختلف درآورند. در واقع قطعاتی نظیر سوسیس ساز، کبه ساز و کباب ساز که به همراه این دستگاه عرضه می‌شوند به راحتی نصب شده و اگر هوس تهیه‌ی سوسیس خانگی یا کباب و کبه کردید به راحتی می‌توانید با کمک چرخ گوشت آن را تهیه نمایید.
 
 

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از چرخ گوشت ناسا الکتریک مدل NS-311 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.