مدل چرخ گوشت: NS-312
کارکرد: تک کاره
محدوده‌ی توان مصرفی: 2200 وات
قابلیت تنظیم سرعت:
دور معکوس REV:
رنگ بدنه: نقره‌ای و مشکی
جنس بدنه: استیل و پلاستیک
عملکرد: دستی
نمایشگر:
جنس اتصال دهنده: فلزی
جنس سینی: فلزی
جنس تیغه: استیل ضد زنگ
تعداد صفحه مشبک: 3 عدد
جنس صفحه مشبک: استیل ضد زنگ
اندازه صفحه مشبک: درشت، متوسط و ریز
سوسیس ساز:
جنس قیف سوسیس ساز: پلاستیک
کبه ساز:
جنس قیف کبه ساز: پلاستیک
کباب ساز:
جنس قیف کباب ساز: پلاستیک
اهرم فشار دهنده:

چرخ گوشت NS-312

چرخ گوشت ناسا الکتریک NS-312

چرخ گوشت ناسا الکتریک مدل NS-312 با حداکثر توان 2200 وات محصولی با موتور قوی و کم صدا و در عین حال کاربردیست که قادر به چرخ کردن انواع مواد غذایی از قبیل گوشت، مرغ، ماهی و انواع سبزیجات می باشد. بدنه این محصول از جنس استیل می باشد. بر روی بدنه سه دکمه در کنار هم تعبیه شده است که با استفاده از دکمه روشن/خاموش می توان دستگاه را روشن کرد تا چرخ گوشت شروع به کار نماید.

چرخ گوشت ناسا الکتریک NS-312

در صورتی که هنگام چرخ کردن گوشت، چربی گوشت به قطعات داخل چرخ گوشت گیر کرده و مانع از عملکرد صحیح دستگاه شود، با فشار دکمه معکوس می توان چرخش استوانه را در جهت معکوس هدایت کرد تا چربی ها و مواد چسبیده به استوانه خارج شوند. چرخ گوشت ناسا الکتریک مدل NS-312 دارای سینی نگه دارنده مواد از جنس فلز می باشد. این قابلیت امکان سهولت چرخ کردن مواد غذایی را برای مصرف کننده بسیار آسان می کند و باعث تسریع تر انجام شدن کار می شود. همچنین قابل جدا شدن از دهانه بوده و می توان آن را به راحتی شستشو داد. با استفاده از گوشتکوب همراه چرخ گوشت می توان گوشت را به داخل دهانه هدایت کرد. 

چرخ گوشت ناسا الکتریک NS-312

چرخ گوشت ناسا الکتریک NS-312 دارای سه صفحه فلزی در اندازه بزرگ، متوسط و کوچک است که می توان متناسب با نوع تهیه گوشت هر کدام از شبکه ها را استفاده نمود. همچنین به کمک قطعات کبه سازو سوسیس ساز می توانید سوسیس و کبه های سالم و لذیذ را در منزل تهیه نمایید. چرخ گوشت ناسا الکتریک مدل NS-312 مجهز به پایه های ضد لغزش بوده که مانع از سر خوردن دستگاه هنگام کار می گردد.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از چرخ گوشت ناسا الکتریک مدل NS-312 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.