مدل آبمیوه‌گیری: NS-946
کارکرد: سه کاره
کاربردها: آبمیوه‌‌گیر، مخلوط‌‌کن و آسیاب
محدوده‌ی توان مصرفی: 400 تا 800 وات
ولتاژ ورودی: 220-240 ولت
فرکانس: 50 هرتز
قابلیت تنظیم سرعت:
تعداد سطح سرعت: 5 سطح سرعت
عملکرد پالس:
پارچ آبمیوه:
ظرفیت پارچ آبمیوه: 1 لیتر
جنس پارچ آبمیوه: پلاستیک شفاف
مخزن تفاله:
ظرفیت مخزن تفاله: 2 لیتر
جنس مخزن تفاله: پلاستیک فشرده AS
فیلتر:
جنس فیلتر: استیل ضد زنگ
مخلوط کن:
ظرفیت پارچ مخلوط کن: 1.5 لیتر
جنس پارچ مخلوط کن: شیشه‌ی نشکن
بدنه مدرج:
درپوش محافظ:
جنس درپوش: پلاستیک
دریچه شکر ریز:
آسیاب:
ظرفیت ظرف آسیاب: 100 گرم
جنس ظرف آسیاب: شیشه‌ی نشکن
نوع تیغه آسیاب: دو پر
جنس تیغه: استیل ضد زنگ با روکش تیتانیوم
قفل ایمنی:
پایه ضد لغزش:
جنس بدنه: استیل ضد زنگ و پلاستیک نشکن AS
نمایشگر:
دهانه بزرگ ورودی کامل میوه:
سایز دهانه ورودی: 75 میلی متر
اهرم قفل بدنه:
اهرم فشار:
فیلتر قابل شستشو:
ترموفیوز حرارتی:

آبمیوه گیر سه کاره NS-946

آبمیوه گیر سه کاره ناسا الکتریک NS-946

آبمیوه گیر از جمله محصولات کاربردی آشپزخانه‌ است، مخصوصاً اگر چند کاره باشد. آبمیوه گیر سه کاره ناسا الکتریک NS-946 یکی از بهترین آبمیوه گیرهای این برند است، که از عملکردهای متنوع نظیر آب میوه گیر، مخلوط کن و آسیاب پشتیبانی می‌کند. موتور قدرتمندی که برای این محصول در نظر گرفته شده از حداکثر توان مصرفی 800 وات بهره می‌برد و قدرت و سرعت لازم برای اجرای سریع کارکردهای مختلف را دارد. این آبمیوه گیر دارای طراحی زیبا و کاربر پسندی است، که این طراحی و ساختار شکیل را باید مدیون بدنه‌ی استیل و نمایشگر و کنترل پنل لمسی آن بود. بدنه‌ی این محصول از جنس استیل ضد زنگ می‌باشد و در قسمت‌هایی از آن از پلاستیک با کیفیت AS استفاده شده است. با این خصوصیات به راحتی می‌توان به کیفیت بالای بدنه‌ی آبمیوه گیر پی برد.

ns-946

آبمیوه گیر چند کاره ناسا الکتریک NS-946 از قابلیت تنظیم سرعت بهره می‌برد، که در 5 سطح سرعت تنظیم خواهد شد. تنظیمات از طریق کنترل پنل لمسی تعبیه شده بر روی بدنه اعمال می‌شود. کافی است از طریق دکمه‌های + یا _ سطح سرعت دستگاه را تنظیم نمود. همچنین کلید لمسی پاور برای خاموش و روشن کردن آبمیوه گیر و عملکرد پالس نیز بر روی همین کنترل پنل قرار گرفته‌اند. از ویژگی‌های خاصی که این آبمیوه گیر چندکاره از آن بهره می‌برد، قابلیت جداسازی آسان قطعات می‌باشد، که باعث شستشوی راحت تمام قطعات شده است.

قابلیت شستشوی آسان تنها شامل مخزن تفاله نشده، بلکه فیلتر و تیغه‌ها و ... نیز به سادگی قابلیت شستشو را دارند. تیغه‌های به کار رفته در این آبمیوه گیر  از جنس استیل ضد زنگ بوده و دهانه‌ی ورودی میوه نیز از قطر مناسبی برخوردار است. طراحی لوله یا خروجی آبمیوه به گونه‌ای است، که باید حتماً قبل از استفاده پارچ آبمیوه را زیر آن قرار داد چرا که عملکرد ضد چکه ندارد.

مشخصات ظاهری آبمیوه گیر 3 کاره NS-946

آبمیوه گیر 3 کاره ناسا الکتریک NS-946 یک انتخاب به صرفه و اقتصادی است، که با قرار دادن چند وسیله‌ی کاربردی در کنار هم، مجموعه‌ی کاملی از محصولات و لوازم آشپزخانه را بوجود می‌آورد. این محصول از یک آب میوه گیر، مخلوط کن و آسیاب تشکیل شده است. بدنه‌ی آبمیوه گیر از جنس استیل ضد زنگ و پلاستیک فشرده‌ی AS است، که اتفاقاً از مقاومت بالایی در برابر انواع ضربه و خط و خراش برخوردار است. یک اهرم قفل شونده از جنس استیل در این دستگاه مشاهده می‌شود، که با قفل کردنش دستگاه محکم شده و آمادگی شروع کار و روشن شدن را پیدا خواهد کرد. در واقع تا زمانی که این قفل بسته نشود و تمام قطعات آبمیوه گیر در جای مناسب خود قرار نگیرند، دستگاه روشن نمی‌شود و همین ویژگی ایمنی بالای دستگاه را تامین کرده است.

آبمیوه گیری ناسا الکتریک ns-946

نمایشگر دیجیتالی از نوع LED بر روی بدنه‌ی آب میوه گیر وجود دارد، که تنظیمات دستگاه را نمایش می‌دهد. کنترل پنل این دستگاه دارای عملکرد لمسی می‌باشد و با لمس ساده‌ی انگشت تمام عملکردهای لازم را فعال خواهد کرد. تنظیماتی که برای آبمیوه گیر NS-946 در نظر گرفته شده شامل کاهش یا افزایش دادن سرعت، عملکرد پالس و کلید خاموش و روشن است. گفتنی است که این آب میوه گیر دارای 5 سرعت مختلف است و بسته به میزان سختی مواد و نیاز کاربر از طریق کنترل پنل لمسی قابل انتخاب است.

سطح سرعت میزان سختی میوه و سبزیجات نوع میوه و سبزیجات
سرعت "1" میوه های نرم "soft fruit" هندوانه، طالبی، توت فرنگی و ...
سرعت "2" سبزیجات نرم "soft veg" جعفری، گشنیز و ...
سرعت "3" میوه‌هایی با سختی متوسط "medium fruit" هلو، شلیل و ...
سرعت "4" میوه‌های سخت "hard fruit" سیب، هویج و ...
سرعت "5" سبزیجات سخت "hard veg" کرفس و ...

تیغه‌ها و قدرت برندگی

تیغه‌ها یکی از موارد مهم در تعیین کیفیت و کارکرد دستگاه هستند، که جنس و نوع آنها بر روی کیفیت دستگاه تاثیر دارد. تیغه‌ی به کار رفته در آبمیوه گیر از جنس استیل ضد زنگ بوده و قادر است با ثابت نگه‌داشتن میوه‌ها و چرخش سریع خود، تفاله را از آبمیوه جدا کرده و به مخزن تفاله انتقال دهد. ضد زنگ بودن تیغه‌ها و استحکام و مقاومت بالای آنها تنها به آبگیری سریع کمک نمی‌کند، بلکه بر روی طعم و مزه‌ی آبمیوه نیز تاثیر منفی نخواهد گذاشت و بر اثر استفاده‌ی طولانی مدت هم زنگ نمی‌زند و کند نخواهد شد. فیلتر و تیغه‌ی تعبیه شده در این مدل آبمیوه گیر از جنس استیل ضد زنگ بوده و همین باعث شده تا به راحتی بتوان پس از اتمام کار فیلتر را جدا کرده و با آب و مواد شوینده بشویید. البته به هنگام جداسازی و نصب تیغه و شستشوی آن بسیار با حتیاط عمل کنید، چرا که تیغه‌ها تیز بوده و احتمال آسیب وارد کردن به دست را دارند.

علاوه بر فیلتری که در آبمیوه گیر تعبیه شده است، در مخلوط کن و آسیاب این دستگاه نیز تیغه‌هایی با روکش تیتانیوم تعبیه شده‌اند، که کیفیت بسیار بالایی دارند. تیغه‌ی مخلوط کن از نوع چهار پر بوده و با ساختاری که دارد توانایی مخلوط کردن سریع مواد را دارد.

آبمیوه گیری ناسا الکتریک ns-946

مشخصات فنی آب میوه گیر سه کاره

آبمیوه گیرهای سه کاره با موتور قدرتمند و کارکرد حرفه‌ای خود توانایی گرفتن آبمیوه از میوه‌ها و سبزیجات مختلف ( هویج، کرفس، سیب و ... ) را دارند. حداکثر توان مصرفی که برای این آبمیوه گیر در نظر گرفته شده 800 وات است و قادر به آب گرفتن آبمیوه و یا مخلوط کردن مواد مختلف غذایی در مدت زمانی کوتاه می‌باشد. در این دستگاه از سیستم ایمنی محافظت در برابر اضافه جریان پشتیبانی شده، این سیستم ایمنی از بروز حوادث احتمالی ناخواسته جلوگیری خواهد کرد. در واقع زمانی که بیشتر از زمان استاندارد از دستگاه استفاده کنید و دمای موتور افزایش یابد، لازم است که استراحتی کوتاه مدت به دستگاه بدهید تا دوباره دمای آن کاهش پیدا کند و موتور خنک گردد، تا آبمیوه گیر شروع به کار مجدد نماید. 

مخلوط کن و آسیاب

همانطور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، این آبمیوه گیر سه کاره از مخلوط کن و آسیاب نیز پشتیبانی می‌کند. پارچ مخلوط کن از جنس شیشه‌ی نشکن بوده و  ظرفیت آن 1.5 لیتر می‌باشد. پایه‌ی مخلوط کن از استیل ضد زنگ ساخته شده و به راحتی بر روی بدنه‌ی اصلی آبمیوه گیر قرار خواهد گرفت. دسته‌ای که بر روی پارچ مشاهده می‌کنید، برای حمل و نگهداری آسان پارچ و کارکرد راحت‌ترش تعبیه شده است. همچنین بر روی دهانه‌ی پارچ یک درپوش پلاستیکی قرار گرفته که از نشستن گرد و غبار بر روی محتویات داخل پارچ جلوگیری می‌کند و همچنین مانع از ریختن و پاشش محتویات به بیرون می‌شود. تیغه‌ها نیز که از عوامل مهم تعیین کیفیت مخلوط کن به شمار می‌روند، از جنس استیل ضد زنگ با روکش تیتانیوم هستند و استحکام و قدرت کافی برای مخلوط کردن مواد مختلف را دارند.

آبمیوه گیری ناسا الکتریک ns-946

آسیاب که برای خرد کردن و پودر کردن دانه‌ها و مغزی‌جات و سبزیجات مختلف و انواع ادویه استفاده می‌شود، یکی دیگر از عملکردهای آبمیوه گیر سه کاره NS-946 است. ظرف شیشه‌ای با گنجایش 100 گرم با پایه‌ی استیل کار پودر کردن و خرد کردن مواد مختلف را انجام خواهد داد. تیغه‌های آسیاب از نوع دو پره بوده و جنس آنها استیل ضد زنگ با روکش تیتانیوم می‌باشد، که نه تنها به سادگی کند نمی‌شود بلکه قابلیت تیز شدن مجدد را هم دارد.

 

راهنمای استفاده

دفترچه راهنمای استفاده از آبمیوه گیر سه کاره ناسا الکتریک مدل NS-946 دانلود
دیدگاه ها
دیدگاه های این محصول
محمد حسینی ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ (5)
بسته بندی خوب و گارانتی معتبری داره ولی هنوز استفاده نکردم که بتونم نظر قطعی بدم
رضا آذری ۴ بهمن ۱۴۰۰ (4)
کیفیت قابل قبولی داره موتور قوی باصدای متوسط کلا ارزش خرید دارد
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.