مدل آبمیوه‌گیری: NS-946
کارکرد: سه کاره
کاربردها: آبمیوه‌‌گیر، مخلوط‌‌کن و آسیاب
توان مصرفی: 800 وات
ولتاژ ورودی: 220-240 ولت
فرکانس: 50 هرتز
قابلیت تنظیم سرعت:
تعداد سرعت: 5 سطح سرعت
عملکرد پالس:
پارچ آبمیوه:
ظرفیت پارچ آبمیوه: 1 لیتر
جنس پارچ آبمیوه: پلاستیک شفاف
پارچ مدرج:
مخزن تفاله گیری:
ظرفیت مخزن تفاله: 2 لیتر
جنس مخزن تفاله: پلاستیک فشرده AS
فیلتر:
جنس فیلتر: استیل ضد زنگ
مخلوط کن:
ظرفیت پارچ مخلوط کن: 1.5 لیتر
جنس پارچ مخلوط کن: شیشه‌ی نشکن
بدنه مدرج:
درپوش محافظ:
جنس درپوش: پلاستیک
آسیاب:
ظرفیت ظرف آسیاب: 100 گرم
جنس ظرف آسیاب: شیشه‌ی نشکن
نوع تیغه آسیاب: دو پر
جنس تیغه: استیل ضد زنگ
قفل ایمنی:
سیستم ضد چکه:
قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی:
پایه ضد لغزش:
جنس بدنه: استیل ضد زنگ و پلاستیک نشکن AS
نمایشگر:
دهانه بزرگ ورودی کامل میوه:
سایز دهانه ورودی: 75 میلی متر
اهرم قفل بدنه:
اهرم هل دهنده میوه:
فیلتر قابل شستشو:

آبمیوه گیر سه کاره NS-946

آبمیوه گیر سه کار ناسا الکتریک NS-946

آبمیوه گیر از جمله محصولات کاربردی آشپزخانه‌ است، مخصوصاً اگر چند کاره باشد. آبمیوه گیر سه کاره ناسا الکتریک NS-946 یکی از بهترین آبمیوه گیرهای این برند است، که از عمکلردهای متنوع نظیر آب میوه گیر، مخلوط کن و آسیاب پشتیبانی می‌کند. موتور قدرتمندی که برای این محصول در نظر گرفته شده از حداکثر توان مصرفی 800 وات بهره می‌برد و قدرت و سرعت لازم برای اجرای سریع کارکردهای مختلف آبمیوه گیر را دارد. این آبمیوه گیر دارای طراحی زیبا و کاربر پسندی است، که این طراحی و ساختار شکیل را باید مدیون بدنه‌ی استیل و نمایشگر و کنترل پنل لمسی آن بود. بدنه‌ی این محصول از جنس اسیتل ضد زنگ می‌باشد و در قسمت‌هایی از آن از پلاستیک با کیفیت AS استفاده شده است. با این خصوصیات به راحتی می‌توان به کیفیت بالای بدنه‌ی آبمیوه گیر پی برد.

برای انتخاب و خرید آبمیوه گیری ناسا الکتریک کلیک کنید.

آبمیوه گیر چند کاره ناسا الکتریک NS-946 از قابلیت تنظیم سرعت بهره می‌برد، که در 5 سطح سرعت تنظیم خواهد شد. اجرای این تنظیمات از طریق کنترل پنل لمسی تعبیه شده بر روی بدنه اعمال می‌شود. کافی است از طریق دکمه‌های افزایش یا کاهش سطح سرعت دستگاه را تنظیم نمود. همچنین کلید لمسی پاور برای خاموش و روشن کردن آبمیوه گیر و عملکرد پالس نیز بر روی همین کنترل پنل قرار گرفته‌اند. از ویژگی‌های خاصی که این آبمیوه گیر چندکاره از آن بهره می‌برد، قابلیت جداسازی آسان قطعات می‌باشد، که نظافت آسان‌تری را برای مصرف کنندگان به همراه دارند. قابلیت شستشوی آسان تنها نصیب مخزن تفاله نشده، بلکه فیلتر و تیغه‌ها و ... نیز به سادگی قابلیت شستشو را دارند. تیغه‌های به کار رفته در این آبمیوه گیر  از جنس استیل ضد زنگ بوده و دهانه‌ی ورودی میوه نیز از قطر مناسبی برخوردار است. طراحی لوله یا شیر خروجی به گونه‌ای است، که چکه‌ای از دستگاه صورت نمی‌گیرد و آبمیوه بصورت مستقیم وارد پارچ خواهد شد و محل استفاده را کثیف نخواهد کرد.

مشخصات ظاهری آبمیوه گیر 3 کاره NS-946

آبمیوه گیر 3 کاره ناسا الکتریک NS-946 یک انتخاب به صرفه و اقتصادی است، که با قرار دادن چند وسیله‌ی کاربردی در کنار یک مجموعه‌ی کامل از محصولات و لوازم آشپزخانه را بوجود می‌آورد. ین محصول از یک آب میوه گیر، خردکن و آسیاب تشکیل شده است. بدنه‌ی آبمیوه گیر از جنس استیل ضد زنگ و پلاستیک فشرده‌ی AS است، که اتفاقاً از مقاومت بالایی در برابر انواع ضربه و خط و خراش برخوردار است. یک اهرم قفل شونده از جنس استیل در این دستگاه مشاهده می‌شود، که با قفل کردنش دستگاه محکم شده و آمادگی شروع کار و روشن شدن را دارد. در واقع تا زمانی که این قفل بسته نشود و تمام قطعات آبمیوه گیر در جای مناسب خود قرار نگیرند، دستگاه روشن نخواهد شد.

نمایشگر دیجیتالی از نوع LED بر روی بدنه‌ی آب میوه گیر وجود دارد، که تنظیمات دستگاه را نمایش می‌دهد. کنترل پنل این دستگاه دارای عملکرد لمسی می‌باشد و با لمس ساده‌ی انگشت تمام عمکلردهای لازم را فعال خواهد کرد. تنظیماتی که برای آبمیوه گیر NS-946 در نظر گرفته شده شامل کاهش یا افزایش دادن سرعت، عمکلرد پالس و کلید خاموش و روشن است. گفتنی است که این آب میوه گیر دارای 5 سرعت مختلف است و بسته به میزان سختی مواد و نیاز کاربر از طریق کنترل پنل لمسی قابل انتخاب است.

تیغه‌ها و قدرت برندگی

تیغه‌ها یکی از موارد مهم در تعیین کیفیت و کارکرد دستگاه هستند، که جنس و نوع آنها در کیفیت کارکرد دستگاه تاثیر دارد. تیغه‌ی به کار رفته در آبمیوه گیر از جنس استیل ضد زنگ بوده و قادر است با ثبات نگه داشتن میوه‌ها و چرخش سریع خود، تفاله را از آبمیوه جدا کرده و به مخزن تفاله انتقال دهد. ضد زنگ بودن تیغه‌ها و استحکام و مقاومت بالای آنها تنها به آبگیری سریع کمک نمی‌کند، بلکه بر روی طعم و مزه‌ی آبمیوه نیز تاثیر منفی نخواهد گذاشت و بر اثر استفاده‌ی طولانی مدت هم زنگ نمی‌زند و فرسوده نخواهد شد.

مشخصات فنی آب میوه گیر سه کاره

آبمیوه گیرهای سه کاره با موتور قدرتمند و کارکرد حرفه‌ای خود توانایی گرفتن آبمیوه از میوه‌های مختلف ( هویج، کرفس، سیب و ... ) را دارند. حداکثر توان مصرفی که برای این آبمیوه گیر در نظر گرفته شده 800 وات است و قادر به آب گرفتن آبمیوه و یا خرد کردن مواد مختلف غذایی در مدت زمانی کوتاه می‌باشد. در این دستگاه از سیستم ایمنی محافظت در برابر اضافه جریان پشتیبانی شده، این سیستم ایمنی از بروز حوادث احتمالی ناخواسته جلوگیری خواهد کرد. در واقع زمانی که بیشتر از زمان استاندارد از دستگاه استفاده کنید و دمای موتور افزایش یابد، لازم است که استراحتی کوتاه مدت به دستگاه بدهید تا دوباره دمای آن کاهش پیدا کند و موتور خنک گردد، تا آبمیوه گیر شروع به کار مجدد نماید. 

مخلوط کن و آسیاب

همانطور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، این آبمیوه گیر سه کاره از مخلوط کن و آسیاب نیز پشتیبانی می‌کند. پارچ مخلوط کن از جنس شیشه‌ی نشکن بوده و  ظرفیت آن 1.5 لیتر می‌باشد. پایه‌ی مخلوط کن از استیل ضد زنگ ساخته شده و به راحتی بر روی بدنه‌ی اصلی آبمیوه گیر قرار خواهد گرفت. دسته‌ای که بر روی پارچ مشاهده می‌کنید، برای حمل و نگهداری آسان پارچ و کارکرد راحت‌ترش تعبیه شده است. همچنین بر روی دهانه‌ی پارچ یک درپوش پلاستیکی قرار گرفته که از نشستن گرد و غبار بر روی محتویات داخل پارچ جلوگیری می‌کند و همچنین مانع از ریختن و پاشش محتویات به بیرون می‌شود. تیغه‌ها نیز که از عوامل مهم تعیین کیفیت مخلوط کن به شمار می‌روند، از جنس استیل ضد زنگ هستند و استحکام و قدرت کافی برای مخلوط کردن مواد مختلف را دارند.

آسیاب که برای خرد کردن و پودر کردن دانه‌ها و مغزی‌جات و سبزیجات مختلف و انواع ادویه استفاده می‌شود، یکی دیگر از عمکلردهای آبمیوه گیر سه کاره NS-946 است. ظرف شیشه‌ای با گنجایش 100 گرم با پایه‌ی استیل کار پودر کردن و خرد کردن مواد مختلف را انجام خواهد داد. تیغه‌های آسیاب از نوع دو پره بوده و جنس آنها استیل ضد زنگ می‌باشد، که نه تنها به سادگی کند نمی‌شود بلکه قابلیت تیز شدن مجدد را هم دارد.

 

ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.