مدل آبمیوه‌گیری: NS-945
کارکرد: چهار کاره
کاربردها: آبمیوه‌گیر، مخلوط‌‌کن، آسیاب و آب مرکبات‌‌گیر
توان مصرفی: 1500 وات
ولتاژ ورودی: 220-240V
فرکانس: 50/60HZ
قابلیت تنظیم سرعت:
تعداد سرعت: 5 سطح
عملکرد پالس:
پارچ آبمیوه:
ظرفیت پارچ آبمیوه: 1 لیتر
جنس پارچ آبمیوه: پلاستیک شفاف
پارچ مدرج:
مخزن تفاله گیری:
ظرفیت مخزن تفاله: 2 لیتر
جنس مخزن تفاله: پلاستیک
فیلتر:
جنس فیلتر: استیل ضد زنگ
مخلوط کن:
ظرفیت پارچ مخلوط کن: 1.5 لیتر
جنس پارچ مخلوط کن: شیشه نشکن
بدنه مدرج:
درپوش محافظ:
جنس درپوش: پلاستیک
دریچه شکر ریز:
آسیاب:
ظرفیت ظرف آسیاب: 100 گرم
جنس ظرف آسیاب: شیشه نشکن
نوع تیغه آسیاب: دو پر
جنس تیغه: استیل ضد زنگ
قفل ایمنی:
سیستم ضد چکه:
قابلیت خرد کردن یخ:
قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی:
پایه ضد لغزش:
رنگ بدنه: عرضه شده در دو رنگ مشکی و سفید
جنس بدنه: استیل ضد زنگ و پلاستیک نشکن AS
نمایشگر:
چراغ نشانگر:
دهانه بزرگ ورودی کامل میوه:
سایز دهانه ورودی: 80 میلی متر
اهرم قفل بدنه:
اهرم هل دهنده میوه:
فیلتر قابل شستشو:

آبمیوه گیر چهار کاره NS-945

 
دارای حداکثر توان مصرفی 1500 وات
مخزن تفاله پلاستیکی با ظرفیت 2 لیتر
پارچ آبمیوه پلاستیکی با ظرفیت 1 لیتر
پارچ مخلوط کن شیشه‌ای با ظرفیت 1.5 لیتر
قابلیت تنظیم سرعت در 5 سطح و عملکرد پالس
پشتیبانی از ترموفیوز حرارتی و سیستم خاموشی خودکار
دارای چهار عملکرد آبمیوه گیری، مخلوط کن، آسیاب و آب مرکبات گیر
 
 

معرفی آبمیوه گیر ناسا الکتریک NS-945

آبمیوه گیری ناسا الکتریک NS-945 محصولی کاربردی و چند کاره است، که از کابردها و قابلیت‌های زیادی پشتیبانی می‌کند. چند کاره این دستگاه به عملکردهای آبمیوه گیر، آب مرکبات گیر، آسیاب و مخلوط کن اشاره دارد. تمام این قابلیت‌ها در یک دستگاه جمع شده‌اند و از آن محصولی همه کاره ساخته‌اند. این آبمیوه گیری با کیفیت دارای موتوری قدرتمند با توان 1500 وات بوده، که امکان حداکثر بهره‌وری از این محصول را فراهم آورده است. قابلیت تنظیم سرعت در 5 سطح مختلف در کنار عملکرد پالس PULSE نشان از کارآیی بالای دستگاه دارد. متناسب با نوع و ساختار مواد اولیه می‌توانید سطح سرعت را انتخاب نمایید.
آبمیوه گیر چهار کاره NS-945
 
یکی از ویژگی‌ها متمایز کننده آبمیوه گیری ناسا الکتریک NS-945 وجود کنترل پنل دیجیتالی بر روی بدنه آن است. نمایشگر دیجیتالی سرعت انتخابی و دمای داخلی دستگاه و حتی مواد اولیه‌ای که با آن سرعت تناسب دارند را نمایش می‌دهد. همچنین چهار دکمه فیزیکی نیز در کنار نمایشگر وجود دارند، که برای روشن کردن و کاهش و افزایش سرعت و همچنین عملکرد پالس به کار می‌روند. در ساخت این محصول از دو جنس پر کاربرد پلاستیک AS و استیل ضد زنگ استفاده شده، که از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار می‌باشد.
 
برای انتخاب و خرید آبمیوه گیری ناسا الکتریک کلیک کنید.

مشخصات ظاهری آبمیوه گیری ناسا الکتریک NS-945

آبمیوه گیری چهار کاره ناسا الکتریک NS-945 دارای بدنه‌ای از جنس استیل ضد زنگ و پلاستیک با کیفیت AS می‌باشد. ترکیب دو رنگ خاص نقره‌ای و مشکی برای این محصول باعث شده حس لوکس بودن را القا کند. قفل ایمنی که برای این دستگاه در نظر گرفته شده، تا زمانی که تمامی قطعات در جای خود قرار نگیرند اجازه روشن شدن به آبمیوه گیری را نخواهد داد. دسته ایمنی نیز از جنس استیل زنگ نزن است و استحکام و امنیت دستگاه را افزایش خواهد داد. درپوشی از جنس پلاستیک بر روی این بدنه قرار می‌گیرد، این درپوش دارای مجرای ورودی میوه است. یکی از ویژگی‌ها برتر آبمیوه گیری NS-945 مجرای ورودی میوه است. مجرای ورودی میوه در این دستگاه از جنس استیل ضد زنگ بوده و دارای اندازه بزرگ 80 میلی متری است. که امکان آب گیری میوه‌های بزرگ را بصورت کامل و بدون نیاز به قطعه قطعه کردن فراهم آورده است.
 
مخزن تفاله‌ای که به بدنه اصلی چسبیده است، از جنس پلاستیک بوده و ظرفیت آن 2 لیتر می‌باشد. این ظرفیت بالا امکان آبگیری حجم زیادی از میوه را فراهم آورده است و نیاز به خالی کردن پی در پی مخزن نیست. پارچ آبمیوه این دستگاه از جنس پلاستیک شفاف بوده و ظرفیت آن 1 لیتر است. این پارچ با دسته‌ای که دارد به سادگی بلند و جابجا می‌شود. همچنین درپوشی که بر روی آن قرار گرفته از نشستن گرد و غبار بر روی آبمویه داخل پارچ جلوگیری می‌کند و هم اینکه مانع از ریخته شدن آبمیوه می‌شود.
آبمیوه گیر چهار کاره NS-945

کنترل پنل دیجیتالی آبمیوه گیری NS-945

جذابیت ظاهری دستگاه به خاطر نمایشگر دیجیتالی LED بر روی بدنه است، که ظاهری حرفه‌ای و مدرن به محصول بخشیده است. بر روی نمایشگر دیجیتالی سرعت انتخابی و دمای داخلی دستگاه و مواد اولیه‌ای متناسب با آن سرعت نیز به رنگ سفید و آبی نمایش داده می‌شوند. برای نمونه زمانی که دستگاه را بر روی سرعت 5 قرار می‌دهید، بر روی نمایشگر نام موادی نظیر سبزیجات سخت، آناناس، مرکبات و میوه‌های نرم نمایش داده می‌شود و این به معنای این است که برای گرفت اب میوه این موارد از سرعت 5 استفاده نمایید. دمای داخلی دستگاه نیز نمایش داده می‌شود، که با افزایش مدت زمان استفاده دما نیز افزایش می‌یابد.
 
چهار کلید با عملکرد فشاری برای آبمیوه گیری در نظر گرفته شده، که شامل کلید روشن و خاموش و کلید عملکرد پالس و کلید افزایش سرعت و کلید کاهش سرعت می‌شود. زمانی که آبمیوه گیری روشن باشد، اطراف این دکمه‌ها نیز به رنگ آبی درمی‌آید و چراغ LED اطراف دکمه‌ها روشن می‌شود.
آبمیوه گیر چهار کاره NS-945

مخلوط کن

یکی از عملکردهای خاص آبمیوه گیری NS-945 عملکرد مخلوط کن می‌باشد. پارچ مخلوط کن در این دستگاه از جنس شیشه بوده و ظرفیت آن 1.5 لیتر می‌باشد. تیغه‌هایی که برای این مخلوط کن در نظر گرفته شده از جنس استیل ضد زنگ بوده و برای مخلوط کردن مواد مختلف کارآیی فوق العاده‌ای دارد. پایه این مخلوط کن از جنس استیل است و برای وصل کردن مخلوط کن کافی است آن را بر روی بدنه اصلی نصب نمایید. 
درپوشی از جنس پلاستیک بر روی دهانه مخلوط کن طراحی شده که مانع از ریخت و پاش و پاشیدن مواد داخل پارچ به بیرون می‌شود و مانع از نشستن گرد و غبار بر روی محتویات داخل پارچ می‌شود. این درپوش دارای دریچه شکرریز بوده که به منظور اضافه نمودن مواد مختلف نظیر شکر ووانیل و ... به محتویات پارچ تعبیه شده است.
آبمیوه گیر چهار کاره NS-945

آسیاب

آسیاب نمودن مواد مختلف یکی دیگر از ویژگی‌های آبمیوه گیری ناسا الکتریک NS-945 است. ظرف آسیاب نیز از جنس شیشه نشکن بوده و پایه آن استیل می‌باشد. با کمک این عملکرد می‌توانید دانه‌های مختلف را آسیاب کرده و پودر مواد مختلف نظیر قهوه و ادویه جات مختلف مانند زردچوبه و فلفل و انواع خشکبار و ... را تهیه نمود. تیغه‌های به کار رفته در این آسیاب هم از جنس استیل ضد زنگ هستند و از سرعت و قدرت برندگی بالایی برخوردارند، همچنین قابلیت تیز شدن مجدد را هم دارند.
آبمیوه گیر چهار کاره NS-945

آب مرکبات گیر

آب مرکبات گیری برای گرفت آبِ میوه‌های مانند پرتقال و گریپ فروت و لیمو به کار می‌رود، که تنها از مخروطی و صافی تشکیل شده است. جنس مخروطی پلاستیک با کیفیت می‌باشد و اندازه آن بزرگ است. یعنی برای گرفتن آب پرتقال کاربرد دارد و نمی‌توان برای آبگیی مرکبات کوچک نظیر لیمو از آن استفاده نمود.
 

مشخصات فنی و قابلیت تنظیم سرعت

آبمیوه گیری ناسا الکتریک NS-945 دارای موتوری قدرتمند با حداکثر توان مصرفی 1500 وات است. این موتور با توجه به قدرتی که دارد، کارکردی ایده‌آل را برای آبمیوه گیری به ارمغان آورده است. پشتیبانی از ترموفیوز حرارتی باعث شده تا از موتور بصورت حرفه‌ای پشتیبانی شود. در واقع این سیستم محافظتی در برابر حرارت و دمای دستگاه واکنش نشان داده و زمانی که دمای دستگاه از حد مشخص و معینی فراتر رفت، بصورت خودکار باعث خاموش شدن آبمیوه گیری شده و مانع روشن شدن آن می‌شود. همچنین این ترموفیوز در برابر نوسانات برق و جریان اضافه حساس بوده و زمانی که با نوسان برق مواجه شود دستگاه را خاموش خواهد کرد.
 

قابلیت تنظیم سرعت و عملکرد پالس

یکی از ویژگی‌های کاربردی در آبمیوه گیری و سایر محصولات دیگر امکان تنظیم سرعت می‌باشد. چرا که با تنظیم نمودن سرعت متناسب با بافت میوه می‌توان در مدت زمانی کمتر به آبمیوه مورد نظر دسترسی پیدا کرد. در آبمیوه گیری NS-945 امکان تنظیم سرعت در 5 سطح فراهم آمده است. همچنین عمکلرد پالس نیز تعبیه شده، که برای لحظه‌ای سرعت و قدرت موتور را به بالاترین حد می‌رساند و از حداکثر توان موتور بهره می‌برد.
 
 
دیدگاه ها
دیدگاه های این محصول
امین راستی نژاد ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
نسبت به برندهایی که دربازار هست و خیلیاشو نمیشناسیم این برند خیلی با کیفیته
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.