مدل آبمیوه‌گیری: NS-945
عرضه شده در رنگ‌های: سفید، مشکی
کارکرد: چهار کاره
کاربردها: آبمیوه‌گیر، مخلوط‌‌کن، آسیاب و آب مرکبات‌‌گیر
محدوده‌ی توان مصرفی: 400 تا 1500 وات
ولتاژ ورودی: 220-240V
فرکانس: 50/60HZ
قابلیت تنظیم سرعت:
تعداد سطح سرعت: 5 سطح
عملکرد پالس:
پارچ آبمیوه:
ظرفیت پارچ آبمیوه: 1 لیتر
جنس پارچ آبمیوه: پلاستیک شفاف
مخزن تفاله:
ظرفیت مخزن تفاله: 2 لیتر
جنس مخزن تفاله: پلاستیک
فیلتر:
جنس فیلتر: استیل ضد زنگ
مخلوط کن:
ظرفیت پارچ مخلوط کن: 1.5 لیتر
جنس پارچ مخلوط کن: شیشه نشکن
بدنه مدرج:
درپوش محافظ:
جنس درپوش: پلاستیک
دریچه شکر ریز:
آسیاب:
ظرفیت ظرف آسیاب: 100 گرم
جنس ظرف آسیاب: شیشه نشکن
نوع تیغه آسیاب: دو پر
جنس تیغه: استیل ضد زنگ
جنس تیغه: استیل ضد زنگ
قفل ایمنی:
سیستم ضد چکه:
قابلیت خرد کردن یخ:
قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی:
پایه ضد لغزش:
رنگ بدنه: نقره‌ای و مشکی
جنس بدنه: استیل ضد زنگ و پلاستیک نشکن AS
نمایشگر:
چراغ نشانگر:
دهانه بزرگ ورودی کامل میوه:
سایز دهانه ورودی: 80 میلی متر
اهرم قفل بدنه:
اهرم فشار:
فیلتر قابل شستشو:
ترموفیوز حرارتی:

آبمیوه گیر چهار کاره NS-945

ابمیوه گیری چهار کاره ناسا الکتریک
دارای حداکثر توان مصرفی 1500 وات
مخزن تفاله پلاستیکی با ظرفیت 2 لیتر
پارچ آبمیوه پلاستیکی با ظرفیت 1 لیتر
پارچ مخلوط کن شیشه‌ای با ظرفیت 1.5 لیتر
قابلیت تنظیم سرعت در 5 سطح و عملکرد پالس
پشتیبانی از ترموفیوز حرارتی و سیستم خاموشی خودکار
دارای چهار عملکرد آبمیوه گیری، مخلوط کن، آسیاب و آب مرکبات گیر
 
 

معرفی آبمیوه گیر ناسا الکتریک NS-945

آبمیوه گیری ناسا الکتریک NS-945 محصولی کاربردی و چند کاره است، که از کاربردها و قابلیت‌های زیادی پشتیبانی می‌کند. چند کاره بودن این دستگاه به عملکردهای آبمیوه گیر، آب مرکبات گیر، آسیاب و مخلوط کن اشاره دارد. تمام این قابلیت‌ها در یک دستگاه جمع شده‌اند و از آن محصولی همه کاره ساخته‌اند. این آبمیوه گیری با کیفیت دارای موتوری قدرتمند با حداکثر توان 1500 وات بوده، که امکان حداکثر بهره‌وری از این محصول را فراهم آورده است. قابلیت تنظیم سرعت در 5 سطح مختلف در کنار عملکرد پالس PULSE نشان از کارآیی بالای دستگاه دارد، که متناسب با نوع و ساختار مواد اولیه می‌توانید سطح سرعت را انتخاب نمایید.
آبمیوه گیر چهار کاره NS-945
 
یکی از ویژگی‌های متمایز کننده آبمیوه گیری ناسا الکتریک NS-945 وجود کنترل پنل دیجیتالی بر روی بدنه آن است. نمایشگر دیجیتالی سرعت انتخابی و دمای داخلی دستگاه و حتی مواد اولیه‌ای که با آن سرعت تناسب دارند را نمایش می‌دهد. همچنین چهار دکمه فیزیکی نیز در کنار نمایشگر وجود دارند، که برای روشن کردن و کاهش و افزایش سرعت و همچنین اعمال عملکرد پالس به کار می‌روند. در ساخت این محصول از دو جنس پر کاربرد پلاستیک AS و استیل ضد زنگ استفاده شده، که از کیفیت و مقاومت بالایی بهره می‌برد.
 
برای انتخاب و خرید آبمیوه گیری ناسا الکتریک کلیک کنید.

مشخصات ظاهری آبمیوه گیری ناسا الکتریک NS-945

آبمیوه گیری چهار کاره ناسا الکتریک NS-945 دارای بدنه‌ای از جنس استیل ضد زنگ و پلاستیک با کیفیت AS می‌باشد. ترکیب دو رنگ خاص نقره‌ای و مشکی برای این محصول باعث شده حس لوکس بودن را به دستگاه ببخشد. قفل ایمنی که برای این دستگاه در نظر گرفته شده، تا زمانی که تمامی قطعات در جای خود قرار نگیرند اجازه روشن شدن به آبمیوه گیری را نخواهد داد. دسته ایمنی نیز از جنس استیل ضد زنگ بوده و استحکام و امنیت دستگاه را افزایش داده است. درپوشی از جنس پلاستیک بر روی کاسه‌ی میانی و صافی قرار می‌گیرد. این درپوش دارای مجرای ورودی میوه است که میوه و سبزیجات و... از طریق این دهانه‌ی ورودی به سمت تیغه و صافی هدایت می‌شوند. مجرای ورودی میوه در این دستگاه از جنس استیل ضد زنگ بوده و دارای اندازه بزرگ 80 میلی متری است، که امکان آب گیری میوه‌های بزرگ را بصورت کامل و بدون نیاز به قطعه قطعه کردن فراهم آورده است.
 
مخزن تفاله‌ای که به بدنه اصلی چسبیده است، از جنس پلاستیک بوده و ظرفیت آن 2 لیتر می‌باشد. این ظرفیت بالا امکان آبگیری حجم زیادی از میوه را فراهم آورده است و نیاز به خالی کردن پی در پی مخزن تفاله نیست. پارچ آبمیوه این دستگاه از جنس پلاستیک شفاف بوده و ظرفیت آن 1 لیتر است. این پارچ با دسته‌ای که دارد به سادگی بلند و جابجا می‌شود. همچنین درپوشی که بر روی آن قرار گرفته از نشستن گرد و غبار بر روی آبمیوه داخل پارچ جلوگیری می‌کند و هم اینکه مانع از ریخته شدن آبمیوه می‌شود.
آبمیوه گیر چهار کاره NS-945

کنترل پنل دیجیتالی آبمیوه گیری NS-945

جذابیت ظاهری دستگاه به خاطر نمایشگر دیجیتالی LED بر روی بدنه است، که ظاهری حرفه‌ای و مدرن به محصول بخشیده است. بر روی نمایشگر دیجیتالی سرعت انتخابی و دمای داخلی دستگاه و مواد اولیه‌ی متناسب با سرعت انتخابی نیز به رنگ سفید و آبی نمایش داده می‌شوند. برای نمونه، زمانی که دستگاه را بر روی سرعت 5 قرار می‌دهید، بر روی نمایشگر نام موادی نظیر سبزیجات سخت، آناناس، مرکبات و میوه‌های نرم نمایش داده می‌شود و این به معنای این است که برای گرفتن آبمیوه‌ و آب سبزیجات و این نوع میوه‌ها از سرعت 5 استفاده نمایید. بر روی نمایشگر دمای داخلی دستگاه نیز نمایش داده می‌شود، که با افزایش مدت زمان استفاده و بالا رفتن دمای موتور، دمای نمایش داده شده نیز افزایش می‌یابد.
 
چهار کلید با عملکرد فشاری برای این دستگاه آبمیوه گیر در نظر گرفته شده، که شامل کلید روشن و خاموش، کلید عملکرد پالس، کلید افزایش سرعت و کلید کاهش سرعت می‌شود. زمانی که آبمیوه گیر روشن باشد، اطراف این دکمه‌ها نیز به رنگ آبی درمی‌آید و چراغ LED اطراف دکمه‌ها روشن می‌شود.
آبمیوه گیر چهار کاره NS-945

مخلوط کن

یکی از عملکردهای خاص آبمیوه‌گیری NS-945 عملکرد مخلوط کن می‌باشد. پارچ مخلوط کن از جنس شیشه بوده و ظرفیت آن 1.5 لیتر می‌باشد. تیغه‌هایی که برای این مخلوط کن در نظر گرفته شده‌اند از جنس استیل ضد زنگ می‌باشند و برای مخلوط کردن مواد مختلف کارایی فوق العاده‌ای دارند. پایه این مخلوط کن از جنس استیل است و برای وصل کردن مخلوط کن کافی است آن را بر روی بدنه اصلی نصب نمایید. 
درپوشی از جنس پلاستیک بر روی دهانه مخلوط کن طراحی شده که مانع از ریختن و پاشیدن مواد داخل پارچ به بیرون و همچنین مانع از نشستن گرد و غبار بر روی محتویات داخل پارچ می‌گردد. این درپوش دارای دریچه شکرریز بوده که به منظور اضافه نمودن مواد مختلف نظیر شکر و وانیل و ... به محتویات پارچ تعبیه شده است.
 

آسیاب

آسیاب نمودن مواد مختلفی مانند دانه‌ها، آجیل، گردو و بادام، ادویه‌ها، سبزیجات خشک و ... یکی دیگر از ویژگی‌های آبمیوه گیری ناسا الکتریک NS-945 است. ظرف آسیاب نیز از جنس شیشه نشکن بوده و پایه آن از جنس استیل ضد زنگ می‌باشد. با کمک این عملکرد می‌توانید دانه‌های مختلف را آسیاب کرده و پودر مواد مختلف نظیر قهوه و ادویه جات متنوع مانند زردچوبه و فلفل و انواع خشکبار و ... را تهیه کرد. تیغه‌ی به کار رفته در این آسیاب هم از جنس استیل ضد زنگ بوده وقابلیت شستشو نیز دارد. البته توصیه می‌شود به هنگام شستشو و نصب و جداسازی آسیاب بسیار با احتیاط عمل کنید، چرا که تیغه بسیار تیز می‌باشد.
 

آب مرکبات گیر

آب مرکبات گیر، برای گرفتن آبِ میوه‌های مانند پرتقال و گریپ فروت و لیمو به کار می‌رود، که تنها از یک مخروطی و یک صافی تشکیل شده است. جنس مخروطی پلاستیک با کیفیت می‌باشد و اندازه آن بزرگ است. یعنی برای گرفتن آب پرتقال و مرکبات بزرگ کاربرد دارد و نمی‌توان برای آبگیری مرکبات کوچک نظیر لیمو از آن استفاده کرد. برای استفاده از آب مرکبات گیر باید پارچ مخلوط کن را بر روی پایه و تیغه‌ی مخلوط کن قرار داد و آن را در جایگاه خود ثابت کرد، سپس سری آب مرکبات گیر (مخروطی و صافی) را بر روی پارچ گذاشت.
گفتنی است که آب مرکبات گیر عرضه شده در این دستگاه عملکرد دستی دارد و برای استفاده از آن نیازی نیست که مخلوط کن را بر روی بدنه‌ی اصلی بگذارید.
 

مشخصات فنی و قابلیت تنظیم سرعت

آبمیوه گیری ناسا الکتریک NS-945 دارای موتوری قدرتمند با حداکثر توان مصرفی 1500 وات است. این موتور با توجه به قدرتی که دارد، کارکردی ایده‌آل را برای این دستگاه به ارمغان آورده است. پشتیبانی از ترموفیوز حرارتی باعث شده تا از موتور بصورت حرفه‌ای پشتیبانی شود. در واقع این سیستم محافظتی در برابر حرارت و دمای دستگاه واکنش نشان داده و زمانی که دمای دستگاه از حد مشخص و معینی فراتر رفت، بصورت خودکار باعث خاموش شدن آبمیوه گیری و مانع روشن شدن مجدد  آن می‌شود. همچنین این ترموفیوز در برابر نوسانات برق و جریان اضافه حساس بوده و زمانی که با نوسان برق مواجه شود دستگاه را خاموش خواهد کرد.
 

قابلیت تنظیم سرعت و عملکرد پالس

یکی از ویژگی‌های کاربردی در آبمیوه گیری و سایر محصولات دیگر، امکان تنظیم سرعت می‌باشد. چرا که با تنظیم کردن سرعت متناسب با بافت میوه، می‌توان در مدت زمانی کمتر به آبمیوه مورد نظر دسترسی پیدا کرد. در آبمیوه گیری NS-945 امکان تنظیم سرعت در 5 سطح فراهم آمده است. همچنین عمکلرد پالس به این صورت عمل می‌کند که برای لحظه‌ای سرعت و قدرت موتور را به بالاترین حد می‌رساند و از حداکثر توان موتور استفاده می‌کند.
 
 

راهنمای استفاده

دفترچه راهنمای استفاده از آبمیوه گیر چهار کاره ناسا الکتریک مدل NS-945 دانلود
دیدگاه ها
دیدگاه های این محصول
حسن طحانیان ۳ بهمن ۱۴۰۲ (4)
سلام حدود ۱۰ روزه این آبمیوه گیری رو خریدم و سه چهار بار استفاده کردم یعنی آب هویج گرفتم صداش وحشتناکه اصلا نمیشه ازش استفاده کرد درزهاش بازه آب میوه میریزه همه جا رو آلوده میکنه واقعا حیف از پول سخت پشیمانم.
ادمین ۷ بهمن ۱۴۰۲
سلام و درود
جهت پیگیری این موضوع لطفا با شماره 02145114 و یا 08734269561 تماس حاصل فرمایید
سلام ظرف آسیاب گفتید شیشه نشکن تا افتاد رو فرش شکست...از کجا باید تهیه کنم ۲۹ دی ۱۴۰۲ (4)
ادمین ۱۶ بهمن ۱۴۰۲
سلام و درود
جهت تامین قطعات می توانید از طریق سایت www.nasaservice.com و یا تماس با شماره های 02145114 ، 09023331257 و 08734269561 اقدام فرمایید
معصومه محمودی ۱۳ تیر ۱۴۰۲ (4)
سلام وقت بخیر
اینکه موقع استفاده از ابمیوه گیر دستگاه خیلی میلرزه و حرکت میکنه عادیه؟حتما باید نگه داشته بشه
ادمین ۱۴ تیر ۱۴۰۲
سلام وقت شما هم بخیر
این مورد بستگی به سختی مواد، صاف بودن سطح و مدل دستگاه دارد. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر هم می تونید با شماره 02145114 تماس بگیرید.
ادمین ناسا الکتریک ۱۴ تیر ۱۴۰۲
سلام دوست عزیز نه دلیل وجود پایه های ضد لغزش نباید این حالت براش پیش بیاد البته در نظر داشته باشید روی سطح های صاف استفاده کنید چون روی سطح هایی مانند فرش یا موکت طبیعیه این لرزش باز برای راهنمایی بیشتر و داشتن سوال با شماره 02145114 در ارتباط باشید
زهرا فخر آبادی ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ (5)
عالیه واقعاً جنسش خیلی خوبه
زهراغفاری ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ (4)
منم تازه خریدم ۵کارست سبزی خوردکنم داره،امیدوارم خوب از آب دربیاید همش دلشوره دارم چون برا جهزیم خریدم،کسی هست که ازش راضی باشه؟
الهه شهیدی ۱۹ خرداد ۱۴۰۱
بله من 6 ماهی میشه این مدل آبمیوه گیر رو خریدم و تا حالا خیلی ازش راضی بودم.
احسان محمدی ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ (4)
سلام ببخشید این آبمیوه‌گیری چه رنگ‌هایی داره؟
پشتیبانی ناسا الکتریک ۶ فروردین ۱۴۰۱
سلام و درود این آبمیوه گیر در دو رنگ مشکی و سفید عرضه شده است.
مسعود ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ (4)
قیمت؟برای شهرستان هم میفرستین؟
پشتیبانی ناسا الکتریک ۲۱ اسفند ۱۴۰۰
سلام و درود لطفاً برای اطلاع از قیمت و موجودی محصولات به سایت فرتاک کالا مراجعه نمایید.
صادق محمدیان ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ (5)
با این دستگاه میشه آب پرتقال و لیمو رو هم گرفت؟
پشتیبانی ناسا الکتریک ۸ اسفند ۱۴۰۰
سلام و درود
بله با استفاده از سَری آب مرکبات گیری که به همراه این دستگاه عرضه شده می‌توان آب پرتقال را و انار و میوه‌های مشابه را گرفت.
نهال شوقی ۴ بهمن ۱۴۰۰ (4)
تازه خریدمش ولی هنوز استفاده نکردم. امیدوارم کیفیتش هم مثل ظاهرش خوب باشه. ممنون از خدمات پس از فروش عالیتون.
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.