آبمیوه گیری چهار کاره NS-928

آبمیوه‌گیری چهار کاره ناساالکتریک مدل NS-928 نمونه‌ای با طراحی شیک و قابلیت‌هایی منحصر به فرد می‌باشد که به آشپزخانه شما رنگی دگر می‌بخشد. با وجود این دستگاه تدارک آبمیوه‌ای تازه و خوشمزه کار سخت و زمانبری نخواهد بود، ظرف مدتی کوتاه می‌توانید میوه‌ها را آب بگیرید و مغزها آسیاب کنید، سبزیجات را خشک کنید و آبمیوه‌ها را با هم مخلوط نمایید.


قیمت آبمیوه گیری

وجود موتوری 1200 وات سبب شده آب میوه‌گیری ناساالکتریک مدل NS-928 به عنوان آب میوه‌گیری پرقدرت شناخته شود تنها چند ثانیه زمان لازم است تا آبمیوه‌ای خوشمزه و خنک در اختیارتان قرار بگیرد. نمونه‌ای با بدنه استیل است بنابراین پس از هر بار کثیف شدن می‌توانید به سادگی بدنه را همچون روز نخست تمیز کنید. آب میوه‌گیری چهار کاره نامیده می‌شود بنابراین گرفتن آب میوه تنها قابلیت این دستگاه نیست، با کمک آب میوه‌گیری ناساالکتریک مدل NS-928 می‌توانید مغزهای مختلف مانند گردو را به خوبی آسیاب کرده و برای تزئین شیرینی‌ها و پخت غذاهای مختلف از آن‌ها استفاده کنید. به علاوه مخلوط‌کن است و امکان ترکیب کردن آب میوه‌ها را به شما ‌می‌دهد، کاربردهای این دستگاه آب میوه‌گیر به همین جا ختم نمی‌شود، سبزی‌های خشک شده را هم به خوبی و با کیفیتی ممتاز خرد می‌کند.

 

خرید آب میوه گیری

 

نمایشگر دیجیتال همان چیزی است که این آب میوه‌گیر خارجی را از دیگر نمونه‌های موجود متمایز کرده است، شما می‌توانید اطلاعاتی همچون سرعت را از قاب این نمایشگر شاهد باشید. بدنه آبمیوه‌گیری ناساالکتریک مدل NS-928 استیل است، بدنه این دستگاه آب میوه‌گیری به کمک قفلی دو زبانه به درپوش آن متصل می‌شود همین عامل سبب شده این دستگاه جزو ایمن ترین‌ها باشد. همچون دیگر محصولات آب میوه‌گیری ناساالکتریک مجهز به محافظ جریان برق است بنابراین با داغ شدن موتور به صورت خودکار خاموش می شود تا از آسیب های جدی به دستگاه آب میوه‌گیری جلوگیری کند. تیغه‌هایی از جنس استیل و موتور 5 دور از دیگر مشخه‌های بارز این آبمیوه‌گیری خانگی است. ظروف آسیاب کن دستگاه مذکور از جنس کریستال هستند و تنگ مخلوط‌‌ کنی نیز با اندازه مناسب در کنار دیگر قطعات آب میوه‌گیری به چشم ‌می‌خورد. فیلتر آب میوه‌گیری ناسا مدل NS-928 آبِ میوه‌ها را جدا می‌کند و در نهایت تفاله‌های خشک را به مخزن تفاله هدایت می‌نماید. آنچه شستن راحت و مدام فیلتر این دستگاه را میسر ساخته جنس استیلش است، با هر بار مشاهده فیلتر کثیف می‌توانید خیلی ساده آن  را جدا کرده و به کمک ماشین‌های ظرف‌شویی پاکسازی نمایید.


بهترین آب میوه گیری

 آب میوه در نهایت وارد پارچ مدرج یک لیتری می‌شود، این پارچ‌ها به دلیل برخورداری از سرپوش‌های مناسب مانع از ریختن آبمیوه می‌شوند، علاوه ب این لبه‌های این آبمیوه‌گیر به گونه‌ای هستند که آب چکه نمی کند بنابراین تمیز و بهداشتی آب میوه‌ها را جدا می‌کند. یک مخزن تفاله‌گیر دو لیتری به شما این امکان را می‌دهد تا حجم بالایی از میوه‌ها را پشت سر هم آب بگیرید بدون این که نیازی به تخلیه‌ تفاله‌ها وجود داشته باشد. علاوه بر قفل‌های دوزبانه، وجود پایه‌های ضدلغزش ایمن بودن آب میوه‌گیر ناساالکتریک مدل NS-928 را کامل کرده اند بنابراین حتی اگر این آب میوه‌گیری پرقدرت را بر روی سطوح لیز هم قرار دهید باز محکم بر جای خود می‌ماند و بدون لرزش آب میوه‌ها را جدا می‌کند. وجود دهانه بزرگ تهیه آبمیوه را آسان کرده است، نیازی نیست تمام میوه‌ها را نصف کرده و یا به قسمت‌های مختلف تقسیم نمایید، درسته آن را درون دستگاه آب میوه گیری قرار دهید. نمونه‌ای کم صداست و فرآیند آب‌گیری را با حداقل صدا انجام می‌دهد. امکان تغییر سرعت وجود دارد بنابراین میتوانید میوه‌های نرم را با سرعت کمتر و میوه‌های سفت تر را با سرعتی بیشتر آب بگیرید


برای شروع کار کافی است همه قطعات آب میوه‌گیری را بر سر جای خود قرار داده و دکمه روشن/خاموش را بفشارید.
آبمیوه‌گیری چهار کاره ناساالکتریک مدل NS-928 در کنار طراحی زیبا از قطعاتی مرغوب و ممتاز بهره مند است، چنین لوازم جانبی نحوه کار آب میوه‌گیری را به بهترین شیوه میسر ساخته است.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده ازآبمیوه گیری چهار کاره ناسا الکتریک مدلNS-928 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.