آبمیوه گیری چهار کاره NS-917

 
آبمیوه‌گیری ناساالکتریک مدل NS-917 گزینه‌ای ایده‌آل برای گرفتن آب سبزیجات و میوه‌های مختلف است، قدرت این دستگاه که به 800 وات می‌رسد موجب شده این نمونه، سال‌ها در زمره بهترین آبمیوه‌گیری‌ها جا خوش کرده باشد.
 
 بهترین آبمیوه گیری
 
 این دستگاه به عنوان آب میوه‌گیری بدنه استیل نه تنها زیبا و منحصر به فرد است بلکه در صورت کثیف شدن به سادگی قابل پاکسازی خواهد بود. گرفتن آب میوه‌ها تنها کاربرد این آب میوه‌گیری نیست بلکه با کمک گرفتن از این دستگاه مرغوب، سبزیجات خشک شده را ‌می‌توان آسیاب کرد و دیگر مواد غذایی را مخلوط نمود به همین خاطر است که آن را با نام آبمیوه‌گیری چندکاره می‌شناسند اگر بخوایم جزئی تر بگوییم این آب میوه گیری نمونه‌ای چهار کاره است چرا که هم آبگیری را انجام می‌دهد و با وجود خردکن، آسیاب‌کن و مخلوط‌کن امکان انجام سه کار دیگر را هم برایتان مقدور می‌سازد. اگر قصد دارید مغزهای مختلف از مغز پسته و بادام گرفته تا گردو را آسیاب کنید آبمیوه‌گیری پر قدرت ناساالکتریک گزینه خوبی خواهد بود حتی هنگامی که آبِ میوه‌های مختلف را می‌گیرد می‌توانید به کمک ‌کن آن‌ها را با هم مخلوط کرده و ترکیبی یکپارچه را رقم بزنید. این آبمیوه‌گیر خارجی از یک آسیاب‌کن بهره مند است بنابراین می‌توانید سبزیجات را به صورت یکدست آسیاب کرده و برای مصارف مختلف به کار بگیرید.
 
بر روی بدنه این آبمیوه‌گیری از یک ولوم تنظیم قدرت موتور با ال ای دی کارآمد و زیبا استفاده شده است همچنین امکان تغییر سرعت دستگاه آبمیوه‌گیری در دو حالت متفاوت بعلاوه عملکرد پالس برای شما وجود دارد کافی است به کمک دکمه‌ای که بر روی دستگاه تعبیه شده این کار را انجام دهید تا فرآیند آبگیری با سرعتی که مدنظرتان است صورت گیرد. دهانه‌ای با قطر بزرگ دارد بنابراین نیاز نیست ‌میوه‌ها را به کوچک‌ترین قطعات برش دهید می‌توانید آن‌ها را درسته درون آبمیوه‌گیر بیندازید، پارچ مدرج شیشه‌ای با ظرفیت 1200 میل شما را از خالی کردن مداوم پارچ بی نیاز می‌سازد. مخزن تفاله‌ای بزرگ، ظرف آسیاب از جنس شیشه، تیغه‌هایی که استیل هستند از دیگر قطعات آبمیوه‌گیر ناساالکتریک مدل 917 به شمار می‌روند. وجود قفل دو زبانه ضدزنگ و استیل این آبمیوه‌گیری قدرتمند را به نمونه‌ای ایمن بدل ساخته بنابراین می‌توانید با اطمینان از آن استفاده کنید. از آنجا که وسایل برقی اغلب آستانه خاصی دارند و نمی‌توان ساعت‌ها بدون وقفه آن‌ها را به کار گرفت، آبمیوه‌گیری ناساالکتریک با داغ شدن موتور برای این که از سوخت موتور جلوگیری کند اتوماتیک خاموش می‌شود، با گذشت مدتی کوتاه به قدری که موتور سرد شود می‌توانید مجدد از آن استفاده نمایید. به عنوان نمونه‌ای کم صدا آبِ میوه‌ها را با قدرتی خوب و کمترین نویز جدا می‌سازد و مغز بادام را آسیاب می‌کند. برای این که راحت‌تر بتوانید میوه‌ها را به سمت درون آبمیوه‌گیری، آنجا که تیغه‌ها قرار گرفته‌اند هدایت کنید یک اهرم فشار دهنده در کنار دیگر قطعات آبمیوه‌گیری تعبیه شده است.
 
فیلتر آبمیوه‌گیری چهار کاره ناساالکتریک باز هم از جنس استیل است، به همین خاطر سال‌ها می‌توان از آن استفاده کرد بدون این که قطعه زنگ بزند و یا کیفیت خود را ببازد، کاملاً تیز است و مقاوم در برابر شرایط مختلف. از آن جا که فیلتر ممکن است پس از مدتی کار کردن کثیف شود، امکان جدا نمودن آن از دستگاه به سهولت میسر خواهد بود، آن را بشویید و مجدد بر سر جایش قرار دهید. وجود پایه‌های ضد لغزش ضمن این که امکان سر خوردن دستگاه آبمیوه‌گیری را زمانی که بر سطوح لیز قرار گرفته‌اند به صفر می‌رساند، لرزش دستگاه و هر آنچه می‌تواند نحوه کار آبمیوه‌گیری را مختل سازد از میان بر می‌دارد. 
 
زمانی که صحبت از طراحی خوب آبمیوه‌گیری ناساالکتریک می‌شود تنها منظور بدنه لوکس و ظاهری شیک نیست بلکه موارد دیگری در نظر گرفته شده‌اند تا این دستگاه از همه لحاظ کامل و مناسب باشد به عنوان نمونه دهانه به نحوی طراحی شده که با هر بار آبمیوه گرفتن این آب بیرون نمی‌ریزد و محیط اطراف را کثیف نمی‌کند. همه این موارد دست به دست هم داده‌اند تا آبمیوه‌گیری ناساالکتریک مدل 917 یکی از بهترین آبمیوه‌گیری بازار و نمونه‌ای بی بدیل برای استفاده باشد.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از آبمیوه گیری ناسا الکتریک مدل NS-917 برای دانلود فایل راهنما بر روی دانلود کلیک کنید دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.