مدل چای ساز: NS-514
عرضه شده در رنگ‌های: استند دار
نوع چای ساز: استند دار
محدوده‌ی توان مصرفی: 1750 وات
ولتاژ ورودی: 220V-240V
فرکانس: 50hz
المنت:
جنس المنت:
ترموستات:
نوع ترموستات: پدالی و دیجیتالی
جنس کتری: استیل ضدزنگ
ظرفیت کتری: 1.7 لیتر
نشانگر میزان آب:
دسته:
جنس دسته: پلاستیک
جنس درپوش: پلاستیک
فیلتر دهانه خروجی آب:
جنس فیلتر: استیل ضد زنگ
قابلیت چرخش 360 درجه:
ظرفیت قوری: 1.2 لیتر
جنس قوری: شیشه‌ پیرکس
بدنه مدرج:
صافی:
جنس صافی: استیل ضد زنگ
دستگیره:
جنس دستگیره: پلاستیک
درپوش:
جنس درپوش: پلاستیک
قابلیت گرم نگهداشتن:
کنترل پنل لمسی:
قابلیت تنظیم دمای قوری:
جداسازی آسان قطعات:
جنس بدنه:
استند:
جنس استند: پلاستیک و شیشه
پایه ضد لغزش:

چای ساز NS-514

  • حداکثر توان مصرفی 1750 وات
  • صفحه گرم نگه‌دارنده­  قوری چای
  • صافی قوری ازجنس استیل ضد زنگ
  • قوری شیشه‌ای پیرکس باظرفیت 1.2 لیتر
  • کتری ازجنس استیل ضدزنگ با ظرفیت1.7 لیتر
  • دارای دو نوع ترموستات مجزا پدالی و دیجیتالی

 

معرفی چای ساز ناسا الکتریک NS-514

چای ساز ناسا الکتریک NS-514 یکی از چای سازهای استند داری است که برای تهیه سریع چای استفاده می‌شود و جایگزین خوبی برای سماور می‌باشد. چای ‌ساز برقی ناسا الکتریک NS-514 همانند دیگر محصولات مشابه خودش، دارای پایه‌ای برای تنظیم درجه حرارت و کتری استیل و قوری شیشه‌ای می‌باشد. این دستگاه با طراحی خاص و جذابیتی که در ظاهرش دارد، به عنوان یک محصول دکوراتیو هم می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد، پس با خیال راحت این دستگاه چای ساز را بر روی کابینت آشپزخانه قرار دهید.

توان مصرفی بالای 1750 وات از ویژگی‌های خاص فنی است، که باعث می‌شود در کوتاه‌ترین زمان آب داخل کتری به جوش آید. مدت زمان کوتاهی که این چای ساز برای جوشاندن آب لازم دارد، یکی از دلایل مهم استفاده از آن است. مجهز بودن به دو ترموستات مجزا از دیگر ویژگی‌های چای ساز ناسا الکتریک 514 است، که برای کتری و قوری در نظر گرفته شده است. کتری این دستگاه از جنس استیل ضد زنگ بوده و دارای ظرفیت 1.7 لیتر می‌باشد، همچنین قوری نیز از جنس شیشه پیرکس بوده و ظرفیت آن برابر 1.2 لیتر می‌باشد.

چای ساز ناسا الکتریک NS-514

توان 1750 وات از یک سو و کتری و قوری با ظرفیت بالا از سویی دیگر، استفاده از این چای ساز را برای گروه‌ها و جمعیت‌های بزرگ نیز مناسب کرده است. قابلیت گرم نگه‌داشتن قوری آن هم به مدت 60 دقیقه و قابلیت جداسازی آسان قطعات و فیوز محافظتی و ... از دیگر ویژگی‌های این چای ساز حرفه‌ای هستند.

 

مشخصات ظاهری چای ساز  NS-514

چای ساز 514 قرار است بر روی کابینت آشپزخانه قرار گیرد و از این پس جزئی از تزئینات آشپزخانه شما خواهد بود. این چای ساز طراحی چشم نوازی دارد و از همان نگاه اول می‌تواند به دل کاربر بنشیند. مجهز بودن به استند در زیر کتری و قوری از ویژگی‌های بارز و جدا نشدنی این محصول است. در واقع یک استند مشکی رنگ براقی برای این دستگاه در نظر گرفته شده است، که کتری و قوری نیز بر روی آن قرار داده خواهند شد. جنس این استند از پلاستیک و شیشه است، به این صورت که قسمت زیرین آن از پلاستیک و قسمت بالایی آن از شیشه می‌باشد. دکمه‌های لمسی و تنظیم گر نیز بر روی این استند قرار گرفته اند و دسترسی راحتی دارند. اگر بخواهیم از رنگ این چای ساز صحبت کنیم، مجبور می‌شویم به رنگ‌های متعددی پناه ببریم.

چرا که رنگ‌های متعددی برای در این دستگاه استفاده شده است، استند مشکی رنگ و کتری استیل و نقره‌ای رنگ و قوری از جنس شیشه و در نهایت دسته و درپوش کتری و قوری با رنگ قرمز و مشکی تزئین شده است. مشکی و نقره‌ای جز رنگ‌های محبوبی هستند که با انواع فضا و رنگ‌های دیگری هماهنگ می‌شوند و رنگ قرمز نیز به جذابیت ظاهری بیشتر این دستگاه منجر شده است. ناگفته پیداست که این چای ساز هم دارای پایه‌های ضد لغزش می‌باشد که قرار است به هیچ عنوان از جای خود تکان نخورند.

 

کتری چای ساز NS-514 ناسا الکتریک 

این چای ساز دارای یک کتری مجزا از جنس استیل ضد زنگ می‌باشد و همین عامل برگ برنده این چای ساز نسبت به سایر چای سازها با کتری شیشه‌ای می‌باشد. در واقع جنس کتری نقش مهمی در کیفیت و مزه آب و در نهایت طعم و رنگ چایی دارد. همچنین ظرفیت این کتری 1.7 لیتر بوده که مشخصاً ظرفیت زیادی است و برای جمع‌‌ها و گروه‌های بزرگ هم مناسب خواهد بود. یکی دیگر از مشخصات این کتری، مجهز بودن به نشانگر آب است. در واقع یک نشانگر از جنس پلاستیک بر روی کناره بدنه تعبیه شده است، که شفاف بوده و میزان آب داخل کتری را نمایش می‌دهد. برای خاموش و روشن کردن کتری نیز یک کلید با عملکرد پدالی در نظر گرفته شده است.

برای روشن کردن کتری، کافی است که کلید را به سمت پایین فشار دهید و در این حالت کلید به رنگ آبی درمی‌آید و روشن بودنش را اعلام خواهد کرد. دسته‌ای که به منظور حمل و نگهداری کتری طراحی شده، از جنس پلاستیک بوده و دارای رنگ مشکی و قرمز می‌باشد، که با رنگ درپوش هماهنگ است. این دسته طراحی آرگونومیکی داشته و به هنگام بلند کردنش اصلا به مچ دست فشار وارد نخواهد کرد. همچنین برای باز کردن درپوش کافی است آن را به سمت راست بچرخانید و سپس بلند کنید.

قوری چای ساز NS-514

چای ساز ناسا الکتریک NS-514 دارای قوری شیشه‌ای می‌باشد که رنگ واقعی چایِ داخل محفظه را نشان می‌دهد. شیشه به کار رفته در قوری از جنس پیرکس نشکن بوده که در مقابل حرارت و دمای بالا و خط و خراش برداشتن مقاومت بسیار زیادی دارد و بر اثر بارها و بار استفاده همچنان با کیفیت می‌ماند. بدنه این قوری مدرج بوده و دارای ظرفیت 1.2 لیتر می‌باشد. ظرفیت مناسب قوری از آن گزینه‌ای مناسب برای تهیه چای ساخته است.

قوری از جنس شیشه بوده و یک کمر فلزی اطراف آن را فراگرفته است، همچنین دسته نگهدارنده نیز از جنس پلاستیک بوده و به راحتی می‌توان از راه دسته، قوری را بلند کرد. طراحی خاص دسته متناسب با ساختار دست بوده و به همین دلیل بالا بردن قوری و استفاده از آن بسیار راحت خواهد بود. دسته پلاستیکی قوری با دو رنگ مشکی و قرمز رنگ آمیزی شده که نشان از خوش سلیقگی طراحان ناسا الکتریک دارد.

چای ساز ناسا الکتریک NS-514

همچنین درپوشی که بر روی دهانه قوری قرار گرفته است هم از جنس پلاستیک بوده و از همان رنگ مشکی و قرمز برای رنگش استفاده شده است. در واقع یک دستگیره کوچک دایره‌ای شکل بر بالای درپوش قرار گرفته که بالا بردن و گذاشتن درپوش را راحت‌تر کرده است. در داخل قوری یک صافی از جنس استیل ضد زنگ وجود دارد، این صافی محل ریختن چای خشک بوده و از ترکیب شدن تفاله و چای جلوگیری می‌کند. ضد زنگ بودن صافی از کیفیت بالایش حکایت دارد، که بر اثر شستشو با آب و استفاده طولانی مدت نیز همچنان با کیفیت خواهد ماند.

 

تنظیمات چای ساز NS-514  

چیزی که با عنوان تنظیمات در این دستگاه از آن اسم برده می‌شود، در واقع یک کنترل پنل لمسی ساده است. این کنترل پنل شامل سه دکمه می‌شود که برای تنظیم نمودن صفحه زیر قوری ستفاده می‌شود. کلیدی برای روشن/خاموش کردن، کلیدی برای افزایش دما و کلیدی برای کاهش دادن دما. این کلیدها عملکرد لمسی دارند و تنها با یک فشار ساده و کوتاه انگشت عمل خواهند کرد. بر بالای این کنترل پنل، یک نمایشگر دیجیتالی از نوع ال ای دی تعبیه شده است. این نمایشگر برای نمایش دادن دمای زیر قوری طراحی شده است و به جز این کار هیچ وظیفه دیگری ندارد. شما می‌توانید زیر قوری را بر روی دمای مشخصی تنظیم کنید، در این صورت دیگر خبری از سرد شدن چای نخواهد بود و همواره چای گرم لب سوز خواهد بود.

مشخصات فنی و توان مصرفی

توان مصرفی یکی از ویژگی‌های مهم و قابل توجه در چای ساز است، در واقع توان مصرفی بالاتر نشان دهنده قدرت و سرعت بالاتر دستگاه است، که در مدت زمانی کوتاه آب داخل کتری را به جوش می‌آورد. در واقع توان مصرفی چای ساز ناسا الکتریک NS-514 برابر 1750 وات است و این یعنی جوش آمدن آب تنها چند دقیقه (5 دقیقه) طول خواهد کشید. سیستم هوشمند محافظت از کتری از دیگر ویژگی‌ها و مشخصات فنی چای ساز ناسا الکتریک NS-514 می‌باشد. این سیستم بصورت اتوماتیک و هوشمندانه خالی شدن تری را تشخیص داده و اجازه روشن شدن به چای ساز نمی‌دهد. بنابراین نگران خالی ماندن و تمام شدن آب کتری نباشید؛ چرا که این سیستم هوشمند از بروز خطرات احتمالی جلوگیری خواهد کرد. فیوز محافظتی در برابر اضافه جریان از دیگر ویژگی‌های این محصول است، که از روشن شدن دستگاه هنگام برخورد با اضافه جریان جلوگیری خواهد کرد.

ترموستات STRIX

ترموستاتی که در این چای ساز تعبیه شده است، دوگانه بوده و بصورت مجزا برای کتری و قوری به کار رفته است. در واقع یک ترموستات از نوع پدالی برای کتری و یک ترموستات از نوع دیجیتالی برای قوری استفاده می‌شود. ترموستات پدالی بصورت اتوماتیک عمل کرده و برای دمای جوش آب تنظیم شده است. در واقع این ترموستات بعد از اینکه آب داخل کتری به نقطه جوش رسید، بصورت خودکار خاموش خواهد شد. ترموستات دیجیتالی نیاز به تنظیم دما بصورت دستی دارد و در واقع باید ابتدا دما را تنظیم کرد و سپس ترموستات شروع به کار خواهد کرد و تا رسیدن به دمای تنظیم شده روشن خواهد بود. این ترموستات برای صفحه قوری تعبیه شده است. گفتنی است که ترموستات ویژه Strix در این محصول حضور دارد، که ساخت کشور انگلستان می‌باشد.

 

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از چای ساز ناسا الکتریک مدل NS-514 دانلود
دیدگاه ها
دیدگاه های این محصول
معصومه حسین زاده ۵ آبان ۱۴۰۲ (4)
من همین چای ساز رو از همین سایت خریدم بسته به دستم رسید قوری اش شکسته بود باید چیکار کنم
ادمین ۶ آبان ۱۴۰۲
سلام و درود
لطفا به سایت www.nasaservice.com مراجعه فرمایید و یا با شماره خدمات پس از فروش 09184904729 تماس بگیرید
پیمان رحیمی ۲۵ شهریور ۱۴۰۲ (4)
سلام بنده یکی دارم که قوری شیشه‌ای ش شکسته متاسفانه تو شهرستان نتونستم پیدا کنم.چطور میشه قوری شیشه‌ای رو سفارش بدم از شرکت؟
ادمین ۲۶ شهریور ۱۴۰۲
سلام دوست عزیز
لطفا با خدمات پس از فروش ما به شماره 09184504729 تماس بگیرید و قطعه مورد نیازتون رو تهیه کنید همچنین از طریق www.nasaservice.com نیز این امکان وجود دارد
زهرا اشرف ۹ تیر ۱۴۰۱ (4)
نسبت به قیمتش خیلی عالی و با کیفیته
بهروز سالاری ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ (5)
دستگاه بسیار با کیفیتیه
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.