مدل چای ساز: NS-505
نوع چای ساز: چای ساز استند دار
محدوده‌ی توان مصرفی: 2200 وات
ولتاژ ورودی: 220-240V
فرکانس: 50/60HZ
ترموستات:
نوع ترموستات: پدالی و دیجیتالی
جنس کتری: استیل
ظرفیت کتری: 2 لیتر
نشانگر میزان آب:
دسته:
جنس دسته: پلاستیک نسوز
درپوش:
جنس درپوش: استیل
قابلیت چرخش 360 درجه:
ظرفیت قوری: 1.5 لیتر
جنس قوری: شیشه نشکن
بدنه مدرج:
صافی:
جنس صافی: استیل
دستگیره:
جنس دستگیره: پلاستیک نسوز
درپوش:
جنس درپوش: استیل
قابلیت گرم نگهداشتن:
قابلیت تنظیم دمای قوری:
جداسازی آسان قطعات:
استند:
جنس استند: شیشه و پلاستیک

چای ساز NS-505

چای ساز ناسا الکتریک NS-505 

چای ساز استند دار NS-505 یکی از محصولات با کیفیتی است که از بی نقص و کارآیی مطلوب برخوردار است. چای ساز برقی ناسا الکتریک یک گزینه ایده‌آل برای تهیه چای می‌باشد و مزیت استفاده از آن به سرعت بالایی که در به جوش آوردن آب  دارد مربوط می‌شود. این مجموعه کامل و بی نظیر از مخزن آب و قوری و سینی گرم نگهدارنده و اتصال مرکزی برای کتری ساخته شده است. موتور قدرتمندی که برای این محصول در نظر گرفته شده است دارای توان 2200 وات است و قابلیت به جوش آوردن سریع آب مخزن را دارد. بدنه کتری از جنس استیل ضد زنگ بوده و به این دلیل چایی که با این کتری آماده می‌شود، بسیار خوش رنگ و خوش طعم خواهد بود. ظرفیت مخزن آب در حالت حداکثر 2 لیتر بوده و این حجم از آب در مدت زمانی کوتاه به جوش خواهد آمد.

چای ساز ناسا الکتریک NS-505

مشخصات قوری چای ساز NS-505

قوری این چای ساز از جنس شیشه نشکن و مقاوم در برابر حرارت و گرما بوده و در برابر دمای بالا نیز کیفیت خود را حفظ کرده و خبری از شکستن و ترک برداشتن نیست. ظرفیت این قوری 1.5 لیتر می‌باشد و می‌تواند برای جمعیت‌های بالای 7 نفر نیز چایی مهیا کند. دسته این قوری از پلاستیک نسوز و مقاوم در برابر حرارت بوده و بر اثر گرم شدن قوری، دسته آن گرم نخواهد شد. درپوشی از جنس استیل نیز بر روی قوری گذاشته شده است، که با کمک دکمه بالابرنده، درپوش باز و بسته خواهد شد. گفتنی است که بدنه قوری شیشه‌ای مدرج بوده که یکی دیگر از مزیت‌های این چای ساز است.

چای ساز ناسا الکتریک NS-505

مشخصات کتری چای ساز NS-505

ظرفیت کتری در این چای ساز 2 لیتر بوده، که البته ظرفیت حداکثر آن 1.7 لیتر می‌باشد و بهتر است تنها از این حجم مخزن استفاده کنید؛ چرا که پر شدن مخزن بیشتر از حالت MAX باعث سرریز شدن آب جوشیده داخل کتری خواهد شد. نشانگر میزان آب داخل مخزن از جنس پلاستیک بوده ه بر روی کناره کتری جاسازی شده است. این نشانگر از جنس پلاستیک شفاف بوده و دارای درجه بندی می‌باشد و میزان اب داخل کتری را به شما نشان می‌دهد. دسته‌ای از جنس پلاستیک به رنگ مشکی برای این کتری در نظر گرفته شده است، که طراحی خاص آرگونومیکی دارد، این دسته به بلند کردن راحت کتری کمک می‌کند. بر روی دسته کتری یک کلید اهرمی قرار گرفته است، این کلید برای باز کردن درپوش کتری مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای روشن کردن کتری، کافی است کلید پدالی را به سمت پایین فشار دهید.

قابلیت تنظیم دما برای کتری و قوری

یکی از ویژگی‌های متمایز کننده‌ای که در چای ساز ناسا الکتریک NS-505 دیده می‌شود، قابلیت تنظیم و کنترل دمای مختلف و متنوع است. در واقع برای چای ساز NS-505 چندین دمای مختلف به منظور دم آوردن و تهیه چای و قهوه و شیر کودک تعبیه شده است. دکمه مربوط به دمای شیر کودک، چای سبز، چای سفید، چای اولانگ، قهوه و چای سیاه از 6 دمای مختلفی هتسند که در این چای ساز دیده می‌شوند. دمای مخصوص شیر کودک 50 درجه سانتیگراد، دمای چای سبز 80 درجه سانتیگراد، دمای چای سفید 85 درجه سانتیگراد، دمای چای اولانگ 90 درجه سانتیگراد و دمای قهوه 95 درجه سانتیگراد و دمای چای سیاه 100 درجه سانتیگراد است.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از چای ساز ناسا الکتریک مدل NS-505 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.