گوشت کوب تک کاره NS-913

گوشت کوب تک کاره ناسا الکتریک مدل NS-913 محصولی کاربردی با وزنی سبک می باشد که مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از قطعات اصلی به تولید رسیده است. 
این محصول کارآمد، فضای کمی را در آشپزخانه اشغال می کند و به منظور مخلوط کردن انواع مواد غذایی آبکی نظیر سوپ، تهیه پوره و نوشیدنی های خنک و خوش طعم می توانید از آن استفاده کنید. 
 
این دستگاه تک کاره دارای موتوری قدرتمند با صدای بسیار کم می باشد که موجب حفظ آرامش افراد خانواده به هنگام روشن کردن دستگاه و استفاده از آن می گردد. 
گوشت کوب تک کاره ناسا الکتریک مدل NS-913 با توان 800 وات به تولید می رسد و سهولت مخلوط کردن مواد غذایی را در زمانی کوتاه برای خانم های خانه دار فراهم می سازد. 
 
 مشخصات گوشت کوب تک کاره ناسا الکتریک مدل NS-913
طراحی بدنه گوشت کوب تک کاره ناسا الکتریک مدل NS-913  استیل مقاوم در برابر زنگ زدگی و خط و خراش می باشد.
 
جنس میله و تیغه به کار گرفته شده برای ساخت گوشت کوب تک کاره ناسا الکتریک مدل NS-913 از استیل باکیفیت و مرغوب ساخته شده است که ضد زنگ می باشد و با مخلوط کردن مواد غذایی کوچکترین تغییری در طعم و مزه آن ایجاد نخواهد کرد.
  صفحه تمام  لمسی برای تنظیم قدرت موتور  ( تمام تاچ  ) می باشد که کار کردن با این محصول را بسیار راحت کرده است.
تیغه این دستگاه بسیار تیز می باشد و امکان مخلوط کردن مواد غذایی مختلف را با سرعت عمل بالا در مدت زمانی کوتاه به منظور صرفه جویی در مصرف برق برای مصرف کنندگان امکان پذیر می سازد. 
پس از استفاده از میله این دستگاه تک کاره می توانید به راحتی آن را از بدنه جدا کرده و برای شستشوی راحت تر آن را در ماشین ظرفشویی قرار دهید. 
استفاده از این دستگاه برای حجم بالایی از مواد غذایی سبب سهولت استفاده از آن به هنگام آشپزی می شود.
 
بهترین گوشت کوب برقی
بهترین نوع گوشت کوب برقی انواعی هستند که با عملکرد مناسب مخلوط کردن و له کردن مواد غذایی را به بهترین نحو امکان پذیر می سازند. در مدل گوشت کوب تک کاره ناسا الکتریک مدل NS-913 با استفاده از جنس استیل مقاوم این وسیله خوش دست شده و با استفاده آسان و مرتب کاربری مناسبی دارد.
در بهترین انواع گوشت کوب برقی جنس قطعات تشکیل دهنده بسیار مهم است و نوع تیز و ضد زنگ قطعات بسیار مهم می باشد. در نهایت با کیفیت بالای ساخت می توان کاربری مناسبی را برای این وسیله در آشپزخانه ها قائل شد.
توان مناسب برای موتور دستگاه از مشخصه های متمایز گوشت کوب برقی محسوب می شود پس در مدل های مختلف برند ناسا در مورد گوشت کوب برقی می توان داشتن موتوری قوی را مشاهده کرد.
علاوه بر زیبایی های ظاهری موتور قدرتمند در کارایی بهتر گوشت کوب برقی نقش بسزایی دارد که در مدل 913 ناسا این ویژگی ها به وضوح قابل مشاهده می باشد.
 
مشخصات گوشت کوب برقی خوب
گوشت کوب تک کاره ناسا الکتریک مدل NS-913 با ویژگی های خاص و متمایزی ارائه می شود.
گوشت کوب خوب علاوه بر ظاهر زیبا باید خوش دست باشد تا قابل استفاده برای آشپزی آسان بوده و کارایی بیشتری داشته باشد.
وزن مناسب همین طور اندازه استاندارد برای این وسیله کاربرد آن را بیشتر کرده و جابجایی آن را راحت تر می کند و در نحوه استفاده مناسب از دستگاه نقش دارد. گوشت کوب های برقی ناسا با داشتن وزن مناسب قابلیت کارکردی وسیع و مناسبی برای هم زدن و له کردن مواد غذایی مورد نظر دارند.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از گوشت کوب تک کاره ناسا الکتریک مدل NS-913 برای دانلود فایل راهنما بر روی دانلود کلیک کنید دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.