مدل گوشت کوب: NS-912
نوع گوشت کوب: گوشتکوب برقی
کارکردها: چند کاره
کاربردها: گوشت کوب، خردکن، همزن
محدوده‌ی توان مصرفی: 800 وات
قابلیت تنظیم سرعت:
عملکرد توربو:
خردکن:
جنس ظرف خردکن: پلاستیک شفاف
درپوش محافظ:
جنس تیغه: استیل ضد زنگ
قابلیت جدا شدن تیغه:
همزن:
تعداد میله‌های همزن: 1 عدد
جنس بدنه: استیل و پلاستیک
جنس تیغه گوشت کوب: استیل ضد زنگ
پایه ضد لغزش:

گوشت کوب سه کاره NS-912

گوشت کوب چند کاره ناسا الکتریک NS-912

گوشت کوب چند کاره NS-912 یکی از محصولات با کیفیتی است، که در دسته گوشت کوب‌های چند کاره قرار گرفته است. این گوشت کوب برقی از عملکردهای متنوعی نظیر گوشتکوب، خردکن و همزن پشتیبانی می‌کند و می‌تواند به عنوان یک مجموعه کاربردی مورد استفاده قرار گیرد. این گوشت کوب برقی دارای حداکثر توان مصرفی 800 وات بوده و از این رو سرعت و قدرت لازم برای انجام عملیات متنوع را دارد. این دستگاه چند کاره برای پوره کردن، له کردن و خرد کردن و هم زدن مواد مختلف استفاده می‌شود. جنس استیل بدنه در کنار میله استیل کارایی گوشت کوب را افزایش خواهند داد و باعث می‌شود مدت زمان بیشتری از این دستگاه استفاده کرد.

گوشتکوب چند کاره NS-912 باتوان 800 وات می تواند تمامی مواد سفت ونرم را در عرض چند دقیقه به طور کامل خرد یا مخلوط کند. بدنه گوشتکوب دارای صفحه تمام  لمسی برای تنظیم قدرت موتور  ( تمام تاچ  ) می‌باشد، که امکان تنظیم سرعت متناسب با نوع ماده غذایی را فراهم آورده است. این دستگاه در دو رنگ  تمام مشکی و استیل مشکی عرضه می‌گردد. صدای آرام و موتور قوی و کارکرد آسان  یکی از مزیت های این دستگاه است.

گوشت کوب چند کاره ناسا الکتریک NS-912

جنس تیغه و نوع میله گوشتکوب

می‌دانید که یکی از اجزای مهم دستگاه گوشت کوب میله آن است، به همین دلیل جنس میله گوشت کوب NS-912 استیل می‌باشد. استیل بودن میله، باعث افزایش مقاومت میله خواهد شد. هم در برابر برخورد با رطوبت و آب و هم فشار زیاد، در نتیجه طول عمر دستگاه نیز افزایش خواهد یافت. علاوه بر میله، تیغه نیز اجزای اصلی و مهم گوشت کوب است. جنس تیغه از آن نظر بسیار مهم است که در تماس مستقیم با مواد غذایی است و کار اصلی له کردن و خرد کردن مواد غذایی را انجام می‌دهد. در واقع اگر جنس تیغه بی کیفیت باشد، هم اینکه زود زنگ می‌زند و هم اینکه بعد از مدتی استفاده کند می‌شود.

اگر این تیغه قابلیت تیز شدن نداشته باشد، ناچار به خرید تیغه مجدد خواهید بود، اما اگر جنس تیغه از استیل ضد زنگ باشد هم اینکه به سختی کند می‌شود و هم اینکه قابلیت تیز شدن مجدد دارد. در گوشت کوب 912 نیز جنس تیغه‌ها از استیل ضد زنگ بوده، که بهترین کیفیت را داشته و از نوع چهار پره می‌باشد. نحوه وصل شدن تیغه‌ به دستگاه نیز اهمیت دارد و وصل شدن پرشی بهترین شیوه آن است. در واقع بهتر است که تیغه بدون استفاده از هیچ پیچ و مهره‌ای به میله وصل شده باشد، که خوشبختانه در این گوشت کوب نحوه اتصال بصورت پرسی می‌باشد.

گوشت کوب چند کاره ناسا الکتریک NS-912

عملکرد خردکن

یکی از ویژگی‌ها و قابلیت‌های گوشت کوب چند کاره ناسا الکتریک NS-912 خردکن می‌باشد. ظرف مخصوص خردکن گوشت کوب برقی دارای ظرفیت 500 میلی لیتر می‌باشد و برای خرد کردن انواع میوه و سبزی و مواد اولیه آشپزی به کار می‌رود. استیل بودن تیغه‌های خرد کن از دیگر مزایای این خردکن به شمار می‌رود که هم سرعت و قدرت بالایی دارد و هم به مرور زمان با مشکلات کند شدن و زنگ زدن برخورد نمی‌کنند. همچنین تیغه‌های خرد کن از نوع دو پره می‌باشند و از دو پره برای خرد کردن استفاده می‌کنند. بدنه خردکن مدرج است و قابلیت اندازه گیری مواد مختلف داخل ظرف را دارد.

میله همزن

همزن نیز از دیگر قابلیت‌های گوشت کوب‌های چند کاره است. میله همزن از جنس استیل ضد زنگ بوده و قابلیت هم زدن مواد مختلف را دارد. با وصل کردن همزن به بدنه اصلی گوشتکوب می‌توان از تنظیمات سرعت برای همزن استفاده کرد و با سرعت‌های مختلف مواد را هم زد.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از گوشت کوب سه کاره ناسا الکتریک مدل NS-912 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.