مدل اتو: NS-3301
نوع اتو: اتو پرس
قابلیت تنظیم میزان بخار:
درجه حرارت قابل تنظیم:
توزیع یکنواخت دما:
خاموش شدن خودکار:
هشداردهنده میزان کم آب:
سيستم ضد چکه:
سیستم ضد رسوب:

اتو بخار پرسی SP-3301

اتو پرس ناسا الکتریک NS-3301

اتو پرس NS-3301 یکی از اتو پرس‌های با کیفیتی است که توانایی اتو کردن انواع پارچه را در مدت زمانی کوتاه دارد. از ویژگی‌های برجسته‌ی اتو پرس ناسا الکتریک می‌توان به مخزن آب با ظرفیت مناسب و همچنین صفحه‌ی اتو در اندازه‌ و جنس مناسب اشاره کرد. کفی این اتو از جنس با کیفیتی بوده و قابلیت اتو کردن انواع لباس را دارد. تا جایی که انواع پرده و پارچه‌های ضخیم و ... نیز با کمک اتو پرس قابلیت اتو کشیدن را دارد. کفی اتو پرس با توجه به اندازه‌ای که دارد می‌توان حجم زیادی لباس را در مدت زمانی کوتاه اتو کرده و صاف نماید. یکی دیگر از ویژگی‌های اتوپرس ناسا الکتریک مجهز بودن به صفحه نمایش دیجیتالی است که تنظیم کردن اتو پرس را ساده‌تر کرده و می‌توان با توجه به نوع لباس و پارچه دمای اتو پرس را تنظیم نمود.

کفی اتو بخار پرسی چندین برابر بزرگ‌تر از کفی اتو بخار دستی است، به این صورت که در هر بار گذاشتن اتو روی لباس و برداشتن آن مساحت زیادی از لباس صاف خواهد شد، این کفی بزرگ‌تر مدت زمان اتو کشیدن را 50% کاهش داده است. دلیل محبوبیت اتو پرس بیشتر به خاطر کاهش مدت زمان اتو کردن است و البته کیفیت بالای اتوکشی نیز در میزان این محبوبیت بی تاثیر نیست.

ویژگی‌ها و امکانات

یکی دیگر از قابلیت‌هایی که اتو پرس از آن بهره می‌برد قابلیت تمیز شدن کفی اتو پرس می‌باشد. این قابلیت بصورت اتوماتیک درون اتو پرس را تمیز می‌کند و برای تمیز کردن قطعات مختلف کافی است که دکمه‌ی مربوطه را فشار دهید، تا قطعات داخلی مختلف تمیز شوند. تمیزی اتو پرس بیشتر از دیدگاه میزان رسوبات آن بررسی می‌شود یعنی با فشار دادن یک دکمه تمامی قطعات از مخزن آب گرفته تا مسیر آب و ... از رسوب پاک شود.

این اتو پرس از قدرت بخار بالایی بهره می‌برد. معمولاً در اتو پرس موضوع مهم قدرت بخار است و هر چه میزان قدرت بخار در یک اتو بیشتر باشد، میزان صاف کردن و از بین رفتن چروک لباس بیشتر خواهد بود. مجهز بودن به قابلیت تنظیم دما یکی دیگر از ویژگی‌های اتو پرسی است، که می‌توان متناسب با نوع پارچه و الیاف لباس و ... دمای مناسب را انتخاب و تنظیم کرد. مجهز بودن به قفل کردن یکی دیگر از ویژگی‌های اتو پرس است، با کمک این ویژگی می‌توان برای جلوگیری از حوادث ناخواسته که توسط کودکان اعمال می‌شود قفل صفحه اتو پرس را فعال نمود.

جمع بندی

اتو پرس ناسا مدل SP-3301 خصوصیات طراحی زیبا و منحصر به فرد یکی از محصولات ناسا الکتریک می باشد. این اتو پرس دارای مخزن آب مناسب و صفحه اتوی قابل شستشو و قابل تعویض است. دارای کفه بزرگی در حدود 7 برابر اتوهای دستی معمولی است که زمان اتوکشی را تا حدود 50% کاهش می دهد . از دیگر خصوصیات دیگر این اتو پرس داشتن دکمه قفل برای اتوی بهتر لباس ها و صفحه دیجیتالی بزرگ است. بخاردهی قوی دستگاه مزیت دیگری است که اتوکشی را به بالاترین سطح کیفیت ممکن می رساند. عملکرد گرمایی پس از رسیدن دستگاه به دمای مطلوب و به منظور جلوگیری از افزایش زیاد دما به صورت خودکار خاموش می شود. لوازم جانبی همراه این اتو عبارتند از، بطری آب پاش، ظرف یدک، بالشتک

 

 

ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.