مدل اتو: NS-3300
نوع اتو: اتو پرس
درجه حرارت قابل تنظیم:
توزیع یکنواخت دما:
تنظیم خودکار دما:
خاموش شدن خودکار:
هشداردهنده میزان کم آب:
سيستم ضد چکه:
چراغ نشانگر:
پایه ضد لغزش:

اتو بخار پرسی NS-3300

اتو پرس ناسا الکتریک NS-3300

اتو پرس ناسا الکتریک NS-3300 یکی از محصولات با کیفیتی است که دارای طراحی مناسب و شکیل و همچنین کارآیی و عملکرد فوق العاده است. این دستگاه دارای کنترل پنل ساده‌ای است و به سادگی می‌توان تنظیمات آن را اعمال کرد. اعمال تنظیماتی نظیر قفل کردن دستگاه و تنظیم درجه حرارت و بخار و ... به سادگی لمس این کنترل است. کف اتو بخار پرسی از سوختگی و خرابی پارچه جلوگیری می‌کند و مانع از برق انداختن سطح لباس می‌گردد. این کف هم از نظر اندازه و هم از نظر جنس به گونه‌ای طراحی شده تا راندمان دستگاه را افزایش دهد. در واقع سطح کف اتو چندین برابر بزرگ‌تر از سطح کف اتوهای دستی است و همین باعث می‌گردد مدت زمان اتو کشیدن چند برابر کاهش یابد و کاربر در مدت زمانی کوتاه بتواند لباس‌های مختلف و چروک را اتو کرده و صاف نماید.

امکانات و قابلیت‌های اتو پرس

اتو پرس ناسا الکتریک NS-3300 دارای امکانات پیشرفته‌ای است، این امکانات شامل کاهش زمان اتو کشی 50% قابلیت اتوی خشک و قابلیت بخاردهی و حتی خاموش شدن و توقف عملکرد بصورت اتوماتیک در صورت روشن بودن بیش از حد و ...می‌شود. در واقع این اتو می‌تواند بصورت خشک نیز لباس و پارچه را اتو نماید و انواع چروک را صاف کند؛ چرا که این اتو قابلیت پخش بخار بصورت فراوان را دارد. قابلیت تنظیم نمودن درجه حرارت از دیگر ویژگی‌های این اتو پرس است، که متناسب با نوع پارچه می‌توان دمای مناسب را انتخاب نمود. قابلیت توقف عملکرد بصورت اتوماتیک یکی دیگر از ویژگی‌های اتوپرس است، این ویژگی در صورت روشن بودن بیش از حد مجاز بصورت اتوماتیک باعث خاموش شدن اتو می‌شود و از بروز حوادث ناخواسته نظیر سوخته شدن لباس و برق انداختن روی سطح لباس و ... جلوگیری می‌کند.

اتو پرس ناسا الکتریک NS-3300 یکی از اتو پرس‌های با کیفیتی است که از امکانات پیشرفته بسیاری پشتیبانی می‌کند. کفه پرس 7 برابر بزرگتر از سطح اتوهای دستی است - زمان اتو کشیدن تا 50% کمتر می شود - قابلیت اتوی خشک و بخار ، صاف کردن انواع چروک با قدرت پخش بخار فراوان - قابلیت تنظیم درجه حرارت مختلف - قابلیت توقف عملکرد اتوماتیک هنگامی که بیش از حد مجاز روشن باشد و یا روی لباس بماند (به همراه هشدار بوق( - درمجموع استفاده از اتو پرسی جهت اتوکشی لباسها موجب نتیجه بهتر خواهد شد اگر چه نیاز به یادگیری نحوه و تجربه چگونگی اتوکشی بر اتو کردن بهتر لباسها اثرگذار خواهد بود.

 

دیدگاه ها
دیدگاه های این محصول
فردین خضرزاده ۲۸ تیر ۱۴۰۲ (1)
درخواست قطعه جک نگه دارنده مدل ns 3300 شماره تماس ۰۹۳۳۲۹۳۹۳۸۳
ادمین ۲۹ تیر ۱۴۰۲
سلام و درود دوست عزیز
همکاران ما از واحد خدمات در اسرع وقت با شما تماس میگیرند
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.