شماره مدل: NS-3311
نوع اتو : اتو پرس
توان مصرفی: 1900 وات
فرکانس: 50هرتز
ولتاژ: 220-240 ولت
حجم بخار خروجی: 160 گرم تا 180 گرم در دقیقه
بخاردهی عمودی:
قابلیت تنظیم میزان بخار:
مدت زمان آماده شدن بخار خروجی : 3 دقیقه
توزیع یکنواخت دما:
مخزن آب:
جنس صفحه: آلیاژ آلومینیوم با روکش تفلون
ابعاد صفحه: 32 اینچ
روكش پارچه ای ضد آب و نسوز:
قابلیت اتو کشی خشک :
صفحه نمایش:
قفل ایمنی:
خاموش شدن خودکار:
سیستم ضد رسوب:
رنگ بدنه: عرضهشده در س نگ مشکی، نقره‌ای، سفد

اتو بخار پرسی NS-3311

معرفی اتو پرس ناسا الکتریک NS-3311

حضور در محیط کار با لباسی اتوکشیده و مرتب نشان از نظم فردی است. در اکثر خانه‌ها اتو دستی برای عمل اتوکشی وجود دارد، اما استفاده از این اتوها نیز سختی‌هایی را با خود به همراه دارد. در این بین خرید یک اتوپرس که جواب‌گوی نیازهای شما باشد لازم است. اتو پرس ناسا الکتریک NS-3311 یکی از بهترین اتوهای داخل بازار است که توانسته با توجه به طراحی مدرن و امکاناتی که داراست مورد توجه خریداران قرار گیرد. اتو پرس ناساالکتریک مدل NS-3311 یک دستگاه مخصوص برای باز کردن چین‌وچروک و اتوکشی انواع پارچه و لباس است. صفحات این دستگاه تقریباً 9 برابر اتوهای معمولی است. عمل اتوکشی به کمک فشار صفحات گرم و همچنین بخاردهی انجام می‌شود.  زمانی که پارچه را بین دو صفحه اتوپرس قرار می‌دهیم فشار وارد شده صفحات گرم و بخاری که همزمان وارد عمل می‌شود، باعث از بین رفتن سریع‌تر چین و چروک شده و نهایتاً لباسی اتوشده را در اختیار شما قرار می‌دهد.

اتو پرس ناسا الکتریک NS-3311

جنس بدنه اتو پرس NS-3311

یکی از مزیت‌های چشمگیر اتوپرس مدل NS-3311 جنس بدنه و دسته آن است. جنس بدنه  از فلز ضد زنگ بسیار مقاوم در برابر ضربه و حرارت است که باعث افزایش طول عمر دستگاه ‌شده است. علاوه بر آن جنس دسته محکم با طراحی ارگونومی متناسب با نحوه ایستادن افراد طراحی شده است که به کمک طراحی ارگونومی فشاری به بدن به خصوص گردن و دست شما وارد نمی‌شود. دسته محصول از جنس پلاستیک مقاوم و مرغوب با مفصل‌های فلزی ضدزنگ طراحی شده است. مخزن درجه‌بندی شده اتوپرس ناسا الکتریک برای فراهم کردن آب دستگاه تعبیه شده است. این مخزن عمل تأمین آب مورد نیاز دستگاه را برعهده دارد. پیشنهاد می‌شود که برای پر کردن مخزن آب، تا حد امکان از آب تصفیه استفاده کنید.

اتو پرس ناسا الکتریک مدل NS-3311 به دلیل داشتن مزیت‌هایی چون طراحی ارگونومیک و پایه‌های تلسکوپی باعث تنظیم استاندارد دستگاه و عملکرد بهتر آن می‌شود. پایه‌های تلسکوپی قابلیت تنظیم در ارتفاعات مختلف را دارا می‌باشد و فرد استفاده کننده می‌تواند بنا بر قد خود ارتفاع دستگاه را نیز تنظیم کند.


اتوپرس مدل NS-3311 دارای صفحات 32 اینچی است که می‌تواند طول بیشتری از پارچه را در بین خود قرار دهد. جنس صفحات اتو پرس مدل 3311NS- از آلیاژ آلومینیوم با روکش تفلون نچسب است. بر روی این صفحات کاوری نسوز وجود دارد که عمل اتوکشی را برای شما آسان می‌کند.انتقال دما در آلیاژ آلومینیوم نسبت به ماباقی فلزات بالاتر است و بهتر می‌تواند گرما را جذب کند و حفظ و انتقال دهد، به همین دلیل برند ناساالکتریک از آلیاژ آلمینیوم در صفحات این اتو پرس استفاده کرده است. در قسمت دسته اتوپرس مدل NS-3311 قفلی وجود دارد که با زدن آن دسته یا به صورت معلق می‌ایستد و یا زمانی که صفحات روی هم قرار دارند صفحه بالایی بلند نمی‌شود. به این قفل دسته،  قفل ایمنی کودک نیز گفته می‌شود

اتو پرس ناسا الکتریک NS-3311

صفحه نمایش

در اتو پرس ناسا الکتریک صفحه نمایشی برای نشان دادن برنامه‌های مختلف دستگاه و نوع پارچه لحاظ شده‌است. این صفحه نمایش دیجیتال ظاهری مدرن به اتوپرس داده است و لاکچری و پیشرفته بودن آن را به رخ می‌کشد. کلیدهای این صفحه به صورت فینگر تاچ یا همان لمسی کار می‌کند که باعث استفاده راحت از صفحه نمایشگر شده است. صفحه دیجیتال این محصول و کلیدهای آن در برابر حرارت مقاوم هستند و بخار بالای اتو پرس صدمه‌ای به صفحه نمایش و کلیدها وارد نمی‌کند. 

بر روی صفحه دیجیتالی برنامه پیش فرض استفاده از نوع پارچه، نوع بخار، میزان درجه حرارت لحاظ شده است که به صورت پیش فرض با انتخاب نوع پارچه درجه حرارت و نوع بخار نیز تنظیم می‌شود.


مشخصات فنی و توان مصرفی

اتوپرس مدل NS-3311 دارای توان مصرفی 1900 وات است. این توان، قدرت اتوکشی بالای دستگاه را نشان می‌دهد و کمک می‌کند تا عملکرد اتوکشی سریع‌تر انجام شود و در نهایت بتوان حجم بالایی از البسه را در مدت زمانی کوتاه اتو کرد. زمانی که البسه را بر روی صفحه پایینی اتوپرس قرار می‌دهید و دسته بالایی را به سمت پایین هدایت می‌کنید بخاری که از صفحه بالایی به پارچه وارد می‌شود 160 گرم تا 180 گرم در دقیقه است.

زمانی که اتوپرس ناساالکتریک را به پریز برق متصل و کلید پاور را می‌فشارید حدود 3 دقیقه زمان برای آماده به کار شدن اتو پرس لازم است. بعد از حدود 3 دقیقه دستگاه با نشان دادن آلارم شما را مطلع می‌کند که آماده به کار شده‌است. اتو پرس مدل 3311NS- بر اساس فشار صفحات به پارچه‌ای که بین آن قرار گرفته، عمل اتوکشی را انجام می‌دهد. زمانی که پارچه را بین صفحات قرار می‌دهید اتوپرس فشاری بالغ بر 45 کیلوگرم را به آن وارد می‌کند. فشار وارد شده توسط صفحات و فنر داخل دستگاه باعث از بین رفتن چین و چروک البسه می‌شود.

NS-3311

سیستم خاموشی خودکار

زمانی که اتوپرس به صورت روشن برای تایم مشخصی بلااستفاده قرار می‌گیرد سیستم خاموشی خودکار وارد عمل می‌شود و اتوپرس به صورت اتوماتیک خاموش خواهد شد. این سیستم سطح ایمنی دستگاه را به بالاترین حد خود رسانده است و مانع بروز خطرات احتمالی می‌شود. اتوپرس ناساالکتریک مدل NS-3311 دارای سیستم قطع اتوماتیک است. یعنی زمانی که سنسورهای دستگاه توقف در کار را چه به صورت صفحات بسته و چه باز گزارش می‌دهند دستگاه به صورت اتوماتیک و در یک زمان منطقی خاموش می‌شود. چه دسته اتوپرس بسته و روی لباس باشد و چه دسته بالا و به صورت معلق قرار گرفته باشد.

قابلیت بخارخشک

اتوپرس ناساالکتریک قابلیت اتوکشی خشک را دارا می‌باشد. اتوکشی خشک برای برخی از پارچه‌ها مانند نایلون، نخ، پشم و پنبه به کار برده می‌شود. جنس بعضی از پارچه‌ها نظیر نایلون به نحوی است که با بخار مستقیم آسیب می‌بیند. به همین دلیل زمانی که شما اتوپرس را روشن می‌کنید بر حسب نوع پارچه‌ای که شما انتخاب کرده‌اید منوی پیش فرض نحوه اتوکشی را تعیین خواهد کرد.

سیستم ضدچکه

صفحه بالایی اتوپرس از داخل به دو قسمت سمت راست و سمت چپ تقسیم شده‌است. در این قسمت‌ها دو کانال شبکه‌ای برای تبخیر آب وجود دارد. آب رسیده به شبکه‌ها به صورت شاخه‌ای در بین المنت‌ها پخش شده و عمل تبخیر با بالاترین حد خود انجام می‌شود. آب اتوپرس کاملاً داخل شاخه‌ها تبخیر و به بخار تبدیل می‌شود. به همین دلیل صفحات اتو به هیچ عنوان چکه نمی‌کند. این سیستم به عنوان سیستم ضد چکه عمل می‌کند و آب از حفره‌های بخار خارج نمی‌شود.

 

متعلقات اتو پرس NS-3311

پیمانه آب مخصوص پر کردن محفظه آب دستگاه است. اسپری آب‌پاش که اصولاً برای نم‌دار کردن پارچه‌ها در حالت اتوکشی خشک استفاده می‌شود. بالشتک مخصوص برای شیارهایی مانند یقه پیراهن و قسمت‌ شانه‌ها و قسمت‌هایی که اتوکشی آن سخت است استفاده می‌شود.

اتو پرس ناسا الکتریک NS-3311

برتری‌های اتو پرس ناسا الکتریک NS-3311

رنگ‌بندی متنوع: رنگ‌بندی سفید، نقره‌ای، مشکی باعث می‌شود تا مشتریان برای انتخاب رنگ مورد نظر خود انتخاب‌های بیشتری داشته باشند و متناسب با دیزاین منزل، رنگ اتوپرس را انتخاب کنند. قابلیت ایمنی خاموش شدن خودکار که جزئی از اتوپرس ناسا الکتریک است و باعث آسودگی خیال شما حین استفاده می‌شود را در هر اتویی نمی‌توان مشاهده کرد. قابلیت استفاده از اتوی خشک: برخی از پارچه‌ها باید بدون بخار اتو شوند، در غیر این صورت دچار آسیب می‌شوند. به همین دلیل در اتوپرس ناسا الکتریک سیستم بخار خشک طراحی شده است تا هیچ‌گونه آسیبی به پارچه شما وارد نشود.

سیستم ضدرسوب، مانع از وارد شدن رسوبات آب به داخل سیستم اتوپرس می‌شود که یکی از مزیت‌های قابل توجه هنگام خرید است. زیرا باعث افزایش طول عمر دستگاه می‌شود.

قفل کودک یا همان قفل دسته: قفلی که باعث ایجاد امنیت هرچه بیشتر دستگاه شده و بسته شدن صفحات باعث جمع‌وجور نشان دادن اتو پرس می‌شود. قدرت انتخاب نوع پارچه: برای انواع پارچه‌ها برنامه مخصوصی طراحی و پیش فرض شده است و باعث راحت‌تر شدن کار با محصول می‌شود. نشانگر درجه حرارت: زمانی که برنامه پیش فرض شده مخصوص لباس مورد نظر را انتخاب کنید، صفحه نمایش دیجیتال درجه حرارت را به شما اطلاع می‌دهد.

 

 

 

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از اتو بخار پرسی ناسا الکتریک مدل NS-3311 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.