مدل جارو شارژی: NS-2014
نوع باتری: لیتیومی
مدت زمان شارژ شدن باتری: 12 ساعت
ولتاژ باتری: 14.4 ولتی
مدت زمان کارکرد باتری: 18 دقیقه
قابلیت استفاده بصورت دستی:
قابلیت جذب گرد و غبار:
فیلتر بهداشتی:

جارو شارژی NS-2014

جارو شارژی ناسا الکتریک مدل NS-2014

جارو شارژی ناسا الکتریک مدل NS-2014 محصولی با طراحی بسیار زیبا و پر کاربرد مناسب برای مصارف خانگی است که با قدرت مکش بالا امکان تمیز کردن گرد و غبار را به راحتی فراهم می کند. این محصول قابل استفاده به هر دو صورت دستی و ایستاده می باشد که با قرار دادن بدنه اصلی روی پایه با برس پایروبی امکان پذیر است. در ضمن طراحی بدون سیم جارو موجب شده تا بتوان دستگاه را به راحتی جا به جا کرده و قسمت های مختلف منزل را جارو کشید. این جارو از قدرت مکندگی بسیار بالایی برخوردار است. همچنین دارای مخزن شفاف جمع آوری گرد و خاک با ظرفیت 0/6 لیتر است که می توان میزان گرد و خاک داخل آن را مشاهده نمود و در صورت پر شدن مخزن آن را به راحتی تخلیه نمایید.

همچنین باتری بسیار قوی 14/4 ولتی در این دستگاه تعبیه شده که در مدت 12 ساعت بطور کامل شارژ خواهد شد و می توان به مدت 18 دقیقه بطور مداوم از دستگاه استفاده نمود. جارو شارژی ناسا الکتریک مدل NS-2014 دارای کلید کشویی روشن/خاموش مجزا روی دسته و بدنه جارو است که اگر آن را به سمت جلو حرکت دهید جارو شروع بکار می کند و اگر آن را به سمت عقب حرکت دهید جارو خاموش خواهد شد. همچنین چراغ نشانگر موجود نیز وضعیت شارژ شدن باتری را به شما نمایش می دهد که به محض زدن دستگاه به برق چراغ قرمز شده و شروع به چشمک زدن می کند و به این معناست که جارو شارژی در حال شارژ شدن است و زمانی که چراغ چشمک زن از حرکت ایستاد دستگاه کاملاً شارژ شده است.

جارو شارژی ناسا الکتریک مدل NS-2014 با قابلیت چرخش 180 درجه ای برس روی کف، می توان تمیز کاری گوشه ها و قسمت های زیر میز را به سهولت انجام داد. از ویژگی های قابل ذکر این جارو عملکرد بدون کیسه و مخزن دار آن است که از طریق بدنه شفاف مخزن می توان میزان گرد و خاک داخل آن را مشاهده نمود و در صورت پر شدن، مخزن را به راحتی از بدنه جدا کرده و تخلیه نمود. روی مخزن جارو شارژی ناسا الکتریک مدل NS-2014 یک فیلتر قابل جداسازی قرار دارد که مانع از ورود گرد و خاک به موتور و افزایش عمر جارو می گردد. در ضمن این دستگاه دارای برس الکتریکی قدرتمند با لامپ LED می باشد که امکان جارو کردن در قسمت های تاریک مانند زیر میز و تخت با دید بیشتر و بهتر ممکن خواهد شد.

 

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از جارو شارژی ناسا الکتریک مدل NS-2014 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.