مدل جارو شارژی: NS-2017
نوع جارو شارژی: جارو شارژی دستی
عرضه شده در رنگ‌های: مخصوص تمیز کردن گوشه‌ها و درزها، پرده و کاناپه، اتومبیل
ولتاژ ورودی: 230-240V
فرکانس: 50HZ
نوع باتری: باتری نیکل-هیدرید فلز
ولتاژ باتری: 12 ولتی
ظرفیت مخزن جارو شارژی: 1 لیتر
جنس مخزن: پلاستیک شفاف
قابلیت جدا شدن مخزن:
قابلیت استفاده بصورت دستی:
کنترل بر روی دسته:
قابلیت جذب گرد و غبار:
فیلتر بهداشتی:
نوع فیلتر بهداشتی: HEPA
تعداد سری‌ها: 2 سری
نوع سری‌ها: برس گوشه و درز، برس توربو
رنگ بدنه: خاکستری و نازنجی
جنس بدنه: پلاستیک

جارو شارژی NS-2017

معرفی جارو شارژی ناسا الکتریک NS-2017

جارو شارژی ناسا الکتریک مدل NS-2017 یکی دیگر از لوازم نظافتی است که بسیار پر کاربرد است، این جارو شارژی بصورت بی سیم استفاده می‌شود و آزادی عمل را برای شما فراهم می‌آورد. چرا که از وصل شدن به پریز هنگام کار کردن بی نیاز است. استفاده دستی از این محصول به نظافت بیشتر و تمیزی تمام گوشه و کناره‌های منجر شده است. دیگر نیازی نیست برای پاک کردن و زدودن گرد و غبار از روی سطوح مختلف خودتان را به زحمت بیندازید، بلکه با همین جاروشارژی می‌توانید تمام کنج ها و شکاف ها را گردروبی کنید.

در این جارو شارژی دو برس مخصوص تعبیه شده است، که یکی به برس درز و شکاف معروف بوده و برای پاک کردن خاک روبی کردن انواع کنج‌ها و درزها به کار می‌رود. یک برس دیگر نیز به برس توربو معروف است هم برای پاک کردن کاناپه و پرده و ... به کار می‌رود. برای تعویض این برس‌ها کافی است برس مورد نظر را به محفظه گرد و غبار وصل کنید. طراحی جارو شارژی ناسا الکتریک NS-2017 بصورت ارگونومیکی بوده و ساختار دسته آن به گونه‌ای است که هیچ آسیبی به دست شما وارد نمی‌کند. مخزن جمع کننده گرد و غبار در این جارو شارژی از جنس پلاستیک شفاف بوده و شفافیت آن شما را از زمان خالی کردن و به موقع محفظه باخبر می‌سازد. این مخزن 1 لیتر ظرفیت داشته و می‌تواند در هر بار استفاده حجم زیادی از آشغال و زباله را جمع آوری کند.

جاروشارژی ناسا الکتریک NS-2017

مشخصات ظاهری جارو شارژی ناسا الکتریک

جارو شارژی ناسا الکتریک NS-2017 از طراحی خاص بسیار زیبایی بهره می‌برد، که رنگ نارنجی و خاکستری در این زیبایی بی تاثیر نبوده‌اند. در کل این جارو شارژی از دو قسمت تشکیل شده که قسمت اول همان دهانه ورودی زباله و مخزن می‌باشد و قسمت دوم دسته و موتور جاروشارژی است. این محصول تماماً از پلاستیک ساخته شده که کیفیت بسیار بالایی دارد. به کار بردن پلاستیک تنها به خاطر کیفیت بالایش نیست، بلکه به خاطر استفاده راحت‌تر نیز می‌باشد. از آنجایی که جارو شارژی استفاده دستی دارد، پس وزن و حجم آن نیز اهمیت زیادی دارد. این جاروی کم وزن را می‌توان به راحتی بلند کرد و از آن استفاده نمود. دسته‌ای که به منظور بلند کردن و استفاده از این محصول تعبیه شده است، بر روی بدنه دستگاه قرار گرفته و از آنجایی که طراحی و ساختار آرگونومیکی دارد به راحتی می‌توان از آن استفاده کرد.

جارو شارژی ناسا الکتریک NS-2017

جنس مخزن از پلاستیک شفاف بوده و محتویات داخل آن به خوبی قابل مشاهده است. دهانه این جارو که بخشی از آن داخل مخزن قرار گرفته، به خوبی می‌تواند گرد و غبار و آشغال را از روی سطوح مختلف جمع آوری کند. چرا که اندازه کوچک آن امکان سرک کشیدن به سوراخ‌ها و درزها را فراهم نموده است. مخزن شفاف 1 لیتری از دیگر ویژگی‌های ظاهری جارو شارژی NS-2017 می‌باشد، این مخزن شفاف به سادگی و تنها با فشار دادن دکمه‌ای که در بالای دسته قرار گرفته، از بدنه اصلی جدا می‌شود. از مزایای برجسته این جارو شارژی می‌توان به عدم نیاز به کیسه و تعویض آن اشاره کرد، چرا که مخزنی با ظرفیت مناسب و قابلیت شستشو داشته، که امکان بارها و بارها استفاده را فراهم آورده است.

باتری NI-MH در جارو شارژی NS-2017

جارو شارژی همانند دیگر محصولات بی سیم با کمک باتری کار می‌کند و منبع تغذیه آن باتری است. باتری استفاده شده در این باتری از نوع نیکل- هیدرید فلز بوده که با NI-MH معرف می‌شود. این باتری از باتری‌های قابل شارژ بوده و می‌توان با شارژ کردن مجدد باتری بارها و بار از آن استفاده نمود. می‌دانید که انواع باتری از دو الکترود مثبت و منفی تشکیل شده‌اند، الکترود مثبت در این باتری از جنس نیکل اکسی هیدروکسید بوده و الکترود منفی از جنس نوعی آلیاژ بوده که قدرت جذب هیدروژن را دارد. باتری نیکل-هیدرید فلز در مقایسه با باتری نیکل کادمیم ظرفیت بسیار بیشتری دارند و ظرفیت آنها تا 3 برابر هم افزایش بافته است و ولتاژ این نوع باتری‌ها 1.2 ولت بوده و سمی نبوده و برای حفظ محیط زیست نیز مفید می‌باشند. در مجموع در این جارو شارژی 10 نوع باتری نیکل-هیدرید فلز به کار رفته و روی هم رفته ولتاژ باتری مورد استفاده در این دستگاه 12 ولت می‌باشد.

 

 

 

 

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از جارو شارژی ناسا الکتریک مدل NS-2017 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.