این محصول را از کجا بخرم؟

با انتخاب استان خود میتوانید نزدیک ترین نمایندگی های فروش ناسا را در اطراف خود پیدا کنید.

جاروشارژی NS-2013

بهترین مارک جارو شارژی
جاروشارژی ناساالکتریک مدل NS-2013 همان گونه که از نامش بر می‌آید یک جارو با قابلیت شارژ شدن است، نمونه‌ای بدون سیم که امکان جارویی آسان و راحت را برای شما میسر می‌سازد. نمونه‌ای که به راحتی می‌توانید آن را به همه قسمت‌های خانه برده و شروع به جارو کشیدن کنید.
جاروشارژی ناساالکریک مدل 2013 در کنار قدرت، از زیبایی منحصر به فردی برخوردار است به حیث اندازه کوچک بوده، کم صدا و سبک است و به سهولت جابه‌جا می‌شود، همچنین دارای برس چرخشی در زوایای مختلف می‌باشد، این طور بگوییم دست و پاگیر نیست، این گونه نیست که شما را به هنگام جارو کشیدن محدود کند، از تنگ‌ترین قسمت‌ها گرفته تا بالای پله‌ها، زیر مبل و هر قسمتی که به ذهنتان برسد را می‌توانید به کمک این دستگاه جاروشارژی تمیز کنید. با وجود این دستگاه دیگر نیازی نیست از جاروبرقی‌های سنگین استفاده کنید و برای جمع کردن مقداری خورده شیرینی دستگاهی بزرگ و پرصدا را روی کار بیاورید. کاملاً خوش دست است، مدت‌ها جارو می‌کشید بدون اینکه خستگی را احساس کنید و یا از این که نمی‌توانید دستگاه جاروشارژی را با خود به هر گوشه و کناری ببرید ناراحت شوید.

بدون کیسه خوانده می‌شود بنابراین از تعویض مدام کیسه جدید راحت خواهید شد، یک محفظه برای همیشه نیازتان را پاسخ خواهد داد. شما می‌توانید از این دستگاه هم به صورت ایستاده و هم به شکل دستی استفاده نمایید. زمانی که می‌خواهید از آن به صورت ایستاده استفاده کنید کافی است دستگاه را بر روی پایه‌ای با برس پایروبی قرار دهید با تغییر حالت دستگاه، جارو کردن برایتان لذت‌‌بخش‌تر خواهد بود. انرژی مورد نیاز برای جارو کردن از طریق باتری‌های لیتیومی 18 ولتی تأمین می‌شود برای شارژ چنین باتری‌ها جاروشارژی ناساالکتریک را به برق بزنید، روشن شدن چراغ چشمک زن به شما این اطمینان را می‌دهد که باتری‌ها در حال شارژ شدن هستند و همزمان با پرشدن باتری چشمک زدن چراغ پایان می‌یابد. از ویژگی‌های بارز این باتری‌های لیتیومی شارژ می‌توان شارژ سریع را نام برد اگر باتری‌ها را کاملاً شارژ کنید مدت‌ها خواهید توانست از آن استفاده نمایید.

وجود مخزن شفاف به شما این امکان را می‌دهد که از مقدار خاکروبه‌های گردآوری شده مطلع شوید و به هنگام پر شدن محفظه در راستای تخلیه آن اقدام کنید، چنین مخزنی که به سادگی قابل جدا شدن است با ظرفیتی مناسب می‌تواند گرد وغبارهای زیادی را در خود جای دهد. جاروشارژی دسته‌دار ناساالکتریک مدل NS-2013 از دسته‌ای تاشو بهره‌مند است به این معنا که در سطوح مختلف می‌توانید ارتفاعش را تغییر دهید و راحت‌تر از آن استفاده کنید. وجود فیلتری که در قسمت‌های پشتی تعبیه شده از ورود گرد و غبار به قسمت‌های داخلی این جاروشارژی خانگی جلوگیری می‌کند، مانع از آسیب به موتورجاروشارژی می‌شود و باعث می‌گردد سال‌ها بتوانید از آن استفاده نمایید، از دیگر مزایای چنین فیلتر‌هایی به حداقل رساندن مواد آلرژی‌زا در هواست، از این رو پس از جارو کشیدن حساسیت‌تان فعال نمی‌شود و به سرفه نخواهید افتاد، افراد مسن هم با وجود جاروشارژی ناساالکتریک اذیت نخواهند شد. این فیلتر به سادگی جدا می‌شود بنابراین با کثیف شدن فیلتر به راحتی آن را بشویید و مجدداً سر جایش بگذارید این را هم اضافه کنیم که بهترین روش برای شستن فیلتر جاروشارژی استفاده از آبی ولرم است.

دکمه خاموش/روشن نه تنها بر روی بدنه دستگاه بلکه روی دسته این جاروشارژی قوی هم تعبیه شده است بنابراین بدون خم شدن می‌توانید هر زمان که نیاز داشتید دستگاه را روشن کرده یا آن را از حرکت بازدارید. زمانی که به قسمت‌های تاریک خانه می‌رسید مانند زیر میز یا قست‌های زیر تخت چراغ ال ای دی (LED) موجود بر روی این جاروشارژی ناساالکتریک روشن می‌شود تا جارو کردن برای شما ساده‌تر گردد. مکش 105 واتی این دستگاه جاروشارژی را به نمونه‌ای قوی بدل ساخته و آن را در زمره قوی‌ترین جاروشارژی‌ها قرار داده است ضمن این که می‌توانید مکش جاروشارژی را برحسب نیاز خود تنظیم کنید. این محصول در دو رنگ سفید و نقره‌ای مخصوص عرضه می‌شود.

جارو کردن آسان و سریع خانه را با جاروشارژی ناساالکتریک مدل 2013 تجربه کنید.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از جارو شارژی ناسا الکتریک مدل NS-2013 برای دانلود فایل راهنما بر روی دانلود کلیک کنید دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.