مدل چرخ گوشت: NS-319
کاربرد: چرخ کردن گوشت، کباب ساز، سوسیس ساز
محدوده‌ی توان مصرفی: 2000 وات
دور معکوس REV:
رنگ بدنه: نقره‌ای و مشکی
جنس بدنه: استیل
نمایشگر:
چراغ نشانگر:
جنس اتصال دهنده: فلزی
جنس سینی: فلزی
جنس تیغه: استیل ضد زنگ
تعداد صفحه مشبک: 3 عدد
جنس صفحه مشبک: استیل
اندازه صفحه مشبک: درشت، متوسط و ریز
سوسیس ساز:
جنس قیف سوسیس ساز: پلاستیک
کبه ساز:
کباب ساز:
جنس قیف کباب ساز: پلاستیک
اهرم فشار دهنده:

چرخ گوشت NS-319

معرفی چرخ گوشت ناسا الکتریک NS-319

چرخ گوشت ناسا الکتریک NS-319 نمونه‌ای از چرخ گوشت‌های قدرتمند و باکیفیت ناساالکتریک می باشد. این محصول جدید با قدرت توان 2000 وات به تولید می‌رسد و دستگاهی با موتور قدرتمند و کم صدا است که امکان چرخ کردن انواع مواد غذایی را در زمانی کوتاه و با سرعت عمل بالا فراهم می‌سازد. یکی از مهم‌‍ترین مزیت‌های چرخ گوشت ناسا‌ الکتریک NS-319 مجهز بودن به شبکه‌های مختلف در اندازه بزرگ، کوچک و متوسط می‌باشد. با تنوع اندازه شبکه‌ها مصرف کنندگان می‌توانند به صورت دلخواه هر یک از این شبکه‌ها را برای چرخ کردن مواد غذایی بر روی چرخ گوشت قرار داده و مورد استفاده قرار دهند. جنس شبکه‌های این چرخ گوشت از استیل ضد زنگ ساخته شده است که مقاومت بالایی در برابر ضربه دارد و با رنگی ثابت به تولید می‌رسد.
چرخ گوشت ناسا الکتریک NS-319

مشخصات چرخ گوشت ناسا‌ الکتریک NS-319

جنس بدنه چرخ گوشت ناسا‌الکتریک مدل NS-319 از ترکیب پلاستیک مرغوب و کروم می‌باشد که به صورت ضد خش طراحی شده است و مقاومت بالایی در برابر ضربه دارد. مهم‌ترین مزیت جنس بدنه این چرخ گوشت قابلیت تمیز کردن راحت دستگاه بدون باقی ماندن کوچکترین لک و کثیفی بر روی بدنه می‌باشد. به منظور تنظیم دمای موتور و زمان عملکرد دستگاه یک پنل دیجیتالی با طراحی متفاوت بر روی بدنه دستگاه قرار گرفته است که امکان تنظیمات دلخواه را برای مصرف کنندگان فراهم می‌سازد. 
به منظور سهولت کار کردن با چرخ گوشت ناسا‌الکتریک مدل NS-319 دکمه معکوس بر روی بدنه دستگاه قرار گرفته است که مهم‌ترین وظیفه آن هدایت چرخش استوانه به سمت معکوس برای خارج کردن چربی‌ها و مواد چسبیده به استوانه می‌باشد. دهانه و ورودی چرخ گوشت از جنس مرغوب ضد زنگ ساخته شده است و کیفیت بالایی دارد.
چرخ گوشت ناسا‌ الکتریک NS-319

ویژگی‌های چرخ گوشت NS-319

به منظور سریع‌تر انجام شدن عملیات چرخ کردن مواد غذایی مختلف، بر روی دهانه چرخ گوشت ناسا‌ الکتریک NS-319 سینی استیل ضد زنگ با اندازه استاندارد قرار گرفته است که می‌توانید مقداری از مواد غذایی را بر روی آن قرار دهید. در نهایت با استفاده از گوشت‌کوب همراه این دستگاه، مواد غذایی را جهت چرخ کردن به داخل دهانه چرخ گوشت هدایت کنید. تمامی قطعات به کار گرفته شده در چرخ گوشت ناسا‌الکتریک مدل NS-319 قابلیت جدا شدن از دستگاه را دارند و قابل شستشو می‌باشند. 
 
چرخ گوشت NS-319 مجهز به قطعات کبه ساز وسوسیس ساز می باشد که امکان تهیه غذاهای خانگی را با طعمی بی‌نظیر برای مصرف کنندگان فراهم می‌سازد. جهت حفظ ایمنی بیشتر در ساختار چرخ گوشت ناسا ‌الکتریک NS- 319 از پایه‌های ضد لغزش استفاده شده است که از تکان خوردن و سر خوردن دستگاه به هنگام روشن کردن و کار کردن با آن پیشگیری می‌کند و موجب آرامش و امنیت خاطر مصرف کنندگان می‌گردد. 
چرخ گوشت ناسا‌ الکتریک NS-319

انواع چرخ گوشت باکیفیت

انواع چرخ گوشت‌های باکیفیت موجود در بازار با عملکرد مناسب همین طور قطعات باکیفیت شناخته می‌شوند. وجود تجهیزات مناسب برای کارکرد صحیح دستگاه و ایمنی مناسب از جمله مزایای متمایز کننده چرخ گوشت‌های خوب و مرغوب است. در این میان چرخ گوشت ناسا‌ الکتریک NS-319 از جمله چرخ گوشت‌های خوب می‌‍باشد. چرخ گوشت ناسا ‌الکتریک این قابلیت را دارد که در صورت نوسانات برق به صورت خودکار خاموش شود و این عمل تأثیر بسزایی در جلوگیری از سوختن دستگاه و افزایش طول عمر مفید آن دارد.
 
وجود محفظه اضافی در مدل 319 ناسا الکتریک از جمله مزیت‌های این دستگاه برای قرار دادن وسایل و قطعات اضافی می‌باشد که در برخی از انواع چرخ گوشت وجود دارد.
 
 

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از چرخ گوشت ناسا الکتریک مدل NS-319 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.