چرخ گوشت NS-314

چرخ گوشت ناسا الکتریک مدل NS-314 یکی از انواع چرخ گوشت با ظاهری ساده و زیبا و عملکرد مناسب می باشد. با توجه به این که چرخ گوشت یکی از ضروری ترین و کارآمدترین وسایل آشپزخانه می باشد انواع مدل های جدید چرخ گوشت ناسا الکتریک با بهترین بهره وری تولید شده اند.
بهترین مارک چرخ گوشت
مدل های چرخ گوشت ناسا مطابق با آخرین تکنولوژی روز با هدف سهولت رفع نیازهای روزمره خانم های خانه دار به تولید رسیده است. 
چرخ گوشت ناسا الکتریک مدل NS-314 نمونه ای از کامل ترین و پیشرفته ترین محصولات به تولید رسیده این شرکت می باشد که با قدرت موتور 2200 وات به تولید می رسد. 
کم صدا بودن و قوی بودن موتور مهم ترین ویژگی چرخ گوشت ناسا الکتریک مدل NS-314 محسوب می شود. این چرخ گوشت با ظاهری زیبا و ویژگی های متمایز شناخته می شود.
 

ویژگی های چرخ گوشت ناسا الکتریک مدل NS-314

برای ساخت بدنه این چرخ گوشت از استیل مقاوم و ضد زنگ استفاده شده است که در برابر ضربه مقاومت بالایی دارد و دارای رنگ ثابت می باشد که زیبایی ظاهری محصول را دو چندان جلوه می دهد. 
چرخ گوشت ناسا الکتریک مدل NS-314 مجهز به صفحه نمایشگر جهت تنظیم موتور دستگاه و وضعیت دستگاه می باشد. 
صفحه نمایشگر این مدل از چرخ گوشت ناسا الکتریک به نحوی زیبا بر روی بدنه آن طراحی شده است و موجب بهبود عملکرد آن می گردد. 
در ساختار چرخ گوشت ناسا الکتریک مدل NS-314 دو شبکه بزرگ و کوچک و سوسیس ساز با اشکال مختلف طراحی و به تولید رسیده است. 
جهت تعیین اندازه دلخواه برای چرخ کردن گوشت و مرغ مصرف کنندگان می توانند بسته به سلیقه و نوع مصرف خود شبکه مورد نیاز را بر روی چرخ گوشت بسته و مورد استفاده قرار دهند. 
 

مشخصات متمایز چرخ گوشت ناسا الکتریک مدل NS-314

تمامی تیغه های به کار گرفته شده در ساختار چرخ گوشت ناسا الکتریک مدل NS-314 از جنس استیل ضد زنگ با مقاومت بالا می باشد که برای مدت زمان طولانی قابل استفاده است. جنس مناسب و مرغوب تیغه ها به گونه ای است که در زمان استفاده کوچکترین تغییری در رنگ و شکل ظاهری آن ایجاد شود. 
یکی از مهم ترین مزیت های چرخ گوشت ناسا الکتریک مدل NS-314 قابلیت جدا شدن تمامی قطعات به کار گرفته شده در ساختار آن می باشد. مصرف کنندگان پس از استفاده از دستگاه می توانند تمامی قطعات را جهت شستشوی راحت تر جداسازی کنند. 
چرخ گوشت ناسا الکتریک مدل NS-314 مجهز به دکمه (REVERSE) معکوس به عقب می باشد که با فشر دادن آن می توان چرخش استوانه را در جهت معکوس به حرکت در آورد تا تمامی چربی های اضافی و مواد چسبیده شده به استوانه به راحتی خارج شود. 
 

ساختار چرخ گوشت ناسا الکتریک مدل NS-314

در ساختار این مدل از چرخ گوشت ناسا الکتریک گوشتکوب از جنس پلاستیک مقاوم جهت هدایت گوشت به داخل دهانه دستگاه تعبیه شده است که علاوه بر سهولت انجام کار چرخ کردن گوشت و مرغ موجب افزایش ایمنی دستگاه می گردد. 
سیستم دیجیتال با ظاهری زیبا تعبیه شده بر روی چرخ گوشت سبب عملکرد مناسب و بهتر برای این مدل چرخ گوشت ناسا می شو.د.
طراحی این مدل چرخ گوشت با تجهیزات آن در وزن 5 کیلوگرم ارائه می گردد. با استفاده از صفحه نمایشگر موجود در چرخ گوشت می توان وضعیت دستگاه را به شکل مناسبی بررسی نمود.
ساختار چرخ گوشت به گونه ایی است که می توان از آن برای انواع گوشت به راحتی استفاده کرد.
 

بهترین چرخ گوشت خانگی

بهترین انواع چرخ گوشت خانگی دارای موتوری قوی می باشند و سیستم چرخش معکوس از تجهیزات مناسب این وسیله پرکاربرد می باشد که در چرخ گوشت ناسا الکتریک مدل NS-314 این ویژگی ها موجود است.
به هر میزان که تعداد چرخ دنده های موجود در چرخ گوشت تنوع بیشتری داشته باشد کارایی آن بیشتر می شود. هریک از چرخ دنده ها کاربرد خاص خود را دارند. جنس مناسب بدنه و کیفیت بالای تجهیزات مورد استفاده برای چرخ گوشت در دوام بالای آن و استفاده مناسب از این وسیله موثر می باشد.
خرید چرخ گوشت ناسا با وجود مزایا و ویژگی های مناسب امکان بهره مندی از این وسیله را به صورت مناسب فراهم می کند. برای این که کیفیت چرخ گوشت به صورت مناسب و طولانی حفظ شود بهتر است که قطعات چرخ گوشت پس از استفاده به شکل مناسبی تمیز شوند.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از چرخ گوشت ناسا الکتریک مدل NS-314 برای دانلود فایل راهنما بر روی دانلود کلیک کنید دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.