مدل چرخ گوشت: NS-314
محدوده‌ی توان مصرفی: 2200 وات
قابلیت تنظیم سرعت:
دور معکوس REV:
رنگ بدنه: نقره‌ای و مشکی
جنس بدنه: استیل و پلاستیک
عملکرد: دستی
نمایشگر:
چراغ نشانگر:
جنس اتصال دهنده: فلزی
جنس سینی: فلزی
جنس تیغه: استیل ضد زنگ
تعداد صفحه مشبک: 3 عدد
جنس صفحه مشبک: استیل ضد زنگ
اندازه صفحه مشبک: درشت، متوسط و ریز
سوسیس ساز:
جنس قیف سوسیس ساز: پلاستیک
کبه ساز:
جنس قیف کبه ساز: پلاستیک
کباب ساز:
جنس قیف کباب ساز: پلاستیک
اهرم فشار دهنده:

چرخ گوشت NS-314

چرخ گوشت ناسا الکتریک NS-314

چرخ گوشت ناسا الکتریک NS-314 یکی از انواع چرخ گوشت با ظاهری ساده و زیبا و عملکرد مناسب می باشد. با توجه به این که چرخ گوشت یکی از ضروری ترین و کارآمدترین وسایل آشپزخانه می باشد انواع مدل های جدید چرخ گوشت ناسا الکتریک با بهترین بهره وری تولید شده اند. مدل های چرخ گوشت ناسا مطابق با آخرین تکنولوژی روز با هدف سهولت رفع نیازهای روزمره خانم های خانه دار به تولید رسیده است. 
چرخ گوشت ناسا الکتریک NS-314 نمونه ای از کامل ترین و پیشرفته ترین محصولات به تولید رسیده این شرکت می باشد که با قدرت موتور 2200 وات به تولید می رسد. کم صدا بودن و قوی بودن موتور مهم ترین ویژگی چرخ گوشت ناسا الکتریک مدل NS-314 محسوب می شود. این چرخ گوشت با ظاهری زیبا و ویژگی های متمایز شناخته می شود.
چرخ گوشت ناسا الکتریک NS-314

ویژگی های چرخ گوشت NS-314

برای ساخت بدنه این چرخ گوشت از استیل مقاوم و ضد زنگ استفاده شده است که در برابر ضربه مقاومت بالایی دارد و دارای رنگ ثابت می باشد که زیبایی ظاهری محصول را دو چندان جلوه می دهد. چرخ گوشت ناسا الکتریک NS-314 مجهز به صفحه نمایشگر جهت تنظیم موتور دستگاه و وضعیت دستگاه می باشد.  صفحه نمایشگر این مدل از چرخ گوشت ناسا الکتریک به نحوی زیبا بر روی بدنه آن طراحی شده است و موجب بهبود عملکرد آن می گردد. 
در ساختار چرخ گوشت ناسا الکتریک مدل NS-314 دو شبکه بزرگ و کوچک و سوسیس ساز با اشکال مختلف طراحی و به تولید رسیده است. جهت تعیین اندازه دلخواه برای چرخ کردن گوشت و مرغ مصرف کنندگان می توانند بسته به سلیقه و نوع مصرف خود شبکه مورد نیاز را بر روی چرخ گوشت بسته و مورد استفاده قرار دهند. 
چرخ گوشت ناسا الکتریک NS-314

جنس و نوع تیغه‌ها

تمامی تیغه های به کار گرفته شده در ساختار چرخ گوشت ناسا الکتریک مدل NS-314 از جنس استیل ضد زنگ با مقاومت بالا می باشد که برای مدت زمان طولانی قابل استفاده است. جنس مناسب و مرغوب تیغه ها به گونه ای است که در زمان استفاده کوچکترین تغییری در رنگ و شکل ظاهری آن ایجاد شود. 
یکی از مهم ترین مزیت های چرخ گوشت ناسا الکتریک مدل NS-314 قابلیت جدا شدن تمامی قطعات به کار گرفته شده در ساختار آن می باشد. مصرف کنندگان پس از استفاده از دستگاه می توانند تمامی قطعات را جهت شستشوی راحت تر جداسازی کنند. 
 
چرخ گوشت NS-314 مجهز به دکمه REVERSE معکوس به عقب می باشد که با فشر دادن آن می توان چرخش استوانه را در جهت معکوس به حرکت در آورد تا تمامی چربی های اضافی و مواد چسبیده شده به استوانه به راحتی خارج شود. 
 

ساختار چرخ گوشت ناسا الکتریک مدل NS-314

در ساختار این مدل از چرخ گوشت ناسا الکتریک گوشتکوب از جنس پلاستیک مقاوم جهت هدایت گوشت به داخل دهانه دستگاه تعبیه شده است که علاوه بر سهولت انجام کار چرخ کردن گوشت و مرغ موجب افزایش ایمنی دستگاه می گردد. سیستم دیجیتال با ظاهری زیبا تعبیه شده بر روی چرخ گوشت سبب عملکرد مناسب و بهتر برای این مدل چرخ گوشت ناسا می شو.د. طراحی این مدل چرخ گوشت با تجهیزات آن در وزن 5 کیلوگرم ارائه می گردد. با استفاده از صفحه نمایشگر موجود در چرخ گوشت می توان وضعیت دستگاه را به شکل مناسبی بررسی نمود.
 
 

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از چرخ گوشت ناسا الکتریک مدل NS-314 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.