شماره مدل: NS-1152
نوع کاربری ترازو: ترازوی آشپزخانه
نحوه تنظیم: دستی
نمایشگر:
قابلیت تنظیم صفر:
قابلیت اندازه‌گیری: گرم و لیتر
حداکثر ظرفیت قابل اندازه‌گیری: 5 کیلوگرم
خاموشی خودکار:
دقت اندازه گیری: 1 گرم
جنس بدنه: تمام استیل
امکان استفاده ترازو بدون کاسه:
منبع تغذیه: دو باتری AA
قابلیت اندازه گیری مایعات:
سیستم هشدار دهنده:

ترازوی آشپزخانه NS-1152

ترازوی آشپزخانه ناسا الکتریک NS-1152

یکی از کارهایی که بانوان در خانه با علاقه بسیاری به آن می‌پردازند آشپزی کردن است. درست کردن انواع مختلفی از شیرینی‌جات قسمت مهمی از این علاقه را تشکیل می‌دهد که هر بانویی بسته به سلیقه خود مدل‌های مختلفی از کیک و شیرینی را درست کرده و از سرو آن‌ها در کنار خانواده لذت می‌برد. یکی از لوازم مورد نیاز هنگام درست کردن شیرینی‌جات ترازو است که با کمک آن می‌توان مواد مورد نیاز خود را به صورت دقیق اندازه‌گیری کرد. اندازه‌گیری دقیق مواد برای درست کردن کیک باعث دقت در پخت آن، پف کردن مناسب کیک و ... می‌شود. ترازوی دیجیتالی آشپزخانه ناسا الکتریک مدل 1152NS- می‌تواند انتخابی کارآمد و مناسب برای کدبانوها باشد.

ترازوی آشپزخانه ناسا الکتریک NS-1152

مشخصات ترازو مدل 1152NS-

جنس بدنه ترازو از استیل ضد زنگ می‌باشد که در برابرسایش مقاوم است. ترازوی ناساالکتریک دارای صفحه نمایش دیجیتال جهت تنظیم عملکرد دستگاه می‌باشد. منبع تغذیه ترازو 2 عدد باطری قلمی است که تا مدت طولانی عمر می‌کند. دارای کاسه نگه‌دارنده مواد غذایی است که قابلیت جدا شدن را دارا بوده و به آسانی قابل شست‌وشو می‌باشد.

 

باتری به کار رفته در ترازوهای ناسا الکتریک تا مدت زمان زیادی قابل استفاده است و زمانی که قدرت باتری کاهش پیدا کرد نمایشگر دیجیتالی هشدار باتری کم را بر روی صفحه خود نمایان می‌کند و زمان تعویض آن را اخطار می‌دهد.

درست کردن برخی از خوردنی‌ها احتیاج به اندازه‌گیری با حساسیت و دقت بالا دارد که ترازوی ناساالکتریک از بالاترین حساسیت اندازه‌گیری معادل 1 گرم برخوردار است. حداکثر وزن قابل اندازه‌گیری توسط ترازو برای مواد غذایی خشک و مایعات 5 کیلوگرم خالص است و برای حداکثر وزن می‌توان به 1 گرم اشاره کرد. ترازوی ناسا الکتریک 1152NS- دارای دو واحد اندازه‌گیری انس و گرم می‌باشد که با کمک کلید MODE می‌توانید نوع اندازه‌گیری را مشخص کنید. همچنین سنسور اندازه‌گیری با دقتی بالا می‌باشد که بالاترین حد دقت و حساسیت در آن به کار رفته شده است.

کلید ZERO

با کمک کلید ZERO می‌توانید مواد را به صورت پی‌در‌پی اندازه‌گیری کرد. یعنی بدون این‌که مواد قبلی را از روی ترازو بردارید با کمک عملکرد  ZEROفقط اندازه مواد اضافه شده را محاسبه کنید. با کمک ترازوی ناساالکتریک به راحتی می‌توانید شیر، روغن، آبمیوه و انواع مختلفی از مایعات را اندازه‌گیری کنید. یکی از مزیت‌های قابل توجه این ترازو خاموشی خودکار آن است. به صورتی که اگر ترازو به مدت 2 دقیقه عدد صفر و یا وزن ماده مورد نظر را نشان دهد ترازو به صورت اتوماتیک خاموش می‌شود. این عمل کمک زیادی به هدر نرفتن باطری و افزایش طول عمر ترازو می‌کند.

 

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از ترازوی آشپزخانه ناسا الکتریک مدل NS-1152 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.