شماره مدل: NS-1151
نوع کاربری ترازو: ترازوی آشپزخانه
نحوه تنظیم: دستی
نمایشگر:
قابلیت تنظیم صفر:
قابلیت اندازه‌گیری: گرم و لیتر
حداکثر ظرفیت قابل اندازه‌گیری: 5 کیلوگرم
خاموشی خودکار:
دقت اندازه گیری: 1 گرم
جنس بدنه: تمام استیل
امکان استفاده ترازو بدون کاسه:
منبع تغذیه: دو باتری AA
قابلیت اندازه گیری مایعات:
سیستم هشدار دهنده:

ترازوی آشپزخانه NS-1151

ترازوی آشپزخانه ناسا الکتریک NS-1151

داشتن یک ترازوی خوب و دقیق کمک می‌کند تا بتوانید کیک‌ها و شیرینی‌های بهتر و خوشمزه‌تری تهیه کنید، پس اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به هنر شیرینی‌پزی علاقه‌مند است و یا در سفره‌آرایی به دنبال جذابیت‌های خوراکی مانند انواع دسر و شیرینی هستید داشتن یک ترازوی خوب برای شما ضروری است. ترازوی آشپزخانه ناسا الکتریک NS-1151 یک مدل ترازوی دیجیتال با کیفیت است که می‌تواند دراینباره شما را به اهدافتان برساند. این ترازوی دیجیتالی با طراحی زیبا و کیفیت ممتاز و با داشتن عملکردهایی مانند عملکرد تارا و خاموش کننده خودکار یک انتخاب مناسب و هوشمندانه برای تمامی کسانی است که به داشتن یک ترازو در خانه‌شان نیاز دارند، ترازوی آشپزخانه ناساالکتریک NS-1151 یک ترازوی استاندارد و با امکانات کافی زینت‌بخش کابینت‌های آشپزخانه‌های مدرن و فعال خواهد بود.
ترازو آشپزخانه ناسا الکتریک NS-1151

ترازو آشپزخانه ناسا الکتریک NS-1151

جنس بدنه این دستگاه بی‌نظیر از استیل ضد زنگ بوده و به راحتی قابل نظافت می‌باشد، علاوه براین کاسه استیلی این ترازو قابل جدا شدن بوده و می‌توانید پس از اتمام کارتان به سادگی آن را برداشته و شستشو دهید، به این ترتیب نگه‌داری و نظافت دستگاه کاری ساده خواهد بود. این ترازو مجهز به صفحه دیجیتالی کاملاً واضح بوده و به همین دلیل خواندن اعداد و اطلاعات از طریق آن ساده است و همین امر کارایی دستگاه را بالاتر می‌برد.
در کناره‌های صفحه دیجیتالی دکمه‌های تنظیمات این ترازو تعبیه شده است که شما از طریق آن‌ها می‌توانید عملکردهای دستگاه را استفاده و یا آن را تنظیم کنید، دکمه خاموش و روشن دستگاه جهت روشن کردن و یا خاموش کردن آن، دکمه Z/T جهت عملکرد صفر و تارا، دکمه Unit برای انتخاب واحد اندازه‌گیری در نظر گرفته شده است.
ترازو آشپزخانه ناسا الکتریک NS-1151
دقت و عملکرد ویژه ترازو NS-1151
 
وزن قابل اندازه‌گیری در این ترازو برابر 5000 گرم بوده و با دقتی برابر یک گرم مواد غذایی شما را وزن‌کشی می‌کند، این دستگاه دارای دو واحد اندازه‌گیری اونس و گرم می‌باشد و با استفاده از دکمه Unit می‌توانید برای تبدیل این واحدها اقدام کنید. ترازو دارای عملکرد صفر/ تارا (Z/T) می‌باشد و با استفاده از این عملکرد کار اندازه‌گیری برای شما سرعت بیشتری خواهد داشت، به این ترتیب نیازی نیست برای هربار اندازه‌گیری مواد قبلی را از روی ترازو برداشته و مواد جدید را جایگزین کنید.
 
از دکمه Z/T برای وزن کشی‌های پیاپی بدون برداشتن آن‌ها از ترازو استفاده  می‌شود، ابتدا اولین ماده را بر روی ترازو قرار دهید و وزن آن را بخوانید، سپس دکمه Z/T را فشار دهید، نمایشگر عدد صفر را به شما نمایش می‌دهد و در ادامه مواد دیگر را بر روی ترازو قرار دهید و برای هر بار دکمه مربوطه را فشار دهید.
 

صرفه‌جویی در مصرف انرژی

صرفه‌جویی در مصرف باتری از دیگر نکات دوست داشتنی در مورد این ترازو است، دستگاه زمانی که به مدت دو دقیقه از نمایش عدد صفر و یا عدد نشان‌دهنده وزن بر روی صفحه دیجیتالی بگذرد سیستم به طور خودکار خاموش شده و در مصرف باتری صرفه‌جویی می‌کند. منبع تغذیه این ترازوی دیجیتالی دو عدد باتری قلمی بوده و سیستم دارای علامت هشدار می‌باشد، به این شکل که هرگاه مواد با وزنی بیشتر از حداکثر وزن در نظر گرفته شده بر روی آن قرار می‌گیرند با نشان دادن علامت Er بر روی صفحه دیجیتالی این اضافه وزن را اعلام می‌کند.
 

محصولات مشابه

اگر تمایل به دیدن محصولات مشابهی از این قبیل را دارید، می‌توانید محصولات دیگر ناساالکتریک از جمله ترازوی آشپزخانه ناساالکتریک مدل NS-1150 و ترازوی آشپزخانه ناساالکتریک مدل NS-1152 را از طریق همین سایت بررسی و مطالعه کنید. برای تهیه هر کدام از این محصولات می‌توانید با نمایندگی‌های مجاز ما در سراسر کشور ر تماس بگیرید و کالای مورد نیازتان را از آن‌ها خرید و دریافت کنید.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از ترازوی آشپزخانه ناسا الکتریک مدل NS-1151 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.