شماره مدل: NS-1150
نوع کاربری ترازو: ترازوی آشپزخانه
نحوه تنظیم: دستی
نمایشگر:
قابلیت تنظیم صفر:
قابلیت اندازه‌گیری: گرم و لیتر
حداکثر ظرفیت قابل اندازه‌گیری: 5 کیلوگرم
خاموشی خودکار:
دقت اندازه گیری: 1 گرم
جنس بدنه: تمام استیل
منبع تغذیه: دو باتری AA
قابلیت اندازه گیری مایعات:
سیستم هشدار دهنده:

ترازوی آشپزخانه NS-1150

ترازوی آشپزخانه ناسا الکتریک NS-1150

ترازوی آشپزخانه ناسا الکتریک NS-1150 دستگاهی است که می‌تواند به شما در پخت کیک‌ها و شیرینی‌های با کیفیت، دسر‌ها و یا غذاهای امروزی کمک شایان ذکری بکند، یک ترازو با عملکرد دقیق و عالی برای وزن کردن انواع مواد غذایی‌تان در آشپزخانه؛ ترازوی آشپزخانه ناساالکتریک مدل NS-1150 یک ترازوی دیجیتال خوب و زیبا برای زمان‌هایی است که شما به دقت بیشتری در پخت احتیاج دارید و می‌خواهید دست‌پخت خوبتان را به نمایش بگذارید.
ترازوی آشپزخانه ناساالکتریک مدل NS-1150 با عملکردهای مختلفی مانند عملکرد تارا کار شما را سریع‌تر و ساده‌تر می‌کند، سیستم خاموش کننده خودکار ترازو و همچنین طراحی زیبای آن از جمله نکاتی است که می‌تواند نشانه کیفیت، انتخاب درست و کارایی دستگاه شما باشد، این ترازوی دیجیتال را برای منازل و آشپزخانه‌های خود تهیه کنید و از آن برای بهتر شدن دست‌پخت‌تان استفاده کنید.
ترازوی آشپزخانه NS-1150
 

همه چیز درباره ترازوی آشپزخانه ناسا الکتریک مدل NS-1150

این دستگاه با یک کاسه استیل ضد زنگ که به راحتی قابل شستشو است، می‌تواند یک انتخاب در نظافت ساده‌تر باشد، می‌توانید پس از هربار کارتان ظرف را از ترازو جدا و آن را شستشو کنید. ترازو مجهز به صفحه نمایش دیجیتالی بوده که با دقت بالا و به طور واضح اطلاعات لازم را به شما می‌دهد، در قسمت پایینی این صفحه نمایش سه عدد دکمه جهت تنظیم دستگاه، خاموش و روشن و همچنین عملکرد صفر و تارا تعبیه شده است، با استفاده از دکمه تنظیمات، دستگاهتان را بر روی واحد دلخواهتان تنظیم کنید.
 
حداکثر وزن قابل اندازه‌گیری بر روی این ترازوی دیجیتالی 5000 گرم معادل 5 کیلوگرم مواد غذایی است و با دقت و میزان خطای 1 گرم عملکردی عالی را به نمایش می‌گذارد، یک ترازوی دیجیتالی خوب، دقیق و با کیفیت که در کاربردهای خانگی انتخاب هوشمندانه‌ای خواهد بود.
 

عملکرد ترازوی دیجیتالی ناساالکتریک مدل NS-1150 چگونه است

این ترازوی دیجیتالی دارای دو واحد اندازه گیری گرم و اونس بوده و می‎توانید با استفاده از دکمه Unit هر کدام از تنظیمات را که مد نظر شماست انتخاب کنید؛
برای اندازه‌گیری وزن به صورت پیاپی و به شکلی که نیاز به برداشتن مواد قبلی از رو ترازو نباشد می‌توانید از که T/Z و یا همان عملکرد صفر و تارا استفاده  کنید، به این شکل کافی است تا پس از وزن کردن در اولین بار دکمه Z/T را فشار داده تا عملکرد فعال شود، این کار را پس از هر بار اضافه کردن مواد جدید به ترازو انجام دهید.
ترازوی آشپزخانه NS-1150دکمه خاموشی خودکار از دیگر موارد و عملکردهای این ترازوی دیجیتالی است که در واقع باعث بهبود عمر ترازو می‌شود، هربار که ترازوی شما روشن شده و به مدت 2 دقیقه صفر و یا وزن مشخص را نشان دهد، دستگاه خاموش شده و علاوه بر صرفه‌جویی در مصرف باتری به طول عمر و دوام ترازو نیز کمک می‌کند، ضمناً این ترازو دو عدد باتری قلمی به عنوان منبع تغذیه استفاده می‌کند.
 

کاربرد ترازوی دیجیتالی آشپزخانه

کاربرد این ترازو بیشتر در زمانی که شما قصد پختن یک کیک و یا شیرینی خانگی را دارید مشخص می‌شود، با استفاده از اوزان دقیق‌تر در مواد کیک و شیرینی بهتری دریافت خواهید کرد، علاوه بر آن زندگی‌های امروزی و تمایل زیاد افراد به تناسب اندام و توصیه برخی پزشکان تغذیه در رابطه با وزن کردن مواد غذایی قبل از خوردن آن، کاربرد بیشتری از این نوع ترازو را در زندگی‌های افراد نمایان می‌کند.
یک ترازوی دیجیتالی دقیق در هر آشپزخانه‌ای نیاز است تا غذاهای مدرن امروزه را بهتر و با کیفیت‌تر تهیه کنید و وجود آن در هر خانه‌ای لازم و ضروری است، ترازوی آشپزخانه ناسا‌الکتریک مدل NS-1150 با وجود عملکرد عالی و دقت بالا انتخاب شایسته‌ای در کاربرهای خانگی روزمره است.
 

سیستم استاندارد به همراه عملکرد هشدار‌دهنده

این ترازو مجهز به سیستم هشدار بوده و زمانی که وزنی بیشتر از حد مجاز بر روی آن قرار گرفته با نشان دادن علامت Er به شما هشدار می‌دهد.
همچنین ناساالکتریک انواع دیگری از ترازو مانند ترازوی آشپزخانه ناساالکتریک مدل NS-1151 و ترازوی آشپزخانه ناساالکتریک مدل NS-1152 را تولید و به بازار عرضه نموده است، می‌توانید از طریق همین سایت به آن‌ها دسترسی و اطلاعات تکمیلی را دریافت کنید.
 

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از ترازوی آشپزخانه ناسا الکتریک مدل NS-1150 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.