مدل همزن: NS-931
نوع همزن: کاسه‌دار
محدوده‌ی توان مصرفی: 800 وات
قابلیت تنظیم سرعت:
تعداد سرعت: سه سطح کم، متوسط و زیاد
عملکرد توربو:
ظرفیت کاسه: 4 لیتر
جنس کاسه: استیل ضد زنگ
رنگ بدنه: عرضه شده در دو رنگ مشکی و سفید
جنس بدنه: ترکیبی از استیل و پلاستیک
قابلیت جداسازی آسان:
تعداد میله همزن: همزن مفتولی و همزن تخت
جنس میله همزن: استیل ضد زنگ
تعداد میله خمیرزن: 1 عدد
جنس میله خمیرزن: استیل ضد زنگ
پایه ضد لغزش:
لوازم جانبی: همزن مفتولی، همزن تخت، خمیرزن، پیمانه مدرج، دفترچه راهنما

همزن کاسه دار NS-931

  • دارای توان مصرفی 800 وات
  • قابلیت تنظیم سرعت در 3 سطح
  • پشتیبانی از  پایه ‌های ضد لغزش
  • درپوشی برای جلوگیری از ریخت و پاش
  • کاسه‌ای از جنس استیل با ظرفیت 4 لیتر
  • دارای دکمه مخصوص کج کردن سرِ همزن
  • دارای سه سری همزن، تخم مرغ زن و خمیرزن

 


همزن کاسه دار ناسا الکتریک NS-931

همزن ناسا الکتریک NS-931 یکی از همزن‌های کاسه دار حرفه‌ای است. این محصول با کیفیت و کاربردی به واسطه داشتن کاسه، از کارآیی راحتی برخوردار می‌باشد. کاسه این همزن گنجایش 4 لیتر را داشته و از این جهت برای تهیه انواع شیرینی و کیک برای جمعیت‌های بالای 6 نفر مناسب می‌باشد. موتور قدرتمند این محصول دارای توان 800 وات بوده، که برای مخلوط نمودن و هم زدن انواع مواد غذایی به کار می‌رود. از ویژگی‌های برجسته همزن ناسا الکتریک 931 مربوط به قابلیت تنظیم سرعت آن است. این قابلیت از طریق پیچ ولومی تعبیه شده بر روی بدنه اعمال می‌شود.
همزن کاسه دار ناسا الکتریک NS-931
سرعت کارکرد این همزن در سه سطح حداقل، متوسط و حداکثر قابل تنظیم است. بدنه این همزن از پلاستیک با کیفیت و مرغوب ساخته شده است که به لطف حضور پایه‌های ضد لغزش اثری از حرکت و تکان خوردن در حین کار مشاهده نمی‌‎شود. به همراه این همزن حرفه‌ای سه سری مختلف با عملکردهای مختلف همزن، تخم مرغ زن و خمیرزن ارائه می‌شود، که کارآیی متفاوتی داشته و کاربرد همزن را افزایش خواهند داد. گفتنی است که جنس سری‌های عرضه از استیل ضد زنگ می‌باشد و از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار هستند. برای کج کردن بازو یا سرِ همزن، کافی است که دکمه آزادسازی کاسه را فشار دهید تا سرِ کاسه آزاد شده و به صورت مورب قرار خواهد گرفت.
همزن کاسه دار ناسا الکتریک NS-931

طراحی همزن کاسه دار NS-931

همزن کاسه دار ناسا الکتریک NS-931 یکی از همزن‌های حرفه‌ای بوده که در عین حال از طراحی ساده و زیبایی نیز برخوردار می‌باشد. این همزن دارای بدنه‌ای از جنس پلاستیک بوده و در دو رنگ محبوب و پرطرفدار سفید و مشکی عرضه شده است. بر روی بدنه این همزن یک پیچ ولومی انتخابگر سرعت تعبیه شده، که به منظور تنظیم سرعت دستگاه مورد استفاده قرار می‌گیرد. در اطراف این پیچ OFF برای خاموش کردن دستگاه و عبارات MIN و MID و MAX درج شده است. کمی بالاتر از پیچ ولومی یک دکمه به منظور آزادسازی سرِ همزن و یا آزادسازی کاسه در نظر گرفته شده است. بازو یا سرِ همزن از ترکیب پلاستیک و استیل ساخته شده است و شکل همزن‌ها و کارآیی مربوط به هر کدام بر روی بازوی همزن طراحی شده است.
 
این مجموعه بر بالای پایه‌هایی با طراحی ضد لغزش قرار گرفته‌اند. این پایه‌ها طراحی خاصی داشته و با توجه به خاصیت چسبندگی که دارند بر روی سطوح مختلف می‌چسبند و دیگر خبری از تکان خوردن و حرکت دستگاه در حین کار کردن نخواهد بود. برند NASA ELECTRIC نیز بر روی بدنه اصلی همزن خودنمایی می‌کند و کیفیت و اصلی بودن محصول را یادآوری می‌کند.
همزن کاسه دار ناسا الکتریک NS-931

کاسه و مشخصات آن

یکی از ویژگی‌های همزن ناسا الکتریک NS-931 کاسه دار بودن آن است. در واقع این کاسه از جنس استیل ضد زنگ بوده و از استحکام و مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. مقاومت این کاسه در برابر خط و خراش برداشتن و زنگ زدن و ...مثال زدنی است و هرگز باعث بی کیفیتی طعم و مزه مواد داخل کاسه نخواهد شد. ظرفیت کاسه برابر 4 لیتر بوده و قادر به تهیه کیک و شیرینی و سایر مواد غذایی برای گروه‌ها و خانواده‌های پرجمعیت می‌باشد. این ظرفیت بالا از این همزن کاسه دار یک محصول حرفه‌ای ساخته است.
 
بر روی کاسه درپوشی از جنس پلاستیک شفاف قرار گرفته است، که از نشستن گرد و غبار بر روی مواد غذایی داخل کاسه جلوگیری کرده و همچنین مانع از پاشیده شدن مواد داخل کاسه به بیرون می‌شود.
 

سَری‌ها و میله‌های همزن

همزن NS-931 ناسا الکتریک از سری‌ها و میله‌های متنوعی برای هم زدن مواد مختلف استفاده می‌کند. این سری‌ها شامل انواع سری همزن مفتولی، همزن تخت و خمیر زن می‌شوند. همزن مفتولی برای هم زدن خامه، زدن سفیده تخم مرغ به کار می‌رود. همزن تخت یا صاف نیز برای مخلوط کردن و هم زدن مخلوط کیک و انواع خمیر و مایه استفاده می‌شود. خمیر زن از دیگر سری‌های همزن است، که برای ورز دادن خمیر استفاده می‌شود. این سَری‌ها کاربردی حرفه‌ای را برای همزن کاسه دار 931 تعریف کرده‌اند و موجب افزایش کارآیی آن شده‌اند.
جنس این سری‌های همزن از استیل ضد زنگ است و در مقابل شستشو و کار کردن طولانی مدت زنگ نمی‌‌زنند و به راحتی شکسته نخواهند شد. قابلیت جداسازی آسان و قرار گرفتن آسان این میله‌ها، همچنین شستشوی آسان از دیگر ویژگی‌ها مثبت سَری‌های همزن می‌باشد.
همزن کاسه دار ناسا الکتریک NS-931

مشخصات فنی و توان مصرفی

یکی از ویژگی‌های مهمی که در مشخصات فنی محصولات اهمیت دارد، توان مصرفی موتور آنها می‌باشد. همزن ناسا الکتریک NS-931 دارای موتوری قدرتمند با توان 800 وات بوده که از این محصول یک همزن حرفه‌ای با کاربردهای متنوع ساخته است. این توان بالا دستگاه را قادر خواهد ساخت، که انواع مواد غذایی را هم زده و مخلوط نماید. به کار بردن سری‌های متنوع و قابلیت تنظیم سرعت نیز از دیگر دلایل ارتقای کارکردها و کاربردهای همزن 931 است. گفتنی است که این همزن بعد از هر 12 دقیقه کار کردن بصورت اتوماتیک خاموش شده و مانع از گرم شدن بیش از اندازه موتور خواهد شد. همچنین توصیه می‌شود که حتماً بعد از هر بار استفاده به مدت 40 تا 45 دقیقه به محصول استراحت دهید.
همزن کاسه دار ناسا الکتریک NS-931

قابلیت تنظیم سرعت

همزن کاسه دار ناسا الکتریک از قابلیتی به نام تنظیم سرعت بهره می‌برد. این قابلیت توسط دکمه یا پیچ انتخابگر چرخان تنظیم می‌شود. با چرخاندن این پیچ، امکان تنظیم نمودن سرعت دستگاه بر روی سه حالت حداقل و متوسط و حداکثر فراهم می‌شود. این پیچ انتخابگر از خاموش شدن گرفته تا سرعت 1 و 2 و 3 را پشتیبانی می‌کند و کافی است دکمه انتخابگر را بر روی سرعت مد نظر قرار دهید، تا با سرعت انتخابی شما همزن شروع به کار کند. گفتنی است که این همزن در حالت سرعت حداقل با دور موتور 60 دور دقیقه کار می‌کند. در حالت متوسط با سرعت 95 دور در دقیقه و در حالت حداکثر با سرعت 180 دور در دقیقه کار خواهد کرد.
 
هنگام استفاده از سری خمیرزن و همزن تخت بهتر است سرعت بر روی سطح متوسط و حداقل با دور موتور 60/95 دور در دقیقه تنظیم گردد. به هنگام استفاده از همزن مفتولی نیز بهتر است، سرعت انتخابی در حالت حداکثر با دور موتور 180 دور در دقیقه باشد.
 

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از همزن کاسه دار ناسا الکتریک مدل NS-931 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.