مدل همزن: NS-933
نوع همزن: همزن کاسه دار
محدوده‌ی توان مصرفی: 800 وات
قابلیت تنظیم سرعت:
تعداد سرعت: 8 سطح سرعت
عملکرد توربو:
ظرفیت کاسه: 5 لیتر
جنس کاسه: استیل ضد زنگ
چرخش اتوماتیک:
رنگ بدنه: قرمز و مشکی
قابلیت جداسازی آسان:
تعداد میله همزن: 2 عدد
جنس میله همزن: استیل ضد زنگ
تعداد میله خمیرزن: 1 عدد
جنس میله خمیرزن: استیل ضد زنگ
پایه ضد لغزش:

همزن کاسه دار NS-933

معرفی همزن کاسه‌دار ناسا الکتریک NS-933

همزن کاسه‌دار ناسا الکتریک مدل NS-933 یکی از مدل‌های مناسب همزن با کاربرد مطلوب و طراحی خاص می‌باشد. این همزن با قابلیت‌های کارکردی مطلوب و ویژگی‌های خاصی تولید شده است. کاربرد مناسب همزن ناساالکتریک سبب شده که این محصول طرفداران زیادی داشته باشد و از این همزن برای آشپزی حرفه‌ای و پخت کیک و شیرینی خانگی استفاده شود. ساختار همزن ناسا الکتریک مدل NS-933 مجهز به موتور 30/88 ترموستات دار می‌باشد و با قدرت موتور 800 وات طراحی شده است.
این همزن حرفه‌ای انجام کارهای روزمره را برای خانم‌های خانه‌دار راحت‌تر کرده است و امکان مخلوط کردن، هم زدن و تهیه خمیر شیرینی و کیک را با سرعت عمل بالا در مدت زمانی کوتاه برای مصرف کنندگان فراهم می‌سازد. کاسه بزرگ و طراحی مناسب آن از ویژگی‌های ظاهری متمایز کننده این نوع همزن محسوب می‌شود.
همزن کاسه‌دار ناسا الکتریک NS-933

مشخصات همزن کاسه‌دار NS-933

پایه همزن کاسه‌دار بزرگ مدل NS-933 از جنس پلاستیک بادوام ساخته شده است و مجهز به کاسه‌ای بزرگ از جنس استیل ضد زنگ و مرغوب با ظرفیت 5 لیتر می‌باشد. وجود کاسه بزرگ سبب می‌شود که مخلوط کردن ماده مورد نظر به راحتی و با گنجایش مناسبی صورت بگیرد. به منظور افزایش ایمنی دستگاه،کاسه آن به نحوی طراحی شده است که با چرخش در جای خود قفل می‌شود. همزن کاسه دار بزرگ مدل NS-933 دارای یک درپوش پلاستیکی شفاف می‌باشد که امکان تماشای مراحل مختلف مخلوط شدن انواع مواد غذایی را برای مصرف کنندگان فراهم می‌سازد و از بیرون ریختن مواد غذایی درون همزن پیشگیری می‌کند. 
 
علاوه بر این می‌توانید در حین روشن کردن دستگاه مواد غذایی دلخواه را از طریق درپوش پلاستیکی تعبیه شده بر روی همزن اضافه کنید. 
 

مدل همزن کاسه‌دار بزرگ مدل NS-933

بر روی بدنه همزن کاسه‌دار بزرگ مدل NS-933 ولوم کنترلی سرعت تعبیه شده است که امکان تنظیم 8 سرعت مختلف را با توجه به نوع مواد غذایی و حجم آن برای مصرف کنندگان امکان پذیر می سازد. یکی از مهم ترین مزایای همزن کاسه دار ناسا الکتریک مدل NS-933 مجهز بودن به ابزارهای تمام استیل و بادوام می باشد که به منظور سهولت مخلوط کردن انواع مواد غذایی خشک و تر کاربرد دارد.  برای استفاده از ابزارهای دلخواه می توانید گیره چرخشی تعبیه شده بین بدنه اصلی و پایه همزن را به صورت اهرمی آزاد کرده و سری‌ها را تعویض کنید.
برای طراحی کف همزن کاسه‌دار ناساالکتریک مدل NS-933 از پایه‌های ضد لغزش استفاده شده است که موجب سهولت استفاده از دستگاه شده و علاوه بر افزایش ایمنی دستگاه از تکان خوردن و لغزش آن پیشگیری می‌کند. 
همزن کاسه‌دار ناسا الکتریک NS-933

کاربرد مناسب همزن کاسه‌دار بزرگ مدل NS-933

همزن کاسه‌دار ناسا‌ الکتریک مدل NS-933 فضای کمی را اشغال می‌کند در نتیجه می‌توانید از این وسیله کاربردی در آشپزخانه‌های بزرگ و کوچک استفاده کنید. بدنه این نوع همزن با طراحی خاص و رنگ‌های ترکیبی قرمز و مشکی ساخته شده است. طرز کار با این نوع همزن بسیار راحت می‌باشد و به دلیل ظرفیت بالا و مناسب کاسه آن به راحتی برای استفاده روزمره کاربری دارد.
قیمت متناسب با ویژگی‌های کاربردی این دستگاه سبب پرفروش شدن این محصول شده است. با خرید این همزن می‌توانید از گارانتی دستگاه به مدت مشخص استفاده کنید. در ضمن امکان خرید انواع همزن ناساالکتریک به صورت اینترنتی نیز امکان پذیر می‌باشد. قدرت مناسب و بالای موتور این همزن سبب می‌شود که به سادگی بتوان حجم بالایی از مواد را با این دستگاه ترکیب و استفاده کرد.
 

بهترین همزن کاسه‌دار

اغلب برای تهیه بهترین نوع همزن‌های کاسه‌دار توجه به اندازه کاسه برای مصارف مختلف اهمیت دارد. اغلب در استفاده حرفه‌ای از این دستگاه، اندازه بزرگ برای کاسه ترجیح داده می‌شود. توان بالای موتور و همین طور قابلیت قفل شدن کاسه امکان استفاده از همزن را با ایمنی بالا و به سادگی فراهم می‌کند. در مدل همزن 933 ناسا الکتریک ویژگی مطلوب سبب استفاده حرفه‌ای این محصول به شکل ویژه‌ای می‌شود.
 

راهنمای استفاده

دفترچه راهنمای استفاده از همزن کاسه دار ناسا الکتریک مدل NS-933 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.