مدل همزن: NS-919
نوع همزن: کاسه‌دار
کاربرد: هم زدن و مخلوط کردن انواع خمیر برای نان، کیک و بستنی، هم زدن تخم مرغ، هم زدن آرد و کرده، هم زدن خامه
محدوده‌ی توان مصرفی: 130 تا 350 وات
قابلیت تنظیم سرعت:
تعداد سرعت: سه سطح کم، متوسط و زیاد
عملکرد توربو:
ظرفیت کاسه: حداکثر 3 لیتر
جنس کاسه: استیل ضد زنگ
چرخش اتوماتیک:
رنگ بدنه: پلاستیک با روکش کروم
جنس بدنه: پلاستیک با روکش کروم
قابلیت جداسازی آسان:
تعداد میله همزن: 2 سری
جنس میله همزن: فلز با روکش کروم
تعداد میله خمیرزن: 2 سری
جنس میله خمیرزن: فلز با روکش کروم
طول سیم برق:
پایه ضد لغزش:

همزن کاسه دار چرخشی NS-919

معرفی همزن کاسه‌دار چرخشی ناسا الکتریک NS-919

همزن‌ امروزه جزو لوازم بسیار کاربردی خانه و آشپزخانه هستند. تقریبا در هر آشپزخانه یک همزن برای هم زدن خمیر مایه ها و تهیه انواع نان و کیک وجود دارد. این نکته خیلی حائز اهمیت است که همزن مورد نظر دارای توان مصرفی مناسب، جنس بدنه مقاوم، کاسه با ظرفیت مناسب، تنوع سری و ظاهر مناسب باشد. همزن کاسه‌دار ناسا الکتریک NS-919 یکی از همزن های به صرفه ناسا الکتریک است که دارای توان 350 وات می‌باشد. این همزن دستگاهی کاربردی است برای همزدن انواع مخلوط های گوناگون است و به شیوه ای حرفه ای همه مواد را با هم مخلوط می‌کند و اثری از بریدگی به جای نمی‌گذارد و مخلوطی یکدست به ما تحویل می‌دهد.

همزن کاسه‌دار ناسا الکتریک NS-919

 

طراحی بدنه و مشخصات فنی

جنس بدنه همزن کاسه‌دار ناسا الکتریک مدل NS-919 از پلاستیک با روکش کروم می‌باشد. این جنس بدنه موجب می‌شود که تمیز کردن محصول به راحتی ممکن شود. همچنین روکش استیل ظاهر زیبا و منحصر به فردی به محصول بخشیده است. بر روی دسته‌ی همزن دکمه کشویی قرار دارد که دارای سه درجه کند، متوسط و تند برای تنظیم سرعت می‌باشد. گفتنی است که دسته از طراحی ارگونومیکی برخوردار است و می توان به راحتی و بدون اذیت شدن دست با آن کار کرد. کلید کشویی تعبیه شده بر روی دسته امکان تنظیم سرعت در سه سطح را فراهم آورده و همچنین برای آزاد سازی میله ها نیز قابل استفاده است.

هر کدام از این درجه بندی ها کاربرد‌های خاص خود را دارند. از دور کند می‌توان در انتها و ابتدای  کار هم زدن استفاده کنیم تا مخلوط کاملا یکدست شود. دور متوسط برای مخلوط هایی که نیاز به هم زدن بیشتر دارند کاربرد دارد. همچنین از دور تند برای آماده سازی مایه‌هایی که نیاز به پف کردن دارند استفاده می‌شود.

همزن کاسه‌دار چرخشی ناسا الکتریک NS-919

کاسه و مشخصات آن

همزن کاسه‌دار ناسا الکتریک NS-919 دارای یک همزن از جنس استیل ضد زنگ بوده و از کیفیت مطلوبی برخوردار است. ظرفیت کاسه حداکثر 3 لیتر بوده و می توانید حجم زیادی از خمیر را در هر بار استفاده با کمک آن تهیه نمایید. این کاسه به راحتی بر روی پایه ی همزن گذاشته شده و روی جای خوئ محکم کنید و مواد دلخواه را داخل کاسه بریزید. دکمه ای که بر روی بدنه ی دستگاه همزن تعبیه شده، برای آزادسازی کاسه استفاده می شود و با فشار دادن آن می توانید کاسه را از جایگاه خود آزاد کرده و بیرون آورید.

یک ویژگی بسیار کاربردی این محصول، جدا شدن همزن از کاسه و پایه می‌باشد. این قابلیت موجب می‌شود که هم زن در تمامی شرایط قابل استفاده باشد، و می‌توان از آن به عنوان یک همزن معمولی نیز استفاده نمائید. این خصوصیت کمک می‌کند تا برای حجم کم مواد نیز قابل استفاده بوده و کار شما را انجام دهد.

 

 
 
 
 

راهنمای استفاده

دفترچه راهنمای استفاده از همزن چرخشی کاسه دار ناسا الکتریک مدل NS-919 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.