مدل بخارپز: NS-701
محدوده‌ی توان مصرفی: 700 وات
ولتاژ ورودی: 220-240V
فرکانس: 50/60HZ
تعداد سبد: 3 سبد
جنس سبد: پلاستیک شفاف
درپوش:
جنس درپوش: پلاستیک
قابلیت جداسازی سبدها:
قابلیت استفاده بصورت تک سبد:
دریچه تخلیه بخار:
چراغ نشانگر:
نوع عملکرد: چرخشی
قابلیت تنظیم مدت زمان بخارپز:
خاموش شدن خودکار:
نشانگر میزان آب مخزن:
رنگ: نقره‌ای و مشکی
جنس بدنه: استیل و پلاستیک
قابلیت تفکیک قطعات:

بخارپز NS-701

  • توان مصرفی 700 وات
  • قابلیت تنظیم زمان پخت
  • مجهز به سه طبقه مجزا
  • مجهز به نمایشگر دیجیتالی
  • مجهز به عملکرد تایمر تاخیر
  • دارای نشانگر میزان آب مخزن
  • دارای سیستم گرم نگهدارنده خودکار

 

معرفی بخارپز ناسا الکتریک NS-701

بخارپز ناسا الکتریک NS-701  یک بخارپز حرفه‌ای و کاربردی است که برای بخارپز کردن مواد غذایی مختلف به کار می‌رود. بخارپز NS-701 سه طبقه مجزا و قابل تفکیک برای بخارپز کردن مواد غذایی مختلف دارد و به نوعی سه طبقه است. ظرفیت بالای بخارپز را باید مدیون طراحی سه طبقه آن بود، که با روی هم قرار گرفتن این 3 طبقه ظرفیت چند برابر خواهد شد. در واقع این بخارپز از یک بدنه اصلی از جنس استیل زنگ نزدن و پلاستیک با کیفیت تشکیل شده است، کنترل پنل تنظیمات نیز بر روی بدنه واقع شده است، که قابلیت تنظیم مدت زمان بخارپز کردن را دارد. همچنین نشانگر میزان اب نیز شما را از وضعیت آب دستگاه مطلع می‌سازد.

بخارپز ناسا الکتریک NS-701

بخارپز NS-701 دارای توان 700 وات بوده و با این توان بالا قابلیت بخارپز کردن حجم زیادی از مواد غذایی در مدت زمانی کوتاه را دارد. سیستم گرم نگهدارنده یکی از قابلیت‌های ویژه بخارپز ناسا الکتریک می‌باشد، که بعد از به اتمام رسیدن زمان پخت بصوت اتوماتیک فعال شده و از سرد شدن غذا جلوگیری خواهد کرد. همچنین این بخارپز دارای جایگاه خاصی برای آب پز کردن تخم مرغ است. دکمه گردان انتخاب زمان نیز قابلیت تنظم مدت زمان از 10 تا 60 دقیقه را دارد.

 

مشخصات ظاهری بخارپز NS-701

بخارپز ناسا الکتریک NS-701 دارای 3 طبقه یا سینی بخارپز می‌باشد و به این دلیل حجم و ظرفیت بالایی برای بخارپز کردن مواد غذایی مختلف دارد. سینی‌های بخارپز و درپوش از جنس پلاستیک با کیفیت و مقاوم شده هستند، شفاف بودن این سینی‌ها امکان مشاهده محتویات و میزان پخته شدن آنها را فراهم آورده است. بر روی درپوش چند دریچه مشاهده می‌شود، که برای خروج بخار اضافی داخل سبدها می‌باشد. بر روی بدنه روزنه یا دهانه مخصوص پر کردن آب دیده می‌شود، این دریچه امکان اضافه نمودن آب هنگام پخت را فراهم آورده است. نشانگر سطح آب از دیگر ویژگی‌های این بخارپز می‌باشد، با کمک این نشانگر می‌توانید از میزان آب داخل مخزن مطلع شوید.

نشانگر میزان آب

دو حالت حداقل MIN و حداکثر MAX برای این نشانگر در نظر گرفته شده است، که با توجه به آن می‌توان آب به مخزن اضافه نمود. همواره به میزان آب و وضعیت نشانگر دقت فرمایید، تا میزان آب داخل مخزن از مقدار مشخصی کمتر نباشد. این سینی‌ها قابلیت تنظیم و تغییر ظرفیت درونی را دارند ومی‌توان با جابجا کردن سینی‌ها ارتفاع و حجم را تغییر داد. برای نمونه به هنگام پختن مرغ سالم که ارتفاع زیادی لازم دارد، می‌توان از سینی 1و 2 استفاده کرد و آنها را به یک سینی تبدیل نمود.

بخارپز ناسا الکتریک NS-701

سایر امکانات

بخارپز ناسا الکتریک NS-701 دارای توان مصرفی 700 وات بوده که قدرت بالایی را برای این دستگاه به ارمغان آورده است. همچنین بر روی بدنه دستگاه یک کلید ولومی برای کنترل نمودن مدت زمان تعبیه شده است، که از 0 تا 60 دقیقه را پشتیبانی می‌کند. مدت زمان بخارپز کردن با توجه به نوع ماده غذایی تعیین خواهد شد، که اتفاقاً بر روی بدنه دستگاه نیز نام مواد غذایی به همراه زمان مناسب درج شده، که به عنوان راهنمایی می‌توان از آن استفاده کرد. البته دفترچه راهنمای استفاده از محصول بصورت کامل مدت زمان مناسب برای بخارپز کردن مواد غذایی مختلف را توضیح داده است. که با مطالعه آن مشکلی برایتان پیش نخواهد آمد.

با روشن کردن دستگاه و دادن زمان و تایم مشخص، دستگاه شروع به کار خواهد کرد و سپس بعد از به پایان رسیدن زمان پخت بصورت اتوماتیک خاموش شده و مانع از هدر رفت آب بیشتری از غذا می‌شود. همچنین بعد از خاموش شدن و به پایان رسیدن زمان پخت، بخارپز بصورت اتوماتیک وارد مرحله گرم نگهدارنده می‌شود. این حالت از سرد شدن مواد غذایی داخل سبد جلوگیری خواهد کرد.

 

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از بخارپز ناسا الکتریک مدل NS-701 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.